Holčička, která nechtěla vyrůst Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Holčička, která nechtěla vyrůst Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Holčička, která nechtěla vyrůst


Její fotky obletěly celý svět, aby pomohly v boji s mentální anorexií. Isabelle Caro – modelka trpící touto nemocí pózovala na šokujících fotografiích Oliviera Toscaniho. Rozhodla se světu ukázat své tělo. Vyhublé až na kost, nahé… Její odvaha odhalit se rozdělila svět. Někteří ji i celou kampaň proti poruše příjmu potravy ocenili, jiní fotografie šmahem odsoudili a kampaň označili za příliš krutou. Nakonec se rozhodla svůj příběh sepsat. Příběh, kam až tato nemoc může zajít. Dva roky po jejím vydání modelka Isabelle Caro svůj boj prohrála. Zemřela ve věku 28 let.Kniha v českém jazyce!


Stažení Holčička, která nechtěla vyrůst zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Holčička, která nechtěla vyrůst (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Holčička, která nechtěla vyrůst zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Holčička, která nechtěla vyrůst.pdf (EUR-0.00)

  Holčička, která nechtěla vyrůst.epub (EUR-0.00)

  Holčička, která nechtěla vyrůst.doc (EUR-0.00)

  Holčička, která nechtěla vyrůst.txt (EUR-0.00)

  Holčička, která nechtěla vyrůst.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Holčička, která nechtěla vyrůst.PDF – (EUR 0.00);

  Holčička, která nechtěla vyrůst.MOBI – (EUR 0.00);

  Holčička, která nechtěla vyrůst.EPUB – (EUR 0.00);

  Holčička, která nechtěla vyrůst.DOC – (EUR 0.00);

  Holčička, která nechtěla vyrůst.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Petite fille qui ne voulait pas grossir: Ma bataille contre l’anorexie (2008)

  Žánr:
  Literatura naučná, Biografie a memoáry
  Vydáno: , XYZ
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (47)

  Přidat komentář

  poter

  31.10.2017

  Smutný,až skoro neuvěřitelný příběh…jako literární počin nic moc,ale chápu,že to nepsala žádná spisovatelka,ale nešťastné dospělé dítě

  Někdošťastný

  14.07.2017

  Smutný příběh, matčino chování nechápu. Je to zkrátka kniha, u které si uvědomíte, že máte být vděční, že něco takového nemusíte prožívat.

  Viky007

  17.06.2017

  Silný příběh. Je hrozné, jak člověka dokáže zničit tak zákeřná nemoc. Hlavně nechápu její matku – tak šílená ženská se měla jít dávno léčit. Však taky skončila pěkně neslavně. Belle jsem držela palce. Škoda, že se svou nemocí začala bojovat tak pozdě.

  maygirl

  29.04.2017

  Velmi silný příběh. Jedinečná sonda do velmi smutného životního osudu. Obdivuji autorčino odvahu, že se rozhodla tak otevřeně psát o sobě a nemoci, která ji postihla a že se rozhodla na veřejnosti prostřednictvím reklamní kampaně otevřít diskusi o tomto tématu, které je v dnešní době velmi naléhavé.

  Jája92

  25.02.2017

  Mrazivý příběh, který mě na dlouhou dobu velmi zasáhl. Je opravdu smutné, jak dětství může ovlivnit celý váš život a bohužel to může skončit tragicky, jak se stalo i v tomto případě. Modelka měla velkou odvahu svěřit se se svým příběhem a varovat tak ostatní…

  edisek83

  09.01.2017

  Šílená matka….měli jí dceru odebrat, ale bohužel se tak nestalo. Škoda lidského života…

  bakjo95

  16.11.2016

  VAROVÁNÍ: Tento komentář obsahuje smutný kontext a může vás donutit k sebevraždě.

  Když jsem knihu četl, mělo to vliv na moji náladu po celý den. Byly situace, kdy jsem se chtěl rozbrečet a na druhou stranu jsem také občas měl chuť knihu spálit. Kniha mě hrozně štvala v momentech, kde se zase ukázala a projevila svojí debilitou její posedlá, stupidní matka, která ji zničila život. Smutný jsem byl, když se holčička dostala do nemocnice, ale časem už jsem si tedy taky zvykl, když ji tam přiváželi po desáté…Z knihy jsem měl po celý děj smíšené pocity, až do chvíle, kdy jsem zjistil, že chtěla s pomocí svojí chyby, varovat ostatní. Pomohla celému světu proti boji s touto nemocí a nakonec na ni i podlehla 🙁 Doporučuji – 75%

  kalinka99

  12.08.2016

  Neskutečně silný příběh z kterého mě mrazí. Je strašné jak se k ní vlastní matka chovala a to mělo bohužel i následky po celý její krátký život. Po celou dobu jsem ji fandila ať se z toho dostane i když jsem věděla dopředu, že její život nebyl dlouhý.

  Alienn

  08.07.2016

  Nejdříve jsem dala 2*, ale nakonec jsem se rozhodla, že nebudu hodnotit knihu jako literární počin, ale budu se na ní dívat jen jako na lidský příběh. Příběh, který je smutný a který ukazuje, jak moc nás ovlivňuje to, jak a v čem vyrůstáme. Příběh, který není primárně o anorexii, ale o letitém psychickém týrání a vše ostatní je už pouze a jen následek. Je mi moc líto zmařeného mladého života.

  iveta35

  22.06.2016

  Je velmi smutné, že jde o pravdivý příběh. Teď zpětně ale nedávám ani tak vinu psychicky nemocné matce, ale co to okolí ???

  Neami2

  17.05.2016

  Knihu jsem přečetla rychle, hodně se mi líbila. Psychicky nemocná matka zničila svou dceru, která k ní vzhlížela a měla ji ráda celý život. I když se nakonec dcera své matce vzepřela, aby varovala svět před anorexií. Celý život toužila po normálním životě a po lásce. Pro mě to zůstane jako jedna z nejsilnějších knih.

  Kittywu

  17.03.2016

  Nemohu si pomoci.. to, co s Isabelle prováděla její matka nemohlo vézt k ničemu jinému, než že Isabelle ve 28 letech zemřela na následky záludné nemoci anorexie (pro jiné zdravý životní styl) a její matka o pár měsíců později spáchala sebevraždu..

  b_boccacci

  20.02.2016

  Tahle kniha podle mě rozhodně není literárním skvostem nebo dílem, které bychom měly předávat dalším generacím. Přesto mě (jako bývalou anorektičku, která s poruchami příjmu potravy stále bojuje) chytila za srdce.

  Hanina61

  04.02.2016

  Hodně těžký, hodně silný příběh… přemýšlím o něm z pozice matky, a nechápu, jak se Isabellina matka se svou opičí láskou mohla takto chovat ke své dceři, aniž by si uvědomovala, jak strašně jí ubližuje… Přemýšlím o ní z pozice holky, která se sama kdysi potýkala s poruchami příjmu potravy a která ví, jak strašně obtížné je vymanit se z tohoto vzorce chování… A přemýšlím o ní z pozice člověka, kterému je moc líto zmařeného života úžasné a nesmírně statečné mladé ženy, Isabelly Caro…

  misi.zelenkova

  25.01.2016

  Tato kniha je pro mne srdeční záležitostí se strašně silným příběhem a ještě silnější slečnou, ženou. Sama moc dobře vím, jaká je anorexie nemoc a pokaždé když knihu čtu, jako bych ten boj prožívala spolu s Isabelle a jako bych ho znovu prožívala já sama.
  Jak jsem psala, Isabelle byla doopravdy silná žena a jsem vážně velmi ráda, že v sobě našla tu odvahu, vystoupila na veřejnost a odhalila celý svůj příběh. A nejen tahle kniha je toho důkazem.
  Vždy na výročí její smrti si ji znovu přečtu.
  A rozhodně doporučuji všem. Slečnám, co si s anorexií zahrávají, těm ukáže následky a může pomoci otevřít oči. Těm co anorexií trpí může pomoci sebrat všechny síly, aby se pokusili postavit nohama zpět na zem a nikdy svůj boj nevzdali. A stejně tak všem rodičům může ukázat příznaky nemoci a jak svému dítěti nejlépe pomoci.
  Děkuji Isabelle, že jsi byla silná a vydala nám svůj příběh.

  playada

  14.11.2015

  Blázinec na entou. Kupodivu nejnormálnější a nejstabilnější mi připadal tolik zatracovaný otčím.

  petrzel

  13.04.2015

  Smutné od začátku do konce.

  Zorka

  30.03.2015

  Smutný příběh dívky, která neměla na výběr. To její matka rozhodla, že Isabelle Caro bude navždy "holčičkou". Holčičkou, která nevyrostla a zemřela dříve, než se mohla stát ženou.

  Dáma s hrnstjm

  23.01.2015

  Podle mě kniha není ani tak moc o anorexii, jako o týrání dítěte… Je neskutečné, co matka své dceři prováděla a nezastavila se ani v její dospělosti. Ty kecy o tom, že dítě na čerstvém vzduchu moc vyroste, to zahalování do tří šál… prostě hnus. Nevidím pro chování matky žádné polehčující okolnosti a její manžel by taky zasloužil. Život je nejlepší spisovatel, ale tentokrát se ke svým postavám zachoval nemilosrdně, naději na změnu jim dávkoval po kapičkách jen proto, aby jim ji za chvíli zase vzal. Je to síla.

  anez66

  18.01.2015

  Chvílemi mě až děsil fakt, že to není fikce.

  andream

  29.10.2014

  Když si člověk uvědomí, že se to opravdu dělo, je to šílené… čte se dobře, jen jakoby ji psalo opravdu to malé děvčátko, bez detailů, bez emocí….za přečtení určitě stojí, ale čekala jsem od ní mnohem více.

  KerrKnock

  23.07.2014

  Isabelle byla neskutečně silná osobnost. Knihu jsem si půjčila s tím, že si jí nechám na dovolenou, ale nevydržela jsem to. Od knihy jsem se nemohla odtrhnout a přečetla jsem jí jedním dechem. Nepochopila jsem, co se muselo honit její matce hlavou. Brala si do péče malé dívky a Isabelle nechávala samotnou, čímž projevila nezájem. Pak se odstěhovala a matka se o ní najednou začala strachovat a pečovat o ní jako o malou. Že by si konečně uvědomila skutečnost, že každý vyroste a ona svojí blbostí promarnila dvacet let se svojí dcerou? To, že o anorexii nebylo psáno hned ze začátku mi nevadilo, život téhle dívky byl zajímavý a poutavý. Když jsem knihu zaklapla a libovala si, jak pěkná byla, uvědomila jsem si "sakra, vždyť to je skutečnost" a skoro jsem se až rozbrečela, tak silné pocity jsem po dočtení měla. Doporučuji jí přečíst každé slečně.

  Ramondia1

  06.05.2014

  Kniha dobře napsaná, je vidět, že příběh autorka skutečně prožila a nevymyslela si ho, bohužel, od samého začátku jsem věděla, že nemůže skončit happyendem. Mrazí mě, když si uvědomím, kolik dětí žije v pařátech zdánlivě spořádaných rodin v naprosto zničujících poměrech.

  nikolkocicova

  29.01.2014

  nádherně napsaná kniha, i když jsem čekala že bude trošku jiná.

  peterkovasona

  16.12.2013

  Kniha me trochu zklamala… dej moc protáhlý a o samotném tématu se Pise az skoro na konci…

  Mišulenka

  05.12.2013

  Litarární úroveň této knihy hodnotit nebudu, i když nebyla úplně špatná. Příběh samotný je pro mě velice silný a těžký… a vlastně k tomu ani nemám slov. Rozhodně by si knihu měl přečíst každý, kdo poruchou příjmu potravy trpí nebo s ní bojoval. Protože vlítnout do toho znovu je přeci tak snadné…

  gudaska

  30.11.2013

  Její matka by teda zasloužila pořádnej sekec mazec za to, co udělala svojí dceři. Docela mě zklamalo, že knížka tématem anorexie se začala zabývat až na 70 % tedy tesně před koncem. Celý příběh byl pořád o tom samém a nic nového nepřinášel, dívka pak vyrostla, stala se nějaká menší zápletka a najednou byl strašně rychlý divný konec 🙁

  čohynka

  20.10.2013

  Četla se sice dobře, ale už jsem četla i lepší a silnější příběhy na téma anorexie..

  Adi.h

  13.10.2013

  Opravdu čtivá kniha. V některých chvílích hodně šokující. Hlavně chování její matky, která se potřebovala taky léčit. Holka nikdy nepoznala normální život. Pořád ji ale obdivuji za to, co dokázala. Rozhodně doporučuji přečíst

  luciefeix

  17.09.2013

  hodne dobre napsana kniha , tu jeji matka vubec nechapu .. vsechno zavinila.. jist kosticku cokolady a vic nic? boze chudak holka vazit 26kilo
  TAGS:

  Online Holčička, která nechtěla vyrůst ebook, Kniha Holčička, která nechtěla vyrůst FB2, Download Holčička, která nechtěla vyrůst PDF , Download Holčička, která nechtěla vyrůst MOBI, Online Holčička, která nechtěla vyrůst kniha, Zdarma Stažení Holčička, která nechtěla vyrůst IPhone, Online kniha Holčička, která nechtěla vyrůst PDF, Zdarma Holčička, která nechtěla vyrůst DJVU, Zdarma Stažení Holčička, která nechtěla vyrůst TXT, Stažení Holčička, která nechtěla vyrůst RTF, Online Holčička, která nechtěla vyrůst FB2 , e-kniha Holčička, která nechtěla vyrůst stažení TXT, Zdarma Holčička, která nechtěla vyrůst stažení kniha, e-kniha Holčička, která nechtěla vyrůst download MOBI, Stažení Holčička, která nechtěla vyrůst IPad, Číst Holčička, která nechtěla vyrůst MOBI, Číst Holčička, která nechtěla vyrůst DOC, Zdarma Holčička, která nechtěla vyrůst AWZ, Download e-kniha Holčička, která nechtěla vyrůst iPad , Zdarma Holčička, která nechtěla vyrůst DJVU, Download Holčička, která nechtěla vyrůst e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Holčička, která nechtěla vyrůst DVD, Číst Holčička, která nechtěla vyrůst TXT, Book Holčička, která nechtěla vyrůst stažení DJVU, Holčička, která nechtěla vyrůst stažení kniha zdarma, Holčička, která nechtěla vyrůst stažení kniha pdf zdarma, Holčička, která nechtěla vyrůst pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Holčička, která nechtěla vyrůst pdf zdarma, Holčička, která nechtěla vyrůst stažení kniha epub zdarma, Holčička, která nechtěla vyrůst ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply