Hudba pro Kláru Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Hudba pro Kláru Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Hudba pro Kláru


Stíny vášně… Osud geniálního skladatele Roberta Schumanna a jeho životní lásky.

Příběh o vášni, šílenství, hudbě a osudu…

Když se setkali poprvé, byla Klára Wiecková téměř dítě a Robert Schumann začínající osmnáctiletý hudebník, který se přišel učit k jejímu otci.

V zběsilém víru koncertních turné se pak jejich společný jejich život řítí světovými pódii a sály, množstvím hotelů a cizích zemí a měst. Paříž, Moskva, Petrohrad, Vídeň, Praha… Večeří s carskou rodinou, kolem nich víří slavné osobnosti, hudební velikáni. Paganini, Mendelsohn, Schubert, Chopin, mladý skladatel jménem Bedřich Smetana… ale také nesmrtelní literáti – Goethe, Heine, George Sandová… A Johannes Brahms, věrný a něžný přítel až do konce.

„Spusť závoj mezi sebe a utrpení," radí v románu Robert své ženě, zatímco jeho samého obestře závoj šílenství. Duševní choroba propukne naplno a nezbývá, než jej umístit do ústavu.

Robert i Klára promlouvají ze stránek knihy každý svým hlasem, každý z nich vypráví svůj srdcervoucí příběh. Jásají, pláčou, vzpomínají a křičí svou lásku i bolest do světa.Kniha v českém jazyce!


Stažení Hudba pro Kláru zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Hudba pro Kláru (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Hudba pro Kláru zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Hudba pro Kláru.pdf (EUR-0.00)

  Hudba pro Kláru.epub (EUR-0.00)

  Hudba pro Kláru.doc (EUR-0.00)

  Hudba pro Kláru.txt (EUR-0.00)

  Hudba pro Kláru.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Hudba pro Kláru.PDF – (EUR 0.00);

  Hudba pro Kláru.MOBI – (EUR 0.00);

  Hudba pro Kláru.EPUB – (EUR 0.00);

  Hudba pro Kláru.DOC – (EUR 0.00);

  Hudba pro Kláru.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  La música para Clara (2014)

  Žánr:
  Literatura naučná, Biografie a memoáry
  Vydáno: , Metafora
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (5)

  Přidat komentář

  Corly

  04.11.2017

  Těšila jsem se na ni, ale…Zklamání! Zkoušela jsem jí dát několikrát šanci, ale to prostě nešlo..Námět je zajímavý, mohlo to být výborné, ale bohužel styl v jakém je to psáno je pro mě hrozný…nepřehledné, skáče se z jednoho do druhého, hrozně zmatené, nezáživné…vůbec to neplyne. Tak nic, sem tam se to holt stane, že knížka nesedne…

  zuza.floderova

  04.09.2016

  dala jsem jí měsíc, ale prostě to nešlo, dohryzala jsem se jen na stranu 52

  Kopretina_aku

  05.09.2015

  Musím uznat, že kniha mne velmi zaujala. V Kláře jsem viděla ambiciózní ženu, ovlivněnou otcem, která pro vlastní úspěch a to, aby vydělala peníze, byla ochotná udělat téměř cokoliv, co by asi většina milujích matek neudělala. Nedovedu si představit, že mi bude umírat dítě a já pojedu koncertovat. Naprosto nepochopitelné je, že se matka nedokáže podívat na duševně nemocné dítě a chodí kolem něho, jako kdyby neexistovalo a nakonec ho pošle do ústavu a během někalika desítek let ho ani jednou nenavštíví. Jako milující žena, která projevuje city k blízkým, mi také moc nepřipadala. Vlastně ani nevěděla, proč ani vlastního manžela nikdy nenavštívila v blázinci. Robert byl sice geniální skladatel, ale v době kdy žili, se nejspíš každá duševní porucha léčila zavřením do blázince. Jeho život byl velmi smutný a nenaplněný. Připadalo mi, že jeho žena nemilovala ani tak jeho jako člověka, ale jeho dílo a umění. Čekala jsem román o vášni, ale nejsem si jistá, jestli tito dva byli stvoření jeden pro druhého. Většinu rozhodnutí, dělala Klára, i za cenu, že je Robert odmítal. Já bych Kláru nazvala kariéristkou, která milovala především samu sebe.

  Temný snílek

  29.08.2015

  Robert Schumann: Hudba pro Kláru je román napsaný excelentně, čtenáře jeho četba úplně pohltí, nedokáže se od stránek odtrhnout a má možnost se vžít do hlubokého a procítěného příběhu.
  Knihu mohu doporučit všem jako něco mimořádného.

  Eskandriel

  12.08.2015

  Divím se, že tu není ještě žádný komentář. Na tuto knihu jsem byla moc zvědavá, ale byla to docela studená sprcha. Nejde o životopis R. Schumanna, ale převážně jeho ženy Kláry, která byla slavnou klavíristkou. Romantici by příběh možná označili za dojemný, já jakožto realista jsem se prostě nedojala a jenom jsem kroutila hlavou nad nebetyčnou hloupostí a ignorantstvím Kláry Schumannové. Recenze v záložkách.  TAGS:

  Online Hudba pro Kláru ebook, Kniha Hudba pro Kláru FB2, Download Hudba pro Kláru PDF , Download Hudba pro Kláru MOBI, Online Hudba pro Kláru kniha, Zdarma Stažení Hudba pro Kláru IPhone, Online kniha Hudba pro Kláru PDF, Zdarma Hudba pro Kláru DJVU, Zdarma Stažení Hudba pro Kláru TXT, Stažení Hudba pro Kláru RTF, Online Hudba pro Kláru FB2 , e-kniha Hudba pro Kláru stažení TXT, Zdarma Hudba pro Kláru stažení kniha, e-kniha Hudba pro Kláru download MOBI, Stažení Hudba pro Kláru IPad, Číst Hudba pro Kláru MOBI, Číst Hudba pro Kláru DOC, Zdarma Hudba pro Kláru AWZ, Download e-kniha Hudba pro Kláru iPad , Zdarma Hudba pro Kláru DJVU, Download Hudba pro Kláru e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Hudba pro Kláru DVD, Číst Hudba pro Kláru TXT, Book Hudba pro Kláru stažení DJVU, Hudba pro Kláru stažení kniha zdarma, Hudba pro Kláru stažení kniha pdf zdarma, Hudba pro Kláru pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Hudba pro Kláru pdf zdarma, Hudba pro Kláru stažení kniha epub zdarma, Hudba pro Kláru ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply