Hovno hoří Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Hovno hoří Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Hovno hoří


Kniha v českém jazyce!


Stažení Hovno hoří zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Hovno hoří (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Hovno hoří zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Hovno hoří.pdf (EUR-0.00)

  Hovno hoří.epub (EUR-0.00)

  Hovno hoří.doc (EUR-0.00)

  Hovno hoří.txt (EUR-0.00)

  Hovno hoří.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Hovno hoří.PDF – (EUR 0.00);

  Hovno hoří.MOBI – (EUR 0.00);

  Hovno hoří.EPUB – (EUR 0.00);

  Hovno hoří.DOC – (EUR 0.00);

  Hovno hoří.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Povídky, Literatura česká
  Vydáno: , Paseka
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (100)

  Přidat komentář

  KikinkaV

  14. ledna

  Lidi… Porovnávat knihu a film je blbost v každém případě… Neméně v tomto…

  Kniha je příjemná oddychovka, občas úsměvné. Bohužel trošku zklamání, čekala jsem více humoru. Rozhodně dám ale ještě dalším knihám od P. Šabacha šanci…

  andelina

  08. ledna

  Výborná kniha. Tak jsem se dlouho nezasmála. K zamyšlení i pobavení, doporučuju 🙂

  Chesterton

  03.12.2017

  Tento autor nemá chybu!!!

  12sipetr

  02.12.2017

  Další z knih, jenž jsem měl jako povinnou četbu v rámci maturity. Vím, že mě jako málokterá z knih dokázala i pobavit a dokonce jsem jí přečetl i celou, ale tomu nejspíš nahrává i fakt, že knížka nemá více stran, což je možná i jediná věc, co bych jí vytkl. Krásně se čte.

  spackova.p

  22.09.2017

  Trochu mě zaráží, že hodně lidí v komentářích porovnává knihu s filmy. To podle mě nejde – navíc ve filmech se jen sem tam objeví několik historek, které jsou v knize. Jinak hodnotím jako ideální odpočinkové čtení do podzimních dnů.

  kilometr

  22.09.2017

  Moc příjemné počtení.Sázka-70%.Bellevue-60%.Voda se šťávou to má za 100%.A je to lepší jak filmové zpracování,to se budu klidně hádat :-).

  Smardik17

  08.09.2017

  Jak píše většina, film u mě zabodoval víc. Kniha se mi líbila ale ty skoky v čase mi vadili.

  Ali_xy

  28.06.2017

  Kniha pěkná, místy vtipná, sem tam se vleče.. asi jsem pod vlivem Pelíšků čekala víc 🙂

  LuciaZachova

  27.05.2017

  Čekala jsem, že v knize bude víc scének z filmu Pelíšky a moc jsem se u ni nezasmála. Ale i tak se mi moc líbila.

  patty64

  18.05.2017

  Ze začátku jsem se do toho musela nutit, protože mě to ze začátku moc nezaujalo a taky protože je to pro mě povinná četba, ale pak jsem se do toho dostala a bylo to lepší. Moc pekně napsané! Čtivé a vtipné!

  marketa9252

  12.03.2017

  Kniha mi pobavila. Hezké čtení 🙂

  MorriconeTheGod

  15.02.2017

  Překvapilo mě, jak propastný je rozdíl mezi filmem a knihou. Společné jsou vlastně jen konkrétní scénky a i ty se odehrávají ve zcela jiném prostředí a kontextech. Film je vtipnější a akčnější, kniha realističtější a promyšlenější. Některé výpovědi o manželském soužití byly opravdu přesné. Osobně mě nejvíc dojala "scénka" o vaření a zmírňování plamenu. (Je to tak mezi 3 a 4 hvězdami)

  Claudius

  21.01.2017

  Tato kniha jen podtrhuje genialitu režiséra Jana Hřebejka, který dokázal z takové snůšky nudných příběhů a nepříliš vtipných momentů vykouzlit tak perfektní film. Ovšem přiznejme si, ono to s Pelíšky zase tolik společného nemá. Voda se šťávou je asi nejlépe stravitelná a nejvíce se podobá Pelíškům, jinak opravdu nic moc. Škoda.

  mazlak

  20.01.2017

  Moc mně tato kniha pobavila. Spousta popsaných scének se již oběvila například ve filmu Pelíšky, ale byly zde i příběhy, které jsem slyšel (četl) poprvé.

  fanous21

  01.12.2016

  Poslechnuto jako audio kniha (nezkrácená). Shodnu se s ostatními v tom, že s ubíhajícím časem přibývá humoru, kdy jsem se se sluchátkami na uších v ulicích Brna ze srdce smál.

  Amalberga

  09.11.2016

  Obdivuju Hřebejka, že z tak nudné a nezáživné knihy dokázal vykouzlit legendární film plný skvělých hlášek. V knize jsou sice taky, ale nefungují tak dobře jako ve filmu. Jinak se mi kniha vůbec nelíbila, přišla mi příšerně nudná a zdlouhavá. První dvě povídky jsem zvládla, pořád jsem čekala, kdy přijde nějaký zlom a začne se mi kniha líbit. Až v polovině třetí jsem pochopila, že se nikdy nic nestane a děj nikam nesměřuje.

  shmaic

  23.10.2016

  přistupoval jsem k hovnu skepticky, první část mi přišla slabší (ale pořád lepší než filmy, které z knihy čerpaly), u druhé části jsem ale pravidelně slzel a rozhodně si přečtu další autorovy knihy.

  Terry11

  11.10.2016

  "Opouštěli jsme Paříž. Děvčata seděla vpravo, hoši vlevo, sami si tak sedli. Z dívčí sekce se ozývalo žvatlání. Půjčovaly si navzájem jakési plyšové zvířátko. Vydrželo jim to asi půl hodiny. Na sedadlech za mnou seděli dva obrýlení kluci s vysokými čely. jejich rozmluva trvala celou trasu Paříž-Praha. Zcela vážně a ze všech stran rozebírali problém, jestli hovno hoří."

  Mám ráda pana Šabacha, jeho humor, styl psaní, příběhy z dětství. Je to nostalgické, tak trochu zaprášené časem malin nezralých.

  vajglik

  08.06.2016

  No ze začátku do vypadalo slibně, ale poslední část docela nuda. Ale dám Šabachovi ještě šanci…

  zuzkys

  14.05.2016

  Nudnější příběhy jsem snad v životě nečetla. Zdlouhavé, bez hlavy a paty, nevtipné. Mít to více stránek, zcela jistě to ani nedočtu.

  Elodie

  15.04.2016

  Sázka – Dobré.
  Bellevue – Skvělé.
  Voda se šťávou – Dobré, pak nudné, pak zdlouhavé, pak už to člověk musel i odložit a pak konec a – nic.

  Kent2004

  10.03.2016

  Po zmateném začátku se pak pomalu rozvíjel "nějaký" příběh, který postupě gradoval. Bohužel jsem to zezačátku moc nepobral, bylo to moc překombinované (třeba příběh s kovářem), pak nějaká zápletka, která se objevila také v Pelíškách (tak jako vícero historek z knihy). No nevím, klidně to mohlo vyjít jako samostatné příběhy. Moc mě to teda do děje nezapadlo. Také strohé oslovování "A" se mi v knize vůbec, ale vůbec nelíbilo. No na pár úsměvných příběhů, jsem to snesl. Knihu jsem měl v audiopodobě a tak jsem u poslechu vydržel. Tištěnou knihu bych asi odložil. Rozhodně jsem ale čekal od knihy víc, proto jen tři hvězdy. Máslem dolů se mě osobně líbilo víc.

  alzbeta4340

  06.03.2016

  Milé, příjemné, úsměvné a do budoucna asi stále více nebezpečné. Kolik z mladých čtenářů si uvědomí, že život za normalizace zase až tak milý, příjemný a úsměvný nebyl?
  Ale samozřejmě když odhlédnu od tohoto historického aspektu, tak je to dobré čtení.

  martin9134

  25.02.2016

  Začátek mě poměrně zmátl, jak se přeskakovalo mezi dvěmi vypravěčemi. Potom to uteklo strašně rychle. Osobně mě více bavila první část knížky. ****

  Pavelkova-k

  23.02.2016

  Příjemný styl psaní a příběhy, které jsou tak trochu povědomé snad všem. Moc se mi líbila.

  Edvin

  18.02.2016

  Pro člověka autorova věku je čtení jeho knih vždy malý otřes – vstupuji do jakéhosi "stroje času", na tu hodinku nebo třeba tři zapomínám, kde jsem. A když dočtu, jsem rád, že je konec, a současně pociťuji smutek nad tím samým. To podle toho, o čem byly poslední stránky.
  Petra Šabacha mám za nejlepšího žijícího českého prozaika, jemuž se vyrovná jen Ota Pavel.

  Radan2020

  18.02.2016

  Zajímavé a vtipné, Šabach píše opravdu dobře. K maturitě se hodí, její přečtení totiž nezabere moc času. Každopádně, pokud by jste zvažovali i jiné knihy od tohoto autora, Občanský průkaz je podle mě o dost lepší než tohle.

  Romanka89

  04.02.2016

  Krásná knížka, také jsem měla tendence se u některých scén usmívat. Pelíšky znám takřka na zpamět a vůbec to nebylo na škodu, spíš naopak, často jsem si představovala film.

  Čtenářská výzva 2016: Kniha povídek.

  kackamy

  25.01.2016

  Malinko mě to celé zklamalo. Možná je to tím, že Pelíšky znám i pozpátku (ty koneckonců z téhle knížky čerpají asi nejvíc), a tak jsem byla natěšená na předlohu. Musím říct, že mě vybrané scény bavily víc ve filmovém zpracování, což se mi často nestává. Pořád je to ale slušný Šabach a myslím, že si zaslouží víc, než 79 %.
  A celkově u mě zatím vedou Opilé banány.

  Rawen616

  15.01.2016

  Není to třeskutě vtipné, ale spíš takové pohodové, ze života. Ale nepopírám, že chvilkama jsem se u toho smál jako debil. Kromě Pelíšků a Pupenda se dají historky z této knihy najít i v dalších českých filmech (film U mě dobrý)
  TAGS:

  Online Hovno hoří ebook, Kniha Hovno hoří FB2, Download Hovno hoří PDF , Download Hovno hoří MOBI, Online Hovno hoří kniha, Zdarma Stažení Hovno hoří IPhone, Online kniha Hovno hoří PDF, Zdarma Hovno hoří DJVU, Zdarma Stažení Hovno hoří TXT, Stažení Hovno hoří RTF, Online Hovno hoří FB2 , e-kniha Hovno hoří stažení TXT, Zdarma Hovno hoří stažení kniha, e-kniha Hovno hoří download MOBI, Stažení Hovno hoří IPad, Číst Hovno hoří MOBI, Číst Hovno hoří DOC, Zdarma Hovno hoří AWZ, Download e-kniha Hovno hoří iPad , Zdarma Hovno hoří DJVU, Download Hovno hoří e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Hovno hoří DVD, Číst Hovno hoří TXT, Book Hovno hoří stažení DJVU, Hovno hoří stažení kniha zdarma, Hovno hoří stažení kniha pdf zdarma, Hovno hoří pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Hovno hoří pdf zdarma, Hovno hoří stažení kniha epub zdarma, Hovno hoří ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply