Hra o trůny #2 Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Hra o trůny #2 Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Hra o trůny #2


Zima se blíží… a s ní hrůzy, které si nikdo nedovede ani představit.

Ve druhém svazku grafického románu Hra o trůny George R. R. Martina se děj přenese z mrazivého severu, kde se levoboček Jon Sníh snaží najít si při službě na Zdi své místo mezi zahořklými vyděděnci a zatvrzelými zločinci… přes Královo přístaviště na dekadentním jihu, kde Johnův otec lord Eddard Stark slouží coby pobočník krále Roberta Baratheona, obklopen klubkem dvorských zmijí … až do barbarských zemí za Úzkým mořem, kde princezna Daenerys Targaryen našla ve vynuceném sňatku s dothrackým válečníkem Khalem Drogem nečekané: lásku a s ní poprvé v životě i moc.

Catelyn Stark mezitím obviní trpaslíka Tyriona Lannistera z pokusu o vraždu jejího zmrzačeného nejmladšího syna. Tyrion je zajat a uvězněn ve skalním vězení Eyrie, kde vládne Catelynina sestra, posedlá touhou pomstít se všem Lannisterům. Catelynino neuvážené jednání spustí lavinu násilných událostí, jejichž následky později otřesou světem v ten nejhorší možný okamžik. Protože teď není čas pro soukromé půtky a utišení žízně po krvi.

Zima se blíží… a s ní hrůzy, které si nikdo nedovede ani představit.Kniha v českém jazyce!


Stažení Hra o trůny #2 zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Hra o trůny #2 (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Hra o trůny #2 zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Hra o trůny #2.pdf (EUR-0.00)

  Hra o trůny #2.epub (EUR-0.00)

  Hra o trůny #2.doc (EUR-0.00)

  Hra o trůny #2.txt (EUR-0.00)

  Hra o trůny #2.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Hra o trůny #2.PDF – (EUR 0.00);

  Hra o trůny #2.MOBI – (EUR 0.00);

  Hra o trůny #2.EPUB – (EUR 0.00);

  Hra o trůny #2.DOC – (EUR 0.00);

  Hra o trůny #2.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Hra o trůny – grafický román (2.)

  Originální název:

  A Game of Thrones, Volume 2 (2013)

  Žánr:
  Komiksy, Fantasy
  Vydáno: , Egmont (ČR)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (5)

  Přidat komentář

  fvalek

  28.03.2017

  Jak už jsem psal u prvního dílu, kresba matoucí, až moc barev, moc syté… Postavy hezké, děj osekaný. Neztotožňuji se s autorovou představou postav, míst, hradů, ale to hodnotit nemohu, to je můj problém 😀
  Občas mi chybí typické hlášky z knihy, které tu jsou lehce pozměněné, nejsem si jistý překladem, ale myslím, že sem tam bylo i docela významné slovíčko jinak…
  Nicméně moc hezký doplněk sbírky, lepší když mladší sourozenci budou číst tohle, než nic 😉

  Lucie51

  08.09.2016

  Druhý díl už mě nebavil tolik jako ten první, ale také má v mé knihovně čestné místo a neplánuji jej o něj někdy připravit, jako počínající sbírka si myslím, že dokonale plní svůj účel 🙂 ★★★★✰

  stdriverlc

  24.04.2014

  Stejně jako první díl – stručně, jasně, výstižně: PECKA! 🙂

  cepice

  24.01.2014

  Naprosto dokonalé komiksové zpracovaní románu Hra o trůny. Bez jakékoliv výtky.

  Qee

  02.11.2013

  Druhý svazek komiksového zpracování legendární série Píseň ledu a ohně. Nijak mě nepřekvapil, protože jsem už věděla co od toho čekat. Drží se stejné linie jako díl první, příběh pokračuje plynuje podle knihy. Kresba je také pěkná, jedinou výtku mám k té přemíře absurdní nahoty žen. Ke komiksu to sice patří, ale tohle je až trochu ve stylu mangy a vůbec to tam nezapadá. Doporučuji až po přečetní knih.  TAGS:

  Online Hra o trůny #2 ebook, Kniha Hra o trůny #2 FB2, Download Hra o trůny #2 PDF , Download Hra o trůny #2 MOBI, Online Hra o trůny #2 kniha, Zdarma Stažení Hra o trůny #2 IPhone, Online kniha Hra o trůny #2 PDF, Zdarma Hra o trůny #2 DJVU, Zdarma Stažení Hra o trůny #2 TXT, Stažení Hra o trůny #2 RTF, Online Hra o trůny #2 FB2 , e-kniha Hra o trůny #2 stažení TXT, Zdarma Hra o trůny #2 stažení kniha, e-kniha Hra o trůny #2 download MOBI, Stažení Hra o trůny #2 IPad, Číst Hra o trůny #2 MOBI, Číst Hra o trůny #2 DOC, Zdarma Hra o trůny #2 AWZ, Download e-kniha Hra o trůny #2 iPad , Zdarma Hra o trůny #2 DJVU, Download Hra o trůny #2 e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Hra o trůny #2 DVD, Číst Hra o trůny #2 TXT, Book Hra o trůny #2 stažení DJVU, Hra o trůny #2 stažení kniha zdarma, Hra o trůny #2 stažení kniha pdf zdarma, Hra o trůny #2 pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Hra o trůny #2 pdf zdarma, Hra o trůny #2 stažení kniha epub zdarma, Hra o trůny #2 ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply