Hostitel Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Hostitel Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Hostitel


Lynn Peircová má pocit, že má před sebou skvělý život. Je nadějnou studentkou medicíny a má báječného přítele, úspěšného mladého právníka. Její pečlivě uspořádaný svět se však obrátí vzhůru nohama ve chvíli, kdy se Carl po rutinní operaci neprobere z anestézie a magnetická rezonance jen potvrdí mozkovou smrt.
Otřesená Lynn se usilovně snaží najít odpověď na otázku, co se vlastně stalo. Přesvědčená, že za celou nehodou je něco víc, než nemocnice tvrdí, snaží se Lynn s pomocí spolužáka Michaela využít všechny dostupné prostředky, aby dokázala nesprávný lékařský postup nebo zanedbání péče. Brzy také objeví znepokojující fakta: nemocnice, patřící společnosti Middleton Healthcare, která shodou okolností vlastní i medicínský komplex univerzity, na níž Lynn studuje, mají nebývale špatné statistiky týkající se nevysvětlitelných anestetických komplikací i toho, že velkému počtu pacientů diagnostikují po přijetí do nemocnice smrtelnou nemoc. Když navíc někdo začne oběma mladým studentům vyhrožovat, jsou si téměř jisti, že narazili na něco mnohem většího, než původně předpokládali – jenomže tohle zjištění by je taky mohlo stát život…Kniha v českém jazyce!


Stažení Hostitel zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Hostitel (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Hostitel zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Hostitel.pdf (EUR-0.00)

  Hostitel.epub (EUR-0.00)

  Hostitel.doc (EUR-0.00)

  Hostitel.txt (EUR-0.00)

  Hostitel.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Hostitel.PDF – (EUR 0.00);

  Hostitel.MOBI – (EUR 0.00);

  Hostitel.EPUB – (EUR 0.00);

  Hostitel.DOC – (EUR 0.00);

  Hostitel.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Host (2015)

  Žánr:
  Literatura světová, Thrillery
  Vydáno: , Knižní klub
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (10)

  Přidat komentář

  vysypanel

  07.11.2017

  Z nemocničního prostředí – docela dobré. Je třeba číst pozorně, aby člověk pochopil souvislosti.

  Meri47

  11.05.2017

  Výborná napínavá kniha. Jako všechny od Robina Cooka. Jen doufám, že něco takového by se nemohlo stát.

  kvetinkabrno

  15.04.2017

  Moje první kniha od Robina Cooka a jsem spokojená, i když jsem se trochu bála, jak to dopadne….parádně se četla, takže určitě vyhledám další.

  petronella1

  04.04.2017

  Knihy od Robina Cooka už mám ve své knihovně všechny. Hostitel je asi to nejlepší, co jsem od něj četla. A to už mi chybí přečíst jen jedna kniha. Jen by mě zajímalo, jestli se něco takového může opravdu stát.

  evonra

  18.03.2017

  Knihy Robina Cooka mám moc ráda. To, jak dokáže vtáhnout do děje, přitom žádné zbytečné popisky, kudrlinky okolo. Ani tady nechybí na co jsme už zvyklí, což je pořádná porce napětí. Sympatičtí hlavní hrdinové, jejich vtipné špičkování knihu příjemně odlehčilo.
  A ten konec ??? Parádní! Rourou plazící se Lynn jsem podporovala možná i nahlas 🙂
  Hostitel je 33. knihou, kterou jsem od Cooka přečetla a musím říct, že je opravdu skvělý !!!

  dominikB951

  02.03.2017

  Cook mě opět nezklamal. Už je to má snad patnáctá kniha od něj a stále mě neomrzel. Hned jak kniha vyšla, běžel jsem si ji koupit. 🙂

  Monika.senk

  24.02.2017

  Musím říct, že miluju knihy Robina Cooka. Ale tahle je podle mého naprostá pecka. Na konci jsem snad ani nedýchala. Opravdu velmi povedená kniha.

  Alchemilla75

  07.02.2017

  Opět skvělý Robin Cook! Ještě jsem od něj nečetla špatnou knížku. Napínavé, čtivé, přečteno v rekordním čase 🙂

  Illaa

  05.02.2017

  Má druhá kniha od Cooka a opět za mě velmi podařená. Ač je kniha plná odborných zdravotních termínů, tak se čte jedním dechem. Každou novou kapitolou jsem byla více a více napnutá. Závěr byl už trochu příliš, ale i tak hodnotím moc dobře.

  Kaliope920

  02.02.2017

  Klasický Cook, trochu mi to sice připomělo záplatku kdy v ustavu pěstovali lidi na orgány, ale četrla jsem jedním dechem 😉  TAGS:

  Online Hostitel ebook, Kniha Hostitel FB2, Download Hostitel PDF , Download Hostitel MOBI, Online Hostitel kniha, Zdarma Stažení Hostitel IPhone, Online kniha Hostitel PDF, Zdarma Hostitel DJVU, Zdarma Stažení Hostitel TXT, Stažení Hostitel RTF, Online Hostitel FB2 , e-kniha Hostitel stažení TXT, Zdarma Hostitel stažení kniha, e-kniha Hostitel download MOBI, Stažení Hostitel IPad, Číst Hostitel MOBI, Číst Hostitel DOC, Zdarma Hostitel AWZ, Download e-kniha Hostitel iPad , Zdarma Hostitel DJVU, Download Hostitel e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Hostitel DVD, Číst Hostitel TXT, Book Hostitel stažení DJVU, Hostitel stažení kniha zdarma, Hostitel stažení kniha pdf zdarma, Hostitel pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Hostitel pdf zdarma, Hostitel stažení kniha epub zdarma, Hostitel ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply