Hlídka duchů Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Hlídka duchů Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Hlídka duchů


Tenhle nejnovější thriller a mezinárodní bestseller od Davida Rollinse je opět plný napětí, přestřelek a bojových akcí, tentokrát v konžské džungli. Když havaruje vrtulník, musí Vin Cooper začít rychle přemýšlet. Uvízl ve válečné zóně zamořené hady, přišpendlený k zemi nepřátelskou palbou. Bez rádia. Bez zásob. Jen se dvěma rozmazlenými superstar, které slíbil chránit… a narůstajícím podezřením, že to všechno zřejmě nebyla nehoda.Kniha v českém jazyce!


Stažení Hlídka duchů zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Hlídka duchů (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Hlídka duchů zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Hlídka duchů.pdf (EUR-0.00)

  Hlídka duchů.epub (EUR-0.00)

  Hlídka duchů.doc (EUR-0.00)

  Hlídka duchů.txt (EUR-0.00)

  Hlídka duchů.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Hlídka duchů.PDF – (EUR 0.00);

  Hlídka duchů.MOBI – (EUR 0.00);

  Hlídka duchů.EPUB – (EUR 0.00);

  Hlídka duchů.DOC – (EUR 0.00);

  Hlídka duchů.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Literatura světová, Thrillery
  Vydáno: , Talpress
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (1)

  biki

  15. ledna

  Pokud se snad někomu zdála předchozí kniha – Liják – nudná, tak teď je tomu právě naopak. Po smrti Anny a nejasnostech ve vyšetřování okolností její smrti se Vin ocitá ve stavu, kdy mu na vlastním životě příliš nezáleží. Možná právě proto se mu daří přežít i ty nejriskantnější mise, na které se dobrovolně hlásí. Jenže pak je přidělen na zdánlivě rutinní ochranu dvou rozmazlených hvězd šoubyznisu a rázem se ocitne uprostřed noční můry.
  "Peklo v ráji", tak bych označila prostředí, v němž se příběh odehrává. Deštné pralesy střední Afriky na pomezí tří států – DRK, Rwandy a Ugandy – se zkorumpovanými státními institucemi, skupinami samozvaných lokálních vládců s vlastními armádami, žoldáky, včetně nechvalně známých milicí Mai-Mai, a ještě k tomu letitá kmenová nenávist. A v pozadí komerční zájmy jak cizích států včetně USA a Číny, tak i soukromníků a obchodníků se zbraněmi, kteří této chaotické situace nejen využívají, ale také ji podněcují. Hrůzy a zvěrstva, které se zde reálně odehrávají, autor v tomto příběhu podle vlastních slov nezobrazil zdaleka v celé šíři. A jak by se asi doopravdy zachoval vycvičený a po zuby ozbrojený profesionální západní voják, kdyby na něj tváří v tvář zaútočilo dvanáctileté dítě se smrtící zbraní a totálně vymytým mozkem?
  Hrdinové knihy se tedy ocitli v opravdu šeredné situaci. Sice to svádí přirovnat Vina k Rambovi, ale já to vidím tak, že Vin byl mozkem celé skupiny a bez svých podstatně zkušenějších a v pralese a bojových akcích ostřílenějších společníků by neměl šanci. A občas (často) mu muselo přát i štěstí. Ale proč ne, to přece platí pro všechny akční hrdiny. Ovšem Leyla, ta byla opravdu na ránu.
  Pět * dnes dávám spíše za prostředí, do něhož D.R. děj umístil, a o kterém se u nás zase tak moc nepíše.  TAGS:

  Online Hlídka duchů ebook, Kniha Hlídka duchů FB2, Download Hlídka duchů PDF , Download Hlídka duchů MOBI, Online Hlídka duchů kniha, Zdarma Stažení Hlídka duchů IPhone, Online kniha Hlídka duchů PDF, Zdarma Hlídka duchů DJVU, Zdarma Stažení Hlídka duchů TXT, Stažení Hlídka duchů RTF, Online Hlídka duchů FB2 , e-kniha Hlídka duchů stažení TXT, Zdarma Hlídka duchů stažení kniha, e-kniha Hlídka duchů download MOBI, Stažení Hlídka duchů IPad, Číst Hlídka duchů MOBI, Číst Hlídka duchů DOC, Zdarma Hlídka duchů AWZ, Download e-kniha Hlídka duchů iPad , Zdarma Hlídka duchů DJVU, Download Hlídka duchů e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Hlídka duchů DVD, Číst Hlídka duchů TXT, Book Hlídka duchů stažení DJVU, Hlídka duchů stažení kniha zdarma, Hlídka duchů stažení kniha pdf zdarma, Hlídka duchů pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Hlídka duchů pdf zdarma, Hlídka duchů stažení kniha epub zdarma, Hlídka duchů ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply