Holistická detektivní kancelář Dirka Gentlyho Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Holistická detektivní kancelář Dirka Gentlyho Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Holistická detektivní kancelář Dirka Gentlyho


Geniální programátor Richard, detektiv Dirk, který pátrá za pomoci hypnózy a jiných neobvyklých postupů, profesor Reg, narozený ve středověku a vlastnící stroj času, zabrání zničení života na zemi. Duch mimozemšťana, jehož loď ztroskotala v pradávné minulosti na naší planetě, se chce zmocnit stroje času a napravit tak své navigátorské selhání. Korekce minulosti by však znamenala vymazání veškerého života na Zemi. Napínavý, vtipný příběh se bude líbit zejména mladým čtenářům.
Sci-fi román o svérázném detektivovi, který zabrání zničení našeho světa mimozemšťany.Kniha v českém jazyce!


Stažení Holistická detektivní kancelář Dirka Gentlyho zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Holistická detektivní kancelář Dirka Gentlyho (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Holistická detektivní kancelář Dirka Gentlyho zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Holistická detektivní kancelář Dirka Gentlyho.pdf (EUR-0.00)

  Holistická detektivní kancelář Dirka Gentlyho.epub (EUR-0.00)

  Holistická detektivní kancelář Dirka Gentlyho.doc (EUR-0.00)

  Holistická detektivní kancelář Dirka Gentlyho.txt (EUR-0.00)

  Holistická detektivní kancelář Dirka Gentlyho.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Holistická detektivní kancelář Dirka Gentlyho.PDF – (EUR 0.00);

  Holistická detektivní kancelář Dirka Gentlyho.MOBI – (EUR 0.00);

  Holistická detektivní kancelář Dirka Gentlyho.EPUB – (EUR 0.00);

  Holistická detektivní kancelář Dirka Gentlyho.DOC – (EUR 0.00);

  Holistická detektivní kancelář Dirka Gentlyho.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Dirk Gently (1.)

  Originální název:

  Dirk Gently (1987)

  Žánr:
  Literatura světová, Detektivky, Humor
  Vydáno: , Argo
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (30)

  Přidat komentář

  Karcoolka2210

  včera

  Miestami som sa pýtala sama seba- What the hell???, čo sa to deje v tejto knihe. No zdanlivo nesúvisiace udalosti a postavy začali postupne do seba zapadať a takto vzniklo toto podarené dielo. Miestami trochu divné, ale vtipné, a pre mňa osobne, lepšie dielo ako Hitchhikers guide 😉

  BoredCop

  15. ledna

  Kniha, jejíž přečtení mi trvalo extrémně dlouho. Nevím vlastně proč, ale nebyl jsem schopen zvládnout v kuse snad víc než 15 stran, přičemž první třetina byla obzvlášť únavná. Je otázka, jestli tohle dílo člověk víc nedocení třeba na druhý pokus, ale já na něj rozhodně nemám chuť.

  jana3526

  17.11.2017

  Tohle mi moc nesedlo. Překvapilo mne, že je kniha o něčem jiném než seriál, bohužel. Nápad dobrý, ale provedení mne nezaujalo.

  Marushka27

  12.11.2017

  Je to humor, který nesedne každému, ale má to svoje kouzlo. Občas jsem mi sice trvalo, než mi vtipy došly, ale o to víc mi to přijde dobře vystavěné. Je to kniha, u které se musí dávat pozor na to, co člověk čte. Těším se na další knihy, které si od autora přečtu.

  SBH

  31.07.2017

  Respektuji, že se jedná o kultovní klasiku, ale mě za srdce nevzala. Třetinu knihy jsem přemýšlela, která bije. Zdlouhavý a podrobný popis účastníků večeře v Cambridgi, který následně neměl v příběhu žádné opodstatnění, mi připadl jako druh osobní msty vůči bývalým profesorům. Nápad na zápletku dobrý, řešení překvapivé. Problémem pro mě bylo, že autor popsal, co se stalo, ale na čtenářově fantazii už nechal algoritmus, jak toho bylo dosaženo. Způsob psaní DODO ("dodělej doma") moc nemusím. Vtipné hlášky mi připadly příliš intelektuálské a nadřazené. Zasmála jsem se, ale ne úplně od srdce. Naštěstí byla kniha krátká.

  kuruteku

  20.07.2017

  Kniha, kterou nelze číst jednou. I potřetí objevuji nové a nové narážky a vrstvy. A dochází mi pointa. Teď si ještě přečíst Coleridge! A děkuji, Regu, za Bacha. Já v něm také slyším všechno.

  mechokurka

  21.06.2017

  Výborná, výborná. Jenom mi přijde trošku škoda toho konce, je to takové vyšumění do prázdna. A nerozumím tomu, proč Reg byl tak blbej, že mu nedošlo, že ta změna bude naprosto zásadní pro budoucnost/minulost lidstva.

  OndřejMergl

  30.05.2017

  Prvně jsem viděl stejnojmenný seriál a čekal jsem jeho lehce rozšířenou knižní verzi, ovšem naprosto mě překvapilo, že kniha byla úplně o něčem jiném. Plná Adamsových fórků, ale příběh mě ničím neoslnil.

  Mayaku

  30.05.2017

  Občas krásně střelené, většinou však velmi utahané, s dost antiklimaktickým závěrem (hehe). I když je i zde Adamsův příjemný styl hodně zřetelný, je pro mě Dirk Gently obsahově o třídu a humorně o dvě třídy slabší než Stopařův průvodce galaxií.

  lushi

  15.05.2017

  Na můj vkus příliš šílené.

  kalache

  17.04.2017

  …v dešťném pralese se dělo přesně to,co se obvykle v dešťném pralese děje,a sice – pršelo.
  Adams píše jako obvykle,a sice – jako Adams…

  pavel8996

  20.02.2017

  Nevím, co je špatně, buď jsem nebyl na tento styl správně naladěný nebo mě to zkrátka nedokázalo zaujmout, což mi přijde o to zvláštnější, že Stopařova průvodce bezvýhradně miluju. Pointa mi přišla taková rozmazaná, nejasná. A absurdní humor, který dodává Stopařovi šmrnc a nedovolí čtenáři, chytajícímu se za hlavu, případně popadajícímu se za břicho, opustit jízdu, mi sem nějak nepasoval a ani mě zvlášť nebavil. Snad to zkrátka nebyla kniha pro mě.

  laepus

  02.12.2016

  No… Co napsat… Jsem absolutním milovníkem Stopařova průvodce a humoru Douglase Adamse se všemi jeho duhy i neduhy. No a v téhle knize bylo na můj vkus bohužel příliš těch neduhů. Adams je génius popisu běžných věcí a bizarních zápletek přesahujících zdravé uvažování. Tady se ale podle mě dost potýká s dějem, který je až příliš roztříštěný a je velice obtížné jej sledovat, protože u ničeho autor nevydrží moc dlouho a hned skok jinam. Váhal jsem mezi třemi (kvůli nenaplněným adamsovkým očekáváním) a čtyřmi (kvůli své lásce k Adamsovi), nakonec zavírám oči a dávám přece jen čtyři. Je třeba takto ulítlých a šílených knih.

  Albina

  13.02.2016

  Výborná kniha, skvělé počtení.

  Mrnda

  02.02.2016

  Skočil jsem po ní jako po další knize oblíbeného autora a rozhodně není čeho litovat. Humor se s prostředím nemění.

  Jano.

  29.09.2015

  Dosť podobné ako Stopár, ale možno o kúsok nohami viac na Zemi. (Doslova.) Nápadov za plné hrste. Číta sa to výborne a postavy sú fakt super. Tá vec s treťou otázkou od kráľa Juraja mi mierne došla už dopredu, za čo som na seba patrične hrdý. (A fakt, že popis knihy tú pointu mierne prezrádza si nechajte pre seba a prestaňte mi kaziť radosť! :D) Profesor Chronotis je Timelord… ale vážne je 😀 Poznáte Douglasovu prácu pre Doctora Who – Shada? Za 5*

  martinor

  20.09.2015

  Ze začátku dost matoucí, ale pak jsem pochopil, že Douglasovi o matení jde. Je to skvělá kniha plná absurdních situací s absurdním vysvětlením. Zajímavý příběh, dost čtivé.

  fristo

  17.09.2015

  Knihu som práve dočítal a keďže Adams toho až tak veľa nenapísal je zaujímavé sledovať ako sa myšlienky z jeho diel v tejto knihe stretávajú. Narážky na vtáka Doda a Latimériu určite vychádzajú s Adamsovej záľuby v Ohrozených druhoch zvierat. Tiež to že sa zo strojom času dalo cestovať aj v priestore prepája na "Stopárovho sprievodcu". Najviac ma ale aj tak zaujalo ako brilantne Adams vysvetlil Schrödingerovu mačku, Fraktály a podobne a dokázal to skĺbiť s hypnózou, posadnutím a donútiť hlavného hrdinu aby skočil do smradlavého kanála a začal sa topiť. Fakt je že mi trochu chýbalo vysvetlenie tej pohovky na schodoch a aj to prečo Gordon zomrel a čo sa dialo ďalej skrátka také to "Žili šťastne bla bla bla". Z jeho životopisu a záľuby vo Vážnej hudbe chápem aj toho Bacha. Trochu sa bije to že ak Ducha zastavili tak že zmenili minulosť ako to že duch, ktorý ju už zmeniť nemohol priviedol elekrommnicha, ktorý zabil Gordona, ale to si asi budem musieť knihu prečítať ešte raz pozornejšie.

  Plútarchos

  15.04.2015

  Zajímavá kombinace a logika příběhu. Samozřejmě stroj času neodpovídá desateru pátera Knoxe, avšak v tomto sci-fi dílku to ani tak moc nevadí. Jsem technicky založený, takže si v kvantové fyzice, matematice a jejich vztahu a vlivu na umění libuji. Jenom mi poněkud unikl význam Gordonova zastřelení. Naopak oceňuji velmi povedený kousek s Bachovými skladbami. Kruci, a jak to vlastně dopadlo s tou vzpříčenou sedačkou? Humorné, vtipné, člověk se musí pořád soustředit, aby mu něco neuniklo, a aby zachytil jemné autorovy myšlenky a detaily. Určitě se v knihovně podívám po dalším pokračování Dirka Gentlyho.

  tanuki

  30.01.2015

  str. 23:
  …když chce člověk něco opravdu pochopit, je nejlepší zkusit to vysvětlit někomu dalšímu. To vás donutí všechno si v hlavě pořádně srovnat. A čím je žák těžkopádnější a zabedněnější, tím víc musíte problém rozkládat do jednodušších a jednodušších myšlenek. A přesně to je podstata programování. Než nějakou složitou myšlenku rozložíte do menších kroků, které zvládne i blbá mašina, tak se samozřejmě o ní sám něco naučíte. Učitel se obvykle naučí víc než žák.

  Kaštaka

  30.10.2014

  Nádhera 🙂
  Miluju detektivky, miluju Adamsovu tvorbu a tady jsem našla ten druh absurdního humoru, který mám ráda. Adams mě ani tentokrát nezklamal. Kniha je podle mě stejně dobrá jako Stopařův průvodce, ne-li lepší. Dirk Gently se zapsal mezi mé oblíbené detektivy. Musím si přečíst další díl.

  gersie

  07.08.2014

  Elektromnich byl přístroj pro domácnost, podobně jako myčka na nádobí nebo video.Myčky za vás umývyjí otravné nádobí, takže se nemusíte umýváním obtěžovat vy; videa za vás sledují otravné pořady, takže se nemusíte sledováním obtěžovat vy; Elektromniši
  za vás věří věcem takže se nemusíte obtěžovat něčím co vám svět k věření předkládá.

  Muflonius

  12.10.2013

  Jedinečnost a fantazie pana Adamse se opět ukázala. Ač se nejedná o otázku života a vůbec, tak i tentokrát zachraňujeme lidstvo, i když o tom téměř celou dobu nevíme. Groteskní zápletky a logika tak zapeklitá, že dokáže cokoliv. Dílo hodné svého autora.

  Thanyss

  10.10.2013

  Nepropadejte panice! Trápí vás duchové mrtvých šéfů nebo mimozemských entit? Hraje si někdo se strojem času? Zaklínil se vám na schodišti gauč a nejde vyprostit? Spatřili jste ve své blízkosti podivného muže, který věří snad všemu a svého koně parkuje v koupelně? Tak s tím vám pomůže Dirk Gently. Člověk, který rozhodně nemá žádné jasnovidecké ani parapsychologické schopnosti, jak o sobě zarytě tvrdí (to, že uhodl ty zatracené testové otázky byla politováníhodná náhoda).
  Tentokrát sice nebudeme stopovat Vogony ani jiné podobné existence, nicméně Dirkovi a jeho přátelům nezbývá nic menšího, než zachránit svět.
  Svižná a vtipná jízda ve stylu pana Adamse. Ručníky pro tentokrát můžete nechat ležet v koupelně… I když, pokud je budete mít pro jistotu u sebe, také to nemůže vadit.

  decemlineata

  13.08.2013

  Začala jsem Stopařem,ale Dirk Gently je přinejmenším stejně dobrý nebo ještě lepší.Je to nápadité,vtipné,překvapivé…super.

  Alma5

  26.01.2013

  Bohužel, toto je asi ten typ knihy, kterou většina chválí ale já jim nemůžu přijít na chuť, nemám na jejich pochopení buňky 🙂

  R´Hell

  30.06.2012

  Zábavný příběh, který se překvapivě rozjede, přesto ke konci (na to, jaký byl Douglas Adams vynikající spisovatel) poněkud odfláklý. Mínusem je charakterová podobnost všech postav a to, že Elektromnich, nejlepší a nejzajímavější z nich, dostal příliš málo místa. Ale ve všech ostatních směrech svěží čtení.

  Klárka?

  06.03.2011

  Pro mě to teda Stopaře překonalo.

  Wishkah

  Stopařův průvodce to sice není, ale já se u toho bavil královsky. Hlavně všemu věřící Mnich a jeho apatický kůň jsou skvělé postavičky.

  Matej

  Bomba! Ale Stopaře překonat nelze.  TAGS:

  Online Holistická detektivní kancelář Dirka Gentlyho ebook, Kniha Holistická detektivní kancelář Dirka Gentlyho FB2, Download Holistická detektivní kancelář Dirka Gentlyho PDF , Download Holistická detektivní kancelář Dirka Gentlyho MOBI, Online Holistická detektivní kancelář Dirka Gentlyho kniha, Zdarma Stažení Holistická detektivní kancelář Dirka Gentlyho IPhone, Online kniha Holistická detektivní kancelář Dirka Gentlyho PDF, Zdarma Holistická detektivní kancelář Dirka Gentlyho DJVU, Zdarma Stažení Holistická detektivní kancelář Dirka Gentlyho TXT, Stažení Holistická detektivní kancelář Dirka Gentlyho RTF, Online Holistická detektivní kancelář Dirka Gentlyho FB2 , e-kniha Holistická detektivní kancelář Dirka Gentlyho stažení TXT, Zdarma Holistická detektivní kancelář Dirka Gentlyho stažení kniha, e-kniha Holistická detektivní kancelář Dirka Gentlyho download MOBI, Stažení Holistická detektivní kancelář Dirka Gentlyho IPad, Číst Holistická detektivní kancelář Dirka Gentlyho MOBI, Číst Holistická detektivní kancelář Dirka Gentlyho DOC, Zdarma Holistická detektivní kancelář Dirka Gentlyho AWZ, Download e-kniha Holistická detektivní kancelář Dirka Gentlyho iPad , Zdarma Holistická detektivní kancelář Dirka Gentlyho DJVU, Download Holistická detektivní kancelář Dirka Gentlyho e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Holistická detektivní kancelář Dirka Gentlyho DVD, Číst Holistická detektivní kancelář Dirka Gentlyho TXT, Book Holistická detektivní kancelář Dirka Gentlyho stažení DJVU, Holistická detektivní kancelář Dirka Gentlyho stažení kniha zdarma, Holistická detektivní kancelář Dirka Gentlyho stažení kniha pdf zdarma, Holistická detektivní kancelář Dirka Gentlyho pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Holistická detektivní kancelář Dirka Gentlyho pdf zdarma, Holistická detektivní kancelář Dirka Gentlyho stažení kniha epub zdarma, Holistická detektivní kancelář Dirka Gentlyho ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply