Hořící stromy Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Hořící stromy Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Hořící stromy


Lukas záhadně zmizí několik dní před maturitou. O tři týdny později je nalezen těžce zraněný. Utrpěl také částečnou ztrátu paměti. Je už třetím člověkem, který podobným způsobem zmizel, ale on jediný se vrátil. Dcera souseda Gunnara Fanny takové štěstí neměla. Krátce před zmizením obou mladých lidí začal v zahradě domů, kde bydleli, záhadně hořet strom.

O deset let později se vrací do rodného města. Policii se stále nepodařilo odhalit, kdo stojí za únosy. Soused Gunnar se nedokáže smířit s pomyšlením, že záhada nebude možná nikdy rozluštěna, a je přesvědčen, že klíčem k ní je právě Lukas.

Ve stejnou dobu se na starodávnou faru s neblahou pověstí nastěhuje mladá dvojice Anna a David. Ovzduší domu Annu nesmírně zneklidňuje. Když najde v zahradě ukrytý železný kříž, je jí jasné, že jim někdo chce uškodit. Anna se navzdory nebezpečí, že ji všichni budou považovat za nepříčetnou, pokouší zachránit sebe i Davida. Zdá se, že už však je příliš pozdě… a pak v jejich zahradě vzplane strom.Kniha v českém jazyce!


Stažení Hořící stromy zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Hořící stromy (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Hořící stromy zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Hořící stromy.pdf (EUR-0.00)

  Hořící stromy.epub (EUR-0.00)

  Hořící stromy.doc (EUR-0.00)

  Hořící stromy.txt (EUR-0.00)

  Hořící stromy.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Hořící stromy.PDF – (EUR 0.00);

  Hořící stromy.MOBI – (EUR 0.00);

  Hořící stromy.EPUB – (EUR 0.00);

  Hořící stromy.DOC – (EUR 0.00);

  Hořící stromy.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Sjuka själar (2016)

  Žánr:
  Thrillery
  Vydáno: , Kniha Zlín
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (5)

  Přidat komentář

  perivolli

  25. ledna

  Kniha mě strhla svým dějem i stylem psaní ostatně jako všechny její další knihy. Tato spisovatelka drží krok s ostatními u nás dostupnými a oblíbenými severskými autory (Adler-Olsen, Nesbo, Mankell, Kepler).

  Gaeberys

  24. ledna

  Lehce hororový thriller. Děj ubíhá poměrně dynamicky a těšíte se další kapitole. Vypráví ho více postav, "er-formou". Večer jsem se sama doma i trošku bála při čtení, vše bylo srozumitelné. Pachatel se tedy dal relativně brzy uhodnout, ačkoli ani ne tak logicky, jako spíš intuitivně.
  SPOILER:
  Bohužel hodně špatné konce nesnáším, takže tím si jinak velmi příjemné dílo přede mnou autorka dost shodila (ačkoli chápu její umělecký záměr)…

  happy-smile

  22. ledna

  Tyhle duchařiny mě prostě baví a Kristina Ohlsson ukázala, že tento styl zvládá na jedničku. Sice se z toho nakonec vyklubala docela překombinovaná pointa, ale i tak dávám plné hodnocení. Přece jenom jsem u té knihy seděla napnutá jako struna a nemohla jsem ji odložit až do samého konce. 🙂

  Danago

  11. ledna

  Před deseti lety se v městečku ztratí tři lidé, dvě ženy se už nikdy nevrátily. Jen poslední oběť Lucas se vrátil , ale s poškozenou pamětí. Je opravdu obětí ? Po deseti letech se Lukas s otcem jeho zmizelé kamarádky Fanny snaží zjistit , co se tenkrát stalo a proč.
  Mně knížka připadala dost dlouho tak nějak utahaná. Po 100 stranách se děj rozběhl a začal být napínavý. Ale ke konci mi příběh přišel moc překombinovaný a dost neuvěřitelný. Konec to taky nijak nezlepšil.
  Knížku jsem četla v noci a nijak jsem se nebála. Autorka docela brzy odhalila všechny karty.
  Škoda autorku jsem měla ráda, toto bylo pro mě dost zklamání.

  iška

  03. ledna

  Velmi dobře napsáno. Autorka nás celou dobu udržuje v napětí. Ale její detektivky mi sedly víc.  TAGS:

  Online Hořící stromy ebook, Kniha Hořící stromy FB2, Download Hořící stromy PDF , Download Hořící stromy MOBI, Online Hořící stromy kniha, Zdarma Stažení Hořící stromy IPhone, Online kniha Hořící stromy PDF, Zdarma Hořící stromy DJVU, Zdarma Stažení Hořící stromy TXT, Stažení Hořící stromy RTF, Online Hořící stromy FB2 , e-kniha Hořící stromy stažení TXT, Zdarma Hořící stromy stažení kniha, e-kniha Hořící stromy download MOBI, Stažení Hořící stromy IPad, Číst Hořící stromy MOBI, Číst Hořící stromy DOC, Zdarma Hořící stromy AWZ, Download e-kniha Hořící stromy iPad , Zdarma Hořící stromy DJVU, Download Hořící stromy e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Hořící stromy DVD, Číst Hořící stromy TXT, Book Hořící stromy stažení DJVU, Hořící stromy stažení kniha zdarma, Hořící stromy stažení kniha pdf zdarma, Hořící stromy pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Hořící stromy pdf zdarma, Hořící stromy stažení kniha epub zdarma, Hořící stromy ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply