Hra končí Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Hra končí Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Hra končí


Akční román o agentovi uprostřed války amerických tajných služeb.
Buchanan je americký tajný agent, kterého při přípravě drogového obchodu s mafií prozradí jeho starý přítel z Iráku. Kvůli němu se dostává do mexického vězení. Odtud se mu podaří uprchnout jen s pomocí svých společníků. Pak ale zradí své nadřízené, kteří na něj najímají vraha, protože za svého dlouhého působení v prostředí tajné služby se toho dověděl příliš moc a mohl by vše prozradit. Buchanan však nesmí použít ani jedno ze svých mnoha falešných jmen, protože by se stal snadnou kořistí. Rozhodne se odjet na samotu, kde ho nikdo nebude rušit, ale dostává šifrovaný dopis od Juany-jeho bývalé přítelkyně, ve kterém mu dává najevo, že má velké problémy. Musí jí pomoci, protože jí to slíbil, když se viděli naposledy. Vydává se ji hledat. Při svém pátrání narazí na novinářku z Washington Postu jménem Holly, která s ním chce udělat rozhovor o práci amerických tajných služeb. Buchanan ji ale po dlouhém odmítání odradí od jejího záměru. Když jí vysvětlí svou situaci, rozhodla se, že se k němu přidá. Při společném pátrání je stopa zavede na loď významného politika Alistaira Drumonda. Tu však tajně prohledají, ale nic nenajdou, protože Juana utekla. Posléze se dozvídají, že Drumondovi muži ji vypátrali a zabili, protože se jim nechtěla podřídit a nespolupracovala. Buchanan pak s Holly zůstává a společně se odstěhují na venkov.Kniha v českém jazyce!


Stažení Hra končí zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Hra končí (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Hra končí zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Hra končí.pdf (EUR-0.00)

  Hra končí.epub (EUR-0.00)

  Hra končí.doc (EUR-0.00)

  Hra končí.txt (EUR-0.00)

  Hra končí.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Hra končí.PDF – (EUR 0.00);

  Hra končí.MOBI – (EUR 0.00);

  Hra končí.EPUB – (EUR 0.00);

  Hra končí.DOC – (EUR 0.00);

  Hra končí.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Assumed identity (1993)

  Žánr:
  Literatura světová, Horory
  Vydáno: , Alpress
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (4)

  Přidat komentář

  hana4834

  18.12.2017

  prvních asi 100 stran to bylo slabí a trvalo než jsem se začetla a zorientovala ale pak mě to strhlo a bylo to super

  HannyC

  13.07.2016

  … dle mého názoru jeden z nejlepších Davidových příběhů … zpočátku velmi pomalý rozběh, který v průběhu četby graduje do téměř sprintérského spurtu… překvapivý závěr, který nabízí další pokračování … čekáte-li na splnění mise, pak nedoufejte … 🙂 … kniha o člověku, který hledaje jiného nalézá sám sebe … zajímavé čtení … David prostě dokáže napínat do poslední stránky … a nemá žádný "ověřený" scénář jako Dan Brown … vždy nové .. vždy skvostné … vždy poučné 🙂

  rengers

  31.05.2013

  Tajný agent Buchnan, který měl ve své kariéře tajného agenta asi deset různých jmen, je vyslán na další akci pod jménem Ed Potter. Myslel si, že to bude hračka, jenže při obchodu který probíhal v restauraci u stolu a byl obklopen dvěma mafiány drog, které měl oblbnout, ho pozná jiná osoba, která s ním v jedné akci už byla a znala ho pod jménem Jimmy Crawford.
  Nastane přestřelka, kdy agent Buchnan oba mafiány zabije a je sám těžce raněn a tak začne honička na život a na smrt. Tím že selhal, skončí jeho kariéra?

  ttoper

  22.06.2011

  Strhující kniha. Agent, který bez své předepsané identity neví kdo vlastně je. To vše zabaleno do dynamické a napínavé knihy.  TAGS:

  Online Hra končí ebook, Kniha Hra končí FB2, Download Hra končí PDF , Download Hra končí MOBI, Online Hra končí kniha, Zdarma Stažení Hra končí IPhone, Online kniha Hra končí PDF, Zdarma Hra končí DJVU, Zdarma Stažení Hra končí TXT, Stažení Hra končí RTF, Online Hra končí FB2 , e-kniha Hra končí stažení TXT, Zdarma Hra končí stažení kniha, e-kniha Hra končí download MOBI, Stažení Hra končí IPad, Číst Hra končí MOBI, Číst Hra končí DOC, Zdarma Hra končí AWZ, Download e-kniha Hra končí iPad , Zdarma Hra končí DJVU, Download Hra končí e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Hra končí DVD, Číst Hra končí TXT, Book Hra končí stažení DJVU, Hra končí stažení kniha zdarma, Hra končí stažení kniha pdf zdarma, Hra končí pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Hra končí pdf zdarma, Hra končí stažení kniha epub zdarma, Hra končí ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply