Hra se lvem Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Hra se lvem Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Hra se lvem


Duben 1986. Americké letouny bombardují sídlo plukovníka Kaddáfího v Libyi. 16-letý Asad – což v arabštině znamená lev – ztratí při náletu matku, dva bratry a obě sestry. Cítí se povolán k tomu, aby pomstil nejen svou rodinu, ale i celý národ, své náboženství a Velkého vůdce – Kaddáfího. Oko za oko, zub za zub.

O dvanáct let později přilétá Asad do New Yorku odhodlán k tomu, že zabije všech pět zbývajících pilotů, kteří se zúčastnili náletu, jednoho po druhém. John Corey – postava z předchozího bestselleru Ostrov Antrax – již není zaměstnán u newyorské policie, ale v protiteroristické jednotce. Je to právě on, kdo musí Asada zastavit. Ale než tohle udělá, musí najít sám sebe.Kniha v českém jazyce!


Stažení Hra se lvem zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Hra se lvem (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Hra se lvem zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Hra se lvem.pdf (EUR-0.00)

  Hra se lvem.epub (EUR-0.00)

  Hra se lvem.doc (EUR-0.00)

  Hra se lvem.txt (EUR-0.00)

  Hra se lvem.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Hra se lvem.PDF – (EUR 0.00);

  Hra se lvem.MOBI – (EUR 0.00);

  Hra se lvem.EPUB – (EUR 0.00);

  Hra se lvem.DOC – (EUR 0.00);

  Hra se lvem.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  John Corey (2.)

  Originální název:

  Lion´s Game (2002)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány
  Vydáno: , Kniha Zlín
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (11)

  Přidat komentář

  Ben Nevis

  17.07.2017

  Knížka mrazí hlavně proto, že se odehrává před 9/11, tudíž má trošku věštecký nádech. Samotný děj se soustřeďuje na bitvu dvou hrdinů. Asád má důvod mstít se, jenom škoda, že z něj udělali psychopatického zabijáka. Corey nešetří sarkasmem a je samý nekorektní vtípek, tudíž jeho postavu je radost sledovat. Ale kromě začátku a konce román patří Lvovi a jeho lovu. To, že jsem se těšila na kapitoly s vrahem, je chyba (nebo možná záměr) spisovatele.

  trudoš

  11.07.2017

  Hra se lvem má neskutečně dobrý začátek, stejnou měrou dramatický jako strhující. Jenže Nelson DeMille má jednu obrovskou neřest a tou je, že se ukrutně rád poslouchá. Čtení tak připomíná jízdu na horské dráze, kdy dlouhý čas stoupáte, aby následně došlo ke zběsilému sešupu, který vám vytáhne krevní tlak na 230/120 mm Hg. Pak znovu, znovu a znovu, až do úplného konce. Vyprávění by tak klidně mohlo být poloviční a z jeho podstaty by přitom nic nevymizelo, přičemž by naopak lépe fungovalo celkové rozvržení akce. Na druhou stranu, někdo to rád pomalu, dlouze a přerušovaně.
  Naštěstí všechna ta vata je vyplněna typickým Coreyovským humorem, který ovšem není nic pro liberální socialisty. Hrdina má ve všem jasno, Islámabád by bylo nejlepší vybombardovat, teroristy postřílet a levičáky vystěhovat. Tenhle radikalismus chvílemi leze trochu na nervy, protože je hozený až moc do macho roviny, ale díky dávce bezprostřední nadsázky a občasné sebereflexe, se to dá vcelku skousnout. A zasmát se tomu.

  Lolila

  15.09.2016

  Výborná kniha. Napínavá od začiatku až do konca. John Corey je ukecaný týpek so svojským humorom:-). Postupne odhaľujete zákulisie "spolupráce" medzi bezpečnostnými zložkami v boji proti terorizmu a ich rozdielnemu prístupu k riešeniu….Dej prebieha striedavo medzi Johnom a Asadom, dvoma hlavnými hrdinami, čo ho robí zaujímavejším a vás udržiava v napätí. Určite odporúčam.

  Jardell

  17.08.2015

  Hodně zajímavá kniha s nenudící se zápletkou.

  PočetBook

  14.07.2015

  Na rozdíl od Ostrova Antrax mne tahle kniha chytla. Sice je delší, než co normálně čtu, ale tak nějak mi to ani nepřišlo. Téma je docela aktuální, a forma, kdy se střídají pohledy obou hlavních soupeřících aktérů, dokáže udržet potřebné napětí. Nechci toho moc prozrazovat, ale autor si odpustil mnou očekávaný mravoučný konec kdy DOBRO na hlavu porazí ošklivé ZLO, za což má u mne hvězdičku navrch. Ovšem Corey je místama tak šílený mačo, že je to až komické, a za to je zase hvězdička dolu. Jsem zvědavej, jak se jeho postava bude vyvíjet ve trojce a čtyřce. .. dodatek: právě jsem zjistil, že pětka (LEV) pojednává o tom, jak se Asad Chalíl po třech letech vrátil dodělat rozdělanou práci 🙂 Takže jsem holt vysolil další dvě kila a pětka je ve čtečce.

  Herodes

  25.04.2015

  Tak tahle kniha se mi líbila. Od stejného autora mám přečtené již 3 romány a tuhle si určitě někdy opět přečtu. Ocenil jsem, že zloduch, zatím, vyhrál…

  ferda

  03.11.2014

  I když má knížka kolem 800 stránek, tak mě bavila hned od začátkuJe zajímavá a napínavá. Akorát mě docela zaráží, jestli je to pravda, boj mezi jednotlivými bezpečnostními složkami v USA.

  knihomol 61

  18.03.2014

  Téma knihy nebylo nezajímavé,ale četla jsem spíše jen kapitoly jak Asad Chalíl likviduje letce,protože kapitoly s americkými vyšetřovateli byly zdlouhavé,proto je tak tlustá . Myslím,že celkově mohla být kniha napsána na poloviční počet stránek. Je to věc názoru,ale já bych knihu hodnotila jako průměr,četla jsem lepší.

  Hella

  27.02.2014

  Opravdu jsem se pobavila neskutečnými výroky a bonmoty hlavního hrdiny… a to tak, že jsem se občas smála až nahlas jeho suchému a přitom tak trefnému humoru. Krom toho kniha nepostrádá smysluplný děj, zápletku a originalitu. Vřele doporučuji!

  DriftBooks

  04.11.2013

  John Corey se – na popud čtenářů – vrací. Nikoliv už jako detektiv New Yorské policie, ale jako člen Protiteroristické operační skupiny (POS). Je stále stejně užvaněný, nebo vlastně – je ještě ukecanější a nesnesitelnější, ale svým vděčným čtenářům za to přináší zajímavý pohled do centra všech bezpečnostních složek Ameriky. Pohled sarkastický a nezatížený zbytečnou úctou. Pohled vcelku erudovaný. A pohled občas také děsivý zejména pro ty, kteří jsou přesvědčeni, že si za své daně žijí v bezpečí – to když se jednotlivé složky mezi sebou haštěří a když fungují na bázi Hlavy XXII. A to zrovna v té nejvypjatější chvíli, kdy by bylo třeba jednat… viz celá recenze

  hadak

  20.10.2013

  Četlo se mi to výborně, dobře napsané, postava Johna Coreye nešetří bonmoty a čtenáře jimi baví, autorovi se podařilo držet celou knihu čtenáře v napětí, kdy se mu knihu nechce odložit.  TAGS:

  Online Hra se lvem ebook, Kniha Hra se lvem FB2, Download Hra se lvem PDF , Download Hra se lvem MOBI, Online Hra se lvem kniha, Zdarma Stažení Hra se lvem IPhone, Online kniha Hra se lvem PDF, Zdarma Hra se lvem DJVU, Zdarma Stažení Hra se lvem TXT, Stažení Hra se lvem RTF, Online Hra se lvem FB2 , e-kniha Hra se lvem stažení TXT, Zdarma Hra se lvem stažení kniha, e-kniha Hra se lvem download MOBI, Stažení Hra se lvem IPad, Číst Hra se lvem MOBI, Číst Hra se lvem DOC, Zdarma Hra se lvem AWZ, Download e-kniha Hra se lvem iPad , Zdarma Hra se lvem DJVU, Download Hra se lvem e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Hra se lvem DVD, Číst Hra se lvem TXT, Book Hra se lvem stažení DJVU, Hra se lvem stažení kniha zdarma, Hra se lvem stažení kniha pdf zdarma, Hra se lvem pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Hra se lvem pdf zdarma, Hra se lvem stažení kniha epub zdarma, Hra se lvem ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply