Hořící kříž 2 Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Hořící kříž 2 Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Hořící kříž 2


V předchozích dílech a první části se Claire po smrti svého manžela Franka Randalla vydala skrze posvátné kameny ve Skotsku do minulosti, aby opět vyhledala svého milovaného Jamieho. Osudovým milencům však nebyl souzen klid. Po řadě vzrušujících dobrodružství je vichry osudu zavály do Ameriky. Tam je brzy následuje i jejich dcera Brianna, dosud žijící v bezpečném Bostonu současnosti. Během svého pátrání po rodinné minulosti totiž odhalí smrtelné nebezpečí, které hrozí Claire a Jamiemu. Minulost je však drsná a krutá a pranic nehledí na tužby a záměry prostých lidí. Naši hrdinové a hrdinky museli čelit dalším nebezpečenstvím. Šíří se nepokoje a řeči o možném povstání. Claire a její blízcí jsou si vědomi, že na počátku sedmdesátých let 18. století se neodvratně blíží okamžik, kdy se bude muset každý člověk v kolonii rozhodnout, na kterou stranu se přidá. A tak vzplane hořící kříž – prastarý symbol skotských válečných vůdců – svolávající své věrné do bitvy. Jamie ví, že musí ochránit svou rodinu a vytáhnout do krvavé války. A Clarie tuší, že se budou muset všichni obětovat.Román plný života, zrady, lásky, touhy po penězích a moci, pokračuje.Kniha v českém jazyce!


Stažení Hořící kříž 2 zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Hořící kříž 2 (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Hořící kříž 2 zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Hořící kříž 2.pdf (EUR-0.00)

  Hořící kříž 2.epub (EUR-0.00)

  Hořící kříž 2.doc (EUR-0.00)

  Hořící kříž 2.txt (EUR-0.00)

  Hořící kříž 2.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Hořící kříž 2.PDF – (EUR 0.00);

  Hořící kříž 2.MOBI – (EUR 0.00);

  Hořící kříž 2.EPUB – (EUR 0.00);

  Hořící kříž 2.DOC – (EUR 0.00);

  Hořící kříž 2.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Cizinka (5.)

  Originální název:

  The Fiery Cross

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Pro ženy
  Vydáno: , Brána, Deus
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (19)

  Přidat komentář

  katallinka

  04.10.2017

  Tento díl se mi hodně líbil. Přišlo mi, že ubylo sexu a Jamie nebyl pořad hrdinou všech situací. Za mě rozhodne jeden z lepších dílu. Děj velmi pěkně ubíhal. Chtěla bych další díl. Doufám, že ho u nás vydají, protože konec zůstal zase hodně otevřený. Ty chyby jsou rozhodně katastrofální nechápu, kdo to v tomhle stavu pustil k prodeji.

  AlenaF

  13.09.2017

  Shlédla jsem seriál CIZINKA na DVD, 1. i 2. sérii, a musela jsem opět vzít knihy a přečíst je. Vychutnala jsem si to. Ale teď musím čekat na další díly, škoda.

  LenkaP.

  01.07.2017

  Když jsem před asi 2 lety viděla ukázku na AXN hned jsem se do toho seriálu zamilovala, a netrvalo dlouho a musela jsem přečíst knížky nádhera, četlo se to samo. Cizinka super, Vážka v jantaru boží celou jsem ji probrečela, Mořeplavec to samé ani jsem přes slzy neviděla slova, Bubny podzimu to se dalo, ale nebylo to tak záživné, Hořící kříž taky slabé ale přečetla jsem obě. V květnu 2017 měl prý vyjít Ledový dech tak jsem se celí rok těšila a dnes zjistím že bude vycházet až 2020 a to jestli. 7 díl 2021 Paměť kostí, 8 díl 2022 Vepsáno krví vlastního srdce, 9 díl ? asi 2023 Tak máme 3 roky na to si to celé přelouskat znovu:))) Ale určitě doporučuji

  Michelinecka84

  12.05.2017

  Už mě to tolik nebavilo jako první díly cizinky. Řekla bych, že tak do Bubnů podzimu to ještě jde ale tady už je moc jmen, často se opakující popis přírody, postav, zvířat apod. Pokud by to tam nebylo byla by kniha tak o polovinu kratší 🙂 Musím říct, že jsem oba dva díly už spíše přelouskala abych to měla dočtené. Jen občas mě děj zaujal.

  Anaviz25

  05.05.2017

  Právě jsem ji dočetla. Děj skvělí jako vždy ovšem chyby v textu kde dochází i k záměnám osob jsou poměrně nepříjemné. Co mě ale rozladilo byl styl jakým hovořili mezi sebou postavy. Hovorová Čeština mi k nim absolutně neseděla.
  Celkový dojem je však uspokojivý. Těším se na Ledový Dech (snad vyjde brzy..)

  Alma-Nacida

  14.03.2017

  Rozpaky, zklamání… a nuda. Na to , že se vcelku nic nestalo, je kniha poněkud dlouhá. A co chce autorka psát v dalším díle si radši ani nechci představovat, natož číst. Škoda, nápad a první i druhý díl se mi hodně líbily.

  grisa00

  30.01.2017

  zbytečne to ma tolik stran 1000,je to dlouhy a nudny neni to už napinaví ,mořeplavec byl dobry bubny a hořici křize o ničem uvidime jak to bude zfilmovane,,,,, dalsi dil ledovy dech bude v kvetnu jsem zvedava

  premekteo

  21.09.2016

  Myslím, že u tohoto dílu došlo proti předchozím ke změně překladatele a to knize vůbec neprospělo. Špatný překlad, spousta chyb a ani ta hovorová čeština mi k hlavním hrdinům moc nesedí. V tomto směru byly předchozí knihy mnohem lepší. Ale i tak jsem z celé ságy nadšená a doufám, že další díl vyjde dřív než za několik let 🙂

  likaf

  29.07.2016

  Nemohla jsem knihu sehnat. Nakonec ji zakoupila knihovna. Chyby v překladu jsou trochu nepříjemné. Ale děj skvělý. Jenom škoda, že v ČR je to poslední vydaný díl. Doufám, že se dočkám i dalších dílů. Rozhodně stojí celá série Cizinka za přečtení. Donutila mě vyhledat si nějaké doplňující informace z historie a zeměpisu.

  Tereza2418

  09.05.2016

  Dá se ještě tento díl někde sehnat? 🙂 u nás v knihovně mají pouze první díl..

  Veluska

  05.05.2016

  Jednoznačně byl druhý díl lepší než první, poutavější, zajímavější, jen těch překlepů tam byla hromada. Celková série se mi velice líbila, pěkně napsané. Rozhodně doporučuji přečíst.

  sabina-este9075

  28.04.2016

  Nevite, jestli se da nekde Horici ker a Horici ker 2 stahnout nebo koupit jako ebook? Ziju v zahranici a je pro me celkem problem si ty knihy v Cechach objednavat. Dekuju.

  Tesset

  31.08.2015

  Pro mě nejhorší překlad a taky nejvíce chyb. Jinak jsem obě části četla hned za sebou a musím říct, že ta první byla o malinko lepší než druhá. Jsem ráda, že se znovu objevil Ian a těším se, až se dozvím, co se s ním dělo. Příběh mě stále baví, akorát bych trochu ubrala Bree a Rogera a přidala Claire a Jamieho 🙂 ale pokud to autorka píše jako rodinou ságu, je jasné, že se hlavní děj bude točit kolem někoho jiného. Pro mě byl z celé série nejslabší čtvrtý díl, tento až po něm.

  blanickaa1

  03.07.2015

  No….nevím no. Je mi jasné, že při tolika stranách a tolika dílech už to nemůže být tak perfektní. Ale tahle druhá část Hořícího kříže byla o ničem. Nic, ale vůbec nic se tam nestalo. Už to taky není kniha hlavně o Jamiem a Claire. Co proboha chce autorka psát dál? Na chybách v knize se také vůbec nic nezměnilo :).

  Lenka.Vílka

  03.05.2015

  Nebyt toho, ze jsem si zaroven koupila prvni i druhy dil, byla bych v haji. Po par stranach jsem byla totalne ztracena. Pokud bych si znovu neprecetla jednicku s tentokrat primou navaznosti na dvojku, byla bych se asi vazne nenasla. Opravdu, takhle hloupe rozdeleny dil nemel vyjit! Cteno jako celek lepsi…stale to ma stavu, pribeh me stale bavi, postavy mam stale rada, preklepy i nadale beru. Zadna znena. Pouze snizuji hodnoceni prvniho dilu na ***, tomuhle davam ****, takze dil prumeruju na ****.

  katynais

  19.02.2015

  Co dosat, bohuzel, nejslabsi dil

  Adéla K

  23.01.2015

  Tato půlka byla výrazně lepší, takže jsem nějaké ty překlepy téměř nevnímala. Rozdělení knížce jen uškodilo….

  Ranuncul

  02.01.2015

  Tato tato druhá část byla lepsí než druhá,ale už to opravdu není jako první tři díly.
  Bohužel opět asi nikdo nekontrolovat překlepy,takže několikrát chybí nějaké písmeno ze slov,připadně pomotání jmen Rollo-Frollo.

  Ranuncul

  08.12.2014

  Již vyšlo,cena 499  TAGS:

  Online Hořící kříž 2 ebook, Kniha Hořící kříž 2 FB2, Download Hořící kříž 2 PDF , Download Hořící kříž 2 MOBI, Online Hořící kříž 2 kniha, Zdarma Stažení Hořící kříž 2 IPhone, Online kniha Hořící kříž 2 PDF, Zdarma Hořící kříž 2 DJVU, Zdarma Stažení Hořící kříž 2 TXT, Stažení Hořící kříž 2 RTF, Online Hořící kříž 2 FB2 , e-kniha Hořící kříž 2 stažení TXT, Zdarma Hořící kříž 2 stažení kniha, e-kniha Hořící kříž 2 download MOBI, Stažení Hořící kříž 2 IPad, Číst Hořící kříž 2 MOBI, Číst Hořící kříž 2 DOC, Zdarma Hořící kříž 2 AWZ, Download e-kniha Hořící kříž 2 iPad , Zdarma Hořící kříž 2 DJVU, Download Hořící kříž 2 e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Hořící kříž 2 DVD, Číst Hořící kříž 2 TXT, Book Hořící kříž 2 stažení DJVU, Hořící kříž 2 stažení kniha zdarma, Hořící kříž 2 stažení kniha pdf zdarma, Hořící kříž 2 pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Hořící kříž 2 pdf zdarma, Hořící kříž 2 stažení kniha epub zdarma, Hořící kříž 2 ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply