Holka z H.O.P.P.E.R.S. Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Holka z H.O.P.P.E.R.S. Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Holka z H.O.P.P.E.R.S.


Druhý díl série Love & Rockets přináší opět řadu vypečených příhod o „Locas“, bláznivých drsných holkách Maggie a Hopey, které si vysnil americký komiksový kreslíř mexického původu Jaime Hernandez. I když je nakreslil černobíle, jejich povahy, myšlenky a svět nejsou černobílé ani trochu. Jsou pestré a nejednoznačné jako život sám. Jsou opravdové, i když si je Jaime vymyslel. A stejně opravdové jsou i problémy, s nimiž se potýkají – a to je právě silná stránka Hernandezova vypravěčství. Postavy, místa i události jsou sice smyšlené, ale v zásadě připomínají reálná místa i děje a vypadají, jako by se doopravdy staly. Jaime Hernandez zjevně moc dobře ví, co je to válka gangů, a určitě na vlastní kůži poznal, jak nesmyslné a beznadějné mohou být „teritoriální“ spory mezi partičkami mladých (i starých) mexických přistěhovalců. O nich a o frustraci amerických Mexičanů, jimž je tato mentalita cizí – jako jsou Maggie a Hopey či nově vystupující hrdinové Ray D. a Doyle – vypráví příběh nazvaný „Vida Loca: Smrt Speedyho Ortize“.
Dále můžete v druhém pokračování série sebraných příběhů Love & Rockets nahlédnout do zákulisí wrestlingových zápasů, pro něž má Jaime Hernandez zvláštní slabost. Čtenář se hned na úvod rozehřeje solidní peckou: čtyřkou akčních příběhů o velké Reně Titañon – stárnoucí, leč stále šarmantní královně ringu a Maggiině nedostižném idolu. Rena se nebojí vzít spravedlnost do vlastních rukou a rozpoutat třeba revoluci v nějaké chudé zemičce sužované diktaturou; je to opravdová dáma s pohnutým osudem, která má i svá tajemství; jedno z nich odhalíte v příběhu „Dům Zuřivých žen“.
Celou podařenou sbírku uzavírá snad nejslavnější příběh série Love & Rockets, „Mouchy na stropě“, v němž Izzy odjíždí do Mexika a setkává se s ďáblem.

Maggie s Hopey a Ray D. s Doylem jdou do toho!

Osudy Maggie, Hopey a jejich šílených kámošů, kteří se utápějí v depresích, drogách či marných iluzích, jsou natolik pohnuté, že by vydaly na román. A jak sami zjistíte, ona vlastně série Love & Rockets takovým románem je. Románem, který je vyprávěný obrazem, a navíc dost postmoderním způsobem, jaký si oblíbil např. režisér Quentin Tarantino. Některé zápletky z prvního dílu se tak vysvětlí třeba až v závěru dílu druhého, jiné tušíme dlouho dopředu, aby se nečekaně rozuzlily v kuriózní odbočce.

Jaime Hernandez mluví o vážných věcech nevážným způsobem, nad jeho komiksem se člověk zasměje, aby mu vzápětí došlo, že to možná vlastně k smíchu ani nebylo. Jaime má jedinečný dar brát věci s humorným nadhledem, protože jedině tak se člověk nezblázní. Nebo se může zbláznit a pak mu může být všechno jedno – jako se to „podařilo“ některým jeho postavám.Kniha v českém jazyce!


Stažení Holka z H.O.P.P.E.R.S. zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Holka z H.O.P.P.E.R.S. (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Holka z H.O.P.P.E.R.S. zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Holka z H.O.P.P.E.R.S..pdf (EUR-0.00)

  Holka z H.O.P.P.E.R.S..epub (EUR-0.00)

  Holka z H.O.P.P.E.R.S..doc (EUR-0.00)

  Holka z H.O.P.P.E.R.S..txt (EUR-0.00)

  Holka z H.O.P.P.E.R.S..mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Holka z H.O.P.P.E.R.S..PDF – (EUR 0.00);

  Holka z H.O.P.P.E.R.S..MOBI – (EUR 0.00);

  Holka z H.O.P.P.E.R.S..EPUB – (EUR 0.00);

  Holka z H.O.P.P.E.R.S..DOC – (EUR 0.00);

  Holka z H.O.P.P.E.R.S..TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  The Girl From Hoppers

  Žánr:
  Literatura světová, Komiksy
  Vydáno: , BB art
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (2)

  Přidat komentář

  Akatombo

  03.01.2016

  Pro mne srdcová záležitost. Holka z H.O.P.P.E.R.S. si v ničem nezadá s prvním dílem. Navíc se tu odpoví na otázky, které vás možná napadaly u předchozího dílu. Kresba opět dokonalá.

  RaptoR

  13.07.2012

  Opět musím ocenit pěknou provázanost příběhů, která tento komiks posouvá o kus dál. Navíc zákulisí ženských wrestlingových zápasů se mi líbilo 🙂  TAGS:

  Online Holka z H.O.P.P.E.R.S. ebook, Kniha Holka z H.O.P.P.E.R.S. FB2, Download Holka z H.O.P.P.E.R.S. PDF , Download Holka z H.O.P.P.E.R.S. MOBI, Online Holka z H.O.P.P.E.R.S. kniha, Zdarma Stažení Holka z H.O.P.P.E.R.S. IPhone, Online kniha Holka z H.O.P.P.E.R.S. PDF, Zdarma Holka z H.O.P.P.E.R.S. DJVU, Zdarma Stažení Holka z H.O.P.P.E.R.S. TXT, Stažení Holka z H.O.P.P.E.R.S. RTF, Online Holka z H.O.P.P.E.R.S. FB2 , e-kniha Holka z H.O.P.P.E.R.S. stažení TXT, Zdarma Holka z H.O.P.P.E.R.S. stažení kniha, e-kniha Holka z H.O.P.P.E.R.S. download MOBI, Stažení Holka z H.O.P.P.E.R.S. IPad, Číst Holka z H.O.P.P.E.R.S. MOBI, Číst Holka z H.O.P.P.E.R.S. DOC, Zdarma Holka z H.O.P.P.E.R.S. AWZ, Download e-kniha Holka z H.O.P.P.E.R.S. iPad , Zdarma Holka z H.O.P.P.E.R.S. DJVU, Download Holka z H.O.P.P.E.R.S. e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Holka z H.O.P.P.E.R.S. DVD, Číst Holka z H.O.P.P.E.R.S. TXT, Book Holka z H.O.P.P.E.R.S. stažení DJVU, Holka z H.O.P.P.E.R.S. stažení kniha zdarma, Holka z H.O.P.P.E.R.S. stažení kniha pdf zdarma, Holka z H.O.P.P.E.R.S. pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Holka z H.O.P.P.E.R.S. pdf zdarma, Holka z H.O.P.P.E.R.S. stažení kniha epub zdarma, Holka z H.O.P.P.E.R.S. ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply