Hotel U mrtvého alpinisty Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Hotel U mrtvého alpinisty Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Hotel U mrtvého alpinisty


Kniha v českém jazyce!


Stažení Hotel U mrtvého alpinisty zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Hotel U mrtvého alpinisty (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Hotel U mrtvého alpinisty zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Hotel U mrtvého alpinisty.pdf (EUR-0.00)

  Hotel U mrtvého alpinisty.epub (EUR-0.00)

  Hotel U mrtvého alpinisty.doc (EUR-0.00)

  Hotel U mrtvého alpinisty.txt (EUR-0.00)

  Hotel U mrtvého alpinisty.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Hotel U mrtvého alpinisty.PDF – (EUR 0.00);

  Hotel U mrtvého alpinisty.MOBI – (EUR 0.00);

  Hotel U mrtvého alpinisty.EPUB – (EUR 0.00);

  Hotel U mrtvého alpinisty.DOC – (EUR 0.00);

  Hotel U mrtvého alpinisty.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Otěl U pogibšego alpinista (1970)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Sci-fi
  Vydáno: , Lidové nakladatelství
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (10)

  Přidat komentář

  OldFirehand

  17. ledna

  K dočítaniu som sa musel donútiť. Väčšinou ma to ohromne nudilo, miestami som sa strácal v deji, celkovo veľmi slabé. Dokončil som to výhradne z úcty k Pikniku.

  Kapis

  17.08.2017

  Úplně nechápu slabé hodnocení kolegů pode mnou, mně se to líbilo moc. Celou dobu zábavně a pečlivě stavěný příběh, kdy člověku není a nemůže být jasné co se děje. Podivné, nevysvětlitelné záhady, atmosféra vysokohorského kotle zasypaného lavinou, dobré jídlo a detailní popis, co všechno kdo vypil. Čtivá hříčka, která neztratila nic ze své poutavosti ani koncem formou všeshrnujícího epilogu. Já se příjemně bavil a i když by si to zasloužilo asi o hvězdičku méně, dávám plný počet, abych zvýšil rejtyng této knížečce, která se vleze do kapsy a ležet někde u vody, tak to zhltnu naráz. To, co se nepovedlo Lemovi v jeho pokusech s detektivním žánrem – Vyšetřování a Rýma – to se podle mne Strugackým povedlo velice dobře.

  boubaque

  21.06.2017

  Strašně zvláštní kniha – prvních sto stran je to komorní detektivka v horském hotelu, zcela očištěná od vnějších vlivů, a posledních pár desítek stran se najednou úplně změní žánr, ovšem ze sci-fi si to vypůjčí sotva kulisy. Najednou se člověk dozvídá o mimozemšťanech, fašistech, senátorech, politických bojích… a zatímco nejdřív bylo všechno relativně sevřené (nakolik je to u detektivky možné), najednou musí autoři slovy hlavního hrdiny vysvětlovat pomalu celosvětový kontext. Potenciál celkem zajímavého nápadu vyprávět příběh mimozemšťana, který se zaplete do problémů na naší planetě, z pohledu obyčejného pozemšťana (vlastně otočení pohledu oproti o rok starší Levé ruce tmy od Le Guinové) je prakticky nevyužitý, protože první dvě třetiny příběhu se mu vlastně vůbec nevěnují, a na těch posledních pár desítkách stran už to bohužel působí nepatřičně. Dvě hvězdy za těch sto stran detektivky, konec mě hodně zklamal.

  lushi

  13.05.2017

  Hodně zvláštní kniha, kterou jsem dočetla jen díky tomu, že v práci nebylo do čeho píchnout. V postatě jsem většinu doby nechápala, co se děje a jestli to mám vůbec brát vážně.

  Arda

  10.05.2017

  prvně detektivka, pak mimoyemšťani – trošku zmatené a psycho

  Palorizek85

  01.07.2016

  Průměrné…

  eraserhead

  03.09.2015

  Nebudu-li počítat nějaké ty povídky v antologiích, tohle je první delší věc od bří Strugackých, co jsem četl. A tak nějak trochu nevím, co s tím. Špatné to nebylo, bylo to místy zábavné, docela dlouho tajemné (v podstatě takové rekreační krimi), s překvapující pointou (tedy překvapující, to si člověk nesmí přečíst anotaci na knize, která to vykvákne všechno dopředu). Jenže mi to přišlo slabší jako komedie, jako krimi i jako sci-fi, možná ta snaha nacpat tam všechno tohle to pokazila, protože ani jedna z těch linií není dost strhující.

  steppen-wolf

  23.03.2013

  Slabší Strugačtí, ale vtipné dialogy a detektivní atmosféra z ní dělají příjemnou knihu i tak.

  bikerbm

  31.12.2012

  Tuhle knihu jsem moc nepochopil!Ze čtyř pětin docela nudná detektivka,poslední pětina sci-fi.Navíc z gangsterů se vyklubou fašisti a hitlerovci,kteří zneužili chudáky mimozemšťany… Čekal jsem tedy od knihy vysoko hodnocených bratrů Strugackých mnohem víc!

  Swiss

  18.07.2012

  Ponurý a smutný příběh. Hlavní hrdina jedná v zápalu spravedlnosti, ale je to v pořádku?  TAGS:

  Online Hotel U mrtvého alpinisty ebook, Kniha Hotel U mrtvého alpinisty FB2, Download Hotel U mrtvého alpinisty PDF , Download Hotel U mrtvého alpinisty MOBI, Online Hotel U mrtvého alpinisty kniha, Zdarma Stažení Hotel U mrtvého alpinisty IPhone, Online kniha Hotel U mrtvého alpinisty PDF, Zdarma Hotel U mrtvého alpinisty DJVU, Zdarma Stažení Hotel U mrtvého alpinisty TXT, Stažení Hotel U mrtvého alpinisty RTF, Online Hotel U mrtvého alpinisty FB2 , e-kniha Hotel U mrtvého alpinisty stažení TXT, Zdarma Hotel U mrtvého alpinisty stažení kniha, e-kniha Hotel U mrtvého alpinisty download MOBI, Stažení Hotel U mrtvého alpinisty IPad, Číst Hotel U mrtvého alpinisty MOBI, Číst Hotel U mrtvého alpinisty DOC, Zdarma Hotel U mrtvého alpinisty AWZ, Download e-kniha Hotel U mrtvého alpinisty iPad , Zdarma Hotel U mrtvého alpinisty DJVU, Download Hotel U mrtvého alpinisty e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Hotel U mrtvého alpinisty DVD, Číst Hotel U mrtvého alpinisty TXT, Book Hotel U mrtvého alpinisty stažení DJVU, Hotel U mrtvého alpinisty stažení kniha zdarma, Hotel U mrtvého alpinisty stažení kniha pdf zdarma, Hotel U mrtvého alpinisty pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Hotel U mrtvého alpinisty pdf zdarma, Hotel U mrtvého alpinisty stažení kniha epub zdarma, Hotel U mrtvého alpinisty ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply