Hlavně to nikomu neříkej Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Hlavně to nikomu neříkej Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Hlavně to nikomu neříkej


Slova jsou někdy nebezpečnější než pěsti…

Ivovi je dvacet a život má před sebou. Mladší sestra Eva je jeho jediná slabost, pro niž bez váhaní vytáhne do boje. Sedmnáctiletá Eva je bratrův pravý opak. Je terčem posměchu, proto se snaží byt neviditelná. Ale s jizvou na tváři a stigmatem rodinné tragedie se před spolužáky uniká stěží. Když nevinné žertíky přerostou v přímočarou tyranii, Eva nachází jedinou radost ze života v tanci. A tam ji osud uštědří poslední a nejtvrdší ránu jménem láska. S něhou a porozuměním píše autorka o šikaně, pocitech osamělosti v rozvrácených rodinách a o přátelstvích teenagerů, která pro ně v těžkých chvílích znamenají všechno.Kniha v českém jazyce!


Stažení Hlavně to nikomu neříkej zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Hlavně to nikomu neříkej (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Hlavně to nikomu neříkej zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Hlavně to nikomu neříkej.pdf (EUR-0.00)

  Hlavně to nikomu neříkej.epub (EUR-0.00)

  Hlavně to nikomu neříkej.doc (EUR-0.00)

  Hlavně to nikomu neříkej.txt (EUR-0.00)

  Hlavně to nikomu neříkej.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Hlavně to nikomu neříkej.PDF – (EUR 0.00);

  Hlavně to nikomu neříkej.MOBI – (EUR 0.00);

  Hlavně to nikomu neříkej.EPUB – (EUR 0.00);

  Hlavně to nikomu neříkej.DOC – (EUR 0.00);

  Hlavně to nikomu neříkej.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Literatura slovenská, Pro děti a mládež, Dívčí romány
  Vydáno: , Slovart (ČR)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (13)

  Přidat komentář

  Drahuska12

  31.10.2017

  Nevím co říci, nevím jak popsat své pocity… Jsou tak zraněné a zároveň šťastné. Děj se sice dal dobře předpovídat ale pánii..!! Knihu jsem přečetla během pouhého dne a to se mi nestalo velmi dlouho. Pro některé je to třeba slátanina, ale mě naprosto dostala ! 100% ji doporučuji, protože jestli jsi nějak zraněný věř že je někdo kdo to má také tak a vždy je naděj na lepší zítřek 🙂

  kacenka_m

  26.09.2017

  Silný příběh. Jak už tu čtenáři psali, bylo to předvídatelné, ale jen v některých pasážích. U některých částí jsem si už říkala, že Paulu a Karčiho někdo musí zastavit, že nemůžou dělat Evě peklo ze života napořád. Ale když přišla část, kdy Paula ublížila Evě tak, že skončila v nemocnici, řekla jsem si, že kniha skončí špatně. Tato kniha by měla být povinnou četbou na základních, ale i středních školách a prevence před šikanou by měl být jedním z předmětů vyučovaných na školách. Může se to stát každému a lidé, kterým se toto děje by neměli mlčet a říct to někomu, komukoliv.
  Příběh mě hodně zasáhl a koukám na lidi jinýma očima.
  Určitě knihu nečtu naposledy.

  yetti74

  26.08.2017

  Na knihu jsem se těšila, zaujalo mě její téma, ale bohužel mě nebavila, přečetla jsem jen prvních cca 50 stránek a pak zhruba posledních 20, což normálně nedělám. Ale nedokázala jsem se začíst, nemělo to žádný spád, prostě nebavilo. Možná hrálo roli, že kniha je psaná hlavně pro náctileté, což já rozhodně nejsem. Na druhou stranu už jsem četla "pár" knih určených náctiletým a líbily se mi. Tak nevím.

  Anna Elizabeth

  14.08.2017

  Bohužel jedno velké mínus této knihy je, že je extrémně předvídatelná a to mi opravdu vadilo. To vás prostě tolik nebaví, když dokážete předvídat, co se stane.
  Samozřejmě oceňuji, že se kniha zaměřila na věc, do které se moc autorů nepouští.

  kalinkacz

  02.08.2017

  Asi se řadím mezi menšinu v hodnocení, ale já byla z knihy hodně, hodně zklamaná… Ze začátku se kniha vůbec netvářila špatně, zaujala mě i samotná anotace, ale potom se příběh měl rozjet a já zjistila, že je úplně průhledný a vůbec mě nebaví… Poslední kapkou byl klišé konec, který mi celkový dojem z knihy snížil ještě o hvězdičku níže… Ach jo, moc jsem si přála, aby byla kniha fajn…

  MMacicekk

  26.07.2017

  Příběh o šikaně a o tom, kam až to může celé dospět. Hlavní hrdinkou je sedmnáctiletá Eva, se kterou se život nemazlí už od dětství. Je hluboce poznamenána smrtí otce, matka se po jeho smrti na Evu vykašlala. Jediný, kdo jí zůstal, je až nezdravě ochranitelský bratr Ivo, který Evu střeží jako oko v hlavě. Ve škole to má snad ještě horší, protože si na ni spolužáci zasedli a šikanují ji. Když do jejího života vstoupí láska, šikana ze strany spolužáků se vyhrocuje… Moje první kniha od této mladé slovenské spisovatelky, která má na kontě už několik vydaných knih. Autorce se povedlo velice přesvědčivě zprostředkovat čtenářům myšlenky probíhající v hlavě oběti šikany. Kniha se řadí do žánru young adult a možná i díky tomu mi připomněla pubertální léta strávená nad četbou románků od Lenky Lanczové. Ač už dávno nespadám do oné věkové kategorie, knihu jsem si maximálně užila.

  lenka1872

  23.07.2017

  Kniha pro náctileté,přečetla jsem ji asi za 3 hodiny.Děj rychle odsýpá,žádné zbytečné sáhodlouhé "kecy" 🙂 určitě doporučuji hlavně cílové skupině (ale neprohloupí ani starší)…

  j287

  17.07.2017

  Kniha vás šokuje i pohorší, ale takový je už prostě život. Jelikož jsem si kdysi taky prošla šikanou, tak vím, jak otížné je se potom zvednou zpátky a začít si věřit… Hlavní hrdinka prožije peklo, jak v dětsví tak rovněž ve škole se spolužáky, ale ukazuje se, že vždycky stojí za to žít dál.. Knihu bych doporučila všem teenagerům, kteří si porochází podobnou situací i "tyranům", kteří si ji bohužel nikdy nepřečtou a prostě všem, kterým není lhostejné jejich okolí.

  BlogKnihotání

  11.07.2017

  Knihu rozhodně doporučuji, hlavně čtenářům ve věku 14-15 let. Autorka napsala kniho o velmi vážném tématu- šikaně. A do jakých rozměrů může přerůst, když se neřeší. A předává poselství, že komu se něco takového děje, tak by rozhodně neměl mlčet.

  DariDerek

  10.06.2017

  Doporučím tuto knihu všem, kterým je určena. To znamená, čtenářům okolo čtrnácti, patnácti let. Protože když chce někdo "machrovat", tak si za to ponese následky – a to přesně tady paní autorka krásně ukázala. Jak se říká v dnešní době, karma si tě najde, takže by se měl člověk dvakrát rozmyslet, než něco provede. Když ubližuje dítě dítěti, je to o to horší. Více v recenzi v záložkách.

  Adris

  10.06.2017

  Kniha je velice čtivá, věnuje se aktuálnímu tématu. Zachycuje bolest dívky, jež přišla o všechno a to, co teď chce od života, je bezpodmínečná láska a důvěra. Knihu přečtete na jeden zátah, je super.

  barbora2863

  16.01.2016

  kvalitné 4,5* 🙂

  Úprimne sa musím priznať, že táto kniha určite má aj na 8 hviezdičiek, ja si však pripadám trochu "úchylne" keď mám dať plný počet príbehu, ktorý je o niečom "inom", nie je to bežná téma a je trochu viac citlivá (rovnakú dilemu som mala aj pri "Krokoch").
  A pritom ani sami netušíme, koľko podobných osudov ako Evin žije okolo nás (vás) v tej istej triede, v škole, v bytovke.
  U Mirkiných kníh zbožňujem, že sa nestráni chopiť neošúchanej, občas ťažšej či citlivej témy, a vložiť na stránky príbeh, ktorý napriek nepriazni osudu voči postavám, či ťažkosti námetu, vie chytiť za srdce. Zahrať na citlivú strunu a možno donúti rozhliadnuť sa viac naokolo.

  Myslím si, že kniha by mala vo svojom čitateľovi zanechať dojem, vyvolať pocity.
  Najlepšie celú škálu pocitov.
  U mňa sa s určitosťou takými knihami stali tie Mirkine. V každej doteraz ma dokázala upútať, chytiť a zaujať na plnej čiare, a inak to nebolo ani pri tejto najnovšej, ku ktorej mám ešte o niečo bližšie, ako k ostatným (za čo som nesmierne vďačná).
  Napriek závažnosti hlavnej myšlienky knihy, ju dokázala posplietať s citom, jemne odkrývať útržky života hlavnej hrdinky, ktorá žije hádam až bolestivo reálny život dnešných mladých.
  Možno sa v nej veľa z vás nájde.
  Možno sa budete diviť, či je to vôbec možné.
  Možno si poplačete. Alebo si zanadávate.
  A to je dobre. Lebo ja som to tak všetko prežívala.

  Eva nemá ľahký život, už od malička. A jedna tragická udalosť spred troch rokov to ešte zhorší. Brat Ivo je až príliš starostlivý a matka? Škoda slov, na tú som pri čítaní pekné nenašla ani jedno, aj keď k záveru som ju hádam viac chápala, trošičku. A nemá to ľahké ani v škole, kde je doslova terčom pre niektorých spolužiakov, čo si myslia, že sú niečo viac (tí mi dvíhali tlak neskutočne). Eva je ako tichučká myška, všetko znáša, všetko dusí v sebe, klobúk dole. Mnohokrát som si povedala, prečo nič nepovie? Ale jej dôvody sa dajú chápať, možno by som na jej mieste konala rovnako, neviem, nezažila som.
  Jediným útekom pred realitou je jej milovaný tanec. Zbožňovala som práve tieto úseky príbehu, keď bola sama sebou! Slobodná, voľná, žijúca naplno. A ešte Tima. Aj keď raz (!) by som mu jednu vrazila. Zistíte prečo… inak ale vážne úžasný chalan.

  Príbeh, postavy, všetko krásne zvládnuté, rozvinuté, prepletené a nájde sa aj pár prekvapení.
  Ľahko, ako mávnutie motýlích krídel, žila vo mne celá škála emócií aj po otočení poslednej stránky. A keď kniha vyvolá emócie, je potom sakra dobrá.

  Marselle

  08.12.2015

  Tuto knihu jsem přečetla jedním dechem, a velice se mi líbila 🙂  TAGS:

  Online Hlavně to nikomu neříkej ebook, Kniha Hlavně to nikomu neříkej FB2, Download Hlavně to nikomu neříkej PDF , Download Hlavně to nikomu neříkej MOBI, Online Hlavně to nikomu neříkej kniha, Zdarma Stažení Hlavně to nikomu neříkej IPhone, Online kniha Hlavně to nikomu neříkej PDF, Zdarma Hlavně to nikomu neříkej DJVU, Zdarma Stažení Hlavně to nikomu neříkej TXT, Stažení Hlavně to nikomu neříkej RTF, Online Hlavně to nikomu neříkej FB2 , e-kniha Hlavně to nikomu neříkej stažení TXT, Zdarma Hlavně to nikomu neříkej stažení kniha, e-kniha Hlavně to nikomu neříkej download MOBI, Stažení Hlavně to nikomu neříkej IPad, Číst Hlavně to nikomu neříkej MOBI, Číst Hlavně to nikomu neříkej DOC, Zdarma Hlavně to nikomu neříkej AWZ, Download e-kniha Hlavně to nikomu neříkej iPad , Zdarma Hlavně to nikomu neříkej DJVU, Download Hlavně to nikomu neříkej e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Hlavně to nikomu neříkej DVD, Číst Hlavně to nikomu neříkej TXT, Book Hlavně to nikomu neříkej stažení DJVU, Hlavně to nikomu neříkej stažení kniha zdarma, Hlavně to nikomu neříkej stažení kniha pdf zdarma, Hlavně to nikomu neříkej pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Hlavně to nikomu neříkej pdf zdarma, Hlavně to nikomu neříkej stažení kniha epub zdarma, Hlavně to nikomu neříkej ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply