Hugh Laurie: Nespokojený melancholik Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Hugh Laurie: Nespokojený melancholik Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Hugh Laurie: Nespokojený melancholik


„Měl jsem štěstí a vždycky jsem si našel nějakou práci. Ale často jsem se sám sebe ptal: Opravdu se na tohle hodím? Chci to vážně dělat? Neměl bych toho nechat a jít někam učit? Nebo si sednout a napsat Odyssea? Jenže to už někdo udělal.“

Říká o sobě Hugh Laurie, významný britský herec, spisovatel a muzikant, pro mnohé z nás spíš Dr. House. Tento výrok přesně vystihuje povahu osobitého umělce a hlavně nespokojeného melancholika. Katty Joyce pro nás vytvořila jeho dokonalý portrét, v němž nám představuje jeho názory, myšlenky, očekávání i zklamání. Před námi tak vyvstane obraz, z něhož na nás hledí charismatický člověk s neutuchající snahou být stále dokonalejší ve všem, co dělá…Kniha v českém jazyce!


Stažení Hugh Laurie: Nespokojený melancholik zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Hugh Laurie: Nespokojený melancholik (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Hugh Laurie: Nespokojený melancholik zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Hugh Laurie: Nespokojený melancholik.pdf (EUR-0.00)

  Hugh Laurie: Nespokojený melancholik.epub (EUR-0.00)

  Hugh Laurie: Nespokojený melancholik.doc (EUR-0.00)

  Hugh Laurie: Nespokojený melancholik.txt (EUR-0.00)

  Hugh Laurie: Nespokojený melancholik.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Hugh Laurie: Nespokojený melancholik.PDF – (EUR 0.00);

  Hugh Laurie: Nespokojený melancholik.MOBI – (EUR 0.00);

  Hugh Laurie: Nespokojený melancholik.EPUB – (EUR 0.00);

  Hugh Laurie: Nespokojený melancholik.DOC – (EUR 0.00);

  Hugh Laurie: Nespokojený melancholik.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Literatura naučná, Biografie a memoáry
  Vydáno: , XYZ
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (10)

  Přidat komentář

  terush2300

  07.11.2017

  Kniha je čtivá, ale velmi mi vadilo, že dle mého názoru nedodržovala jakousi časovou přímku. A také mi přišlo, že se tam spousta věcí omílala stále dokola. A samozřejmě ty rozhovory, které byly stylizované tak, jako by je autorka prožila spolu s postavami.

  pejty

  28.06.2016

  Hugh Laurie a jeho ztvárnění Dr. House je pro mě srdcová záležitost, tak jsem si řekl, že se překonám a jednou si přečtu také knihu o známé osobnosti a jeho životě. Musím říct, že jsem byl mile překvapen a hltal jsem jednu stránku za druhou a pak mi to najednou došlo a já zjistil, že mě ta kniha vlastně baví. Katty Joyce pojala tuto knihu velmi svérázným způsobem a dokázala mě opravdu zaujmout a vylíčit život Laurieho a jeho osobnost a názory, tak příjemným a čtivým způsobem, že jsem se po celou dobu čtení velmi dobře bavil a najednou jsem zjistil, že se ocitám na poslední stránce knihy a že už není odpoledne ale večer.

  danekdj

  26.07.2014

  Hlavně pro lidi kteří se trochu zajímají o osobní život pana Laurieho, než jenom jako o postavu House MD. I přes určité aspekty knihy kterým je zatěžko uvěřit, se stačí podívat na "Swan song" (dokument o natáčení Dr. House a zároveň poslední, bonusová epizoda seriálu) a nakonec uvěříte že opravdu takový je. Pro mě osobně jako pro fanouška který byl na jeho koncertě spolu s Cooper Bottom Bandem úžasná literatura.

  Kadrama

  30.06.2014

  Nějak nevím, jak se k téhle knize vyjádřit.
  Na jednu stranu je čtivá, nápad byl jistě dobrý, oceňuji citace, ale… nefunguje.
  Hugha Laurie samozřejmě osobně neznám, ale to chování a vyjadřování, které nám autorka podsouvá ve smyšlených (podle autorky založených na skutečných rozhovorech) rozhovorech, se mi ani v nejmenším nezdá. Nevěřím tomu. Nakonec jsem měla problém uvěřit i různým faktům a informacím, raději abych knihu pročítala spolu s Wikipedií, než abych si odnášela lživé poznatky. Dále mi nesedělo vkládání různých myšlenek panu Lauriemu do úst. Ano, autorka je mohla někde vyčíst, ale opakuji: Již ani nemám zájem jim věřit.
  Škoda, na přečtení jsem se těšila.

  dexterman

  03.05.2014

  Nevim na kolik byli hovory Huga Laurieho a jeho přítele Stephana Frye opravdové ři ne . Nicméně se kniha četla celkem dobře. Docela dost zajímavostí obrázků a hodně čtiví ext . Hlavně citáty a rozhovory Laurieho pro různé deniky jsou opravdu zajímavé. Kniha mi celkem rychle utekla . Nicméně si myslím že se dá napsat o dost zdařilejší životopis. Četla se docela dobře.

  TedTonks

  18.01.2014

  Samozřejmě jsem si rád přečetl o mém oblíbeném herci a autorovi Obchodníka se smrtí, avšak mnoho věcí mě otravuje. Psát biografii i herci, který je stále aktivní a stále něco dělá je blbost, protože kniha je téměř ihned neaktuální. Autorka se také často opakuje, občas mi její vyprávění přijde příliš nesouvislé a jak už někteří v komentářích pode mnou správně poukázali, menší kreativní chvilky autorky také knize zrovna nepomohly. Rozhovory s Fryem a Thompsonovou mě však velmi bavily, navzdory autorčiným chybám.

  LucieRej

  09.06.2013

  Moc povedená biografie. Kombinace vyprávění autorky, citace Hugha, jeho přátel a kolegů, výstřižky kritik, sem tam nějaká ta fotografie a to vše podtrhnuté humorným stylem autorčina psaní a do toho fiktivní rozhovor Hugha a jeho nejlepších přátel u něj v bytě v Americe. A dokonce se nám tady mihne i House 😀 Opravdu mě to moc bavilo, hltala jsem stránku za stránkou, Hugha mám moc ráda a konečně jsem se dozvěděla něco pořádně i o jeho začátcích.

  Barkku

  07.07.2012

  Kdyby tato kniha neobsahovala i pravdivé informace, musela bych ji považovat za strašnou. Nelíbilo se mi, jak si autorka pohrávala s mícháním reálných informací a vlastních "tvůrčích" chvilek a člověk pak musel, podle mne zbytečně, přepínat mezi tím, jestli se to skutečně stalo, nebo si zase hraje na to, že seděla za rohem, když si Hugh povídal s přáteli.

  Peter.Melon

  02.05.2012

  Souhlasím se čtenářem WEILEM,má pravdu.V knize se vyskytují fotky,rozhovory i Laurieho ocenění.Dávám této knize 60 procent.

  WEIL

  26.09.2011

  Psát o někom knihu, to je pro hodně autorů východisko z nouze.  TAGS:

  Online Hugh Laurie: Nespokojený melancholik ebook, Kniha Hugh Laurie: Nespokojený melancholik FB2, Download Hugh Laurie: Nespokojený melancholik PDF , Download Hugh Laurie: Nespokojený melancholik MOBI, Online Hugh Laurie: Nespokojený melancholik kniha, Zdarma Stažení Hugh Laurie: Nespokojený melancholik IPhone, Online kniha Hugh Laurie: Nespokojený melancholik PDF, Zdarma Hugh Laurie: Nespokojený melancholik DJVU, Zdarma Stažení Hugh Laurie: Nespokojený melancholik TXT, Stažení Hugh Laurie: Nespokojený melancholik RTF, Online Hugh Laurie: Nespokojený melancholik FB2 , e-kniha Hugh Laurie: Nespokojený melancholik stažení TXT, Zdarma Hugh Laurie: Nespokojený melancholik stažení kniha, e-kniha Hugh Laurie: Nespokojený melancholik download MOBI, Stažení Hugh Laurie: Nespokojený melancholik IPad, Číst Hugh Laurie: Nespokojený melancholik MOBI, Číst Hugh Laurie: Nespokojený melancholik DOC, Zdarma Hugh Laurie: Nespokojený melancholik AWZ, Download e-kniha Hugh Laurie: Nespokojený melancholik iPad , Zdarma Hugh Laurie: Nespokojený melancholik DJVU, Download Hugh Laurie: Nespokojený melancholik e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Hugh Laurie: Nespokojený melancholik DVD, Číst Hugh Laurie: Nespokojený melancholik TXT, Book Hugh Laurie: Nespokojený melancholik stažení DJVU, Hugh Laurie: Nespokojený melancholik stažení kniha zdarma, Hugh Laurie: Nespokojený melancholik stažení kniha pdf zdarma, Hugh Laurie: Nespokojený melancholik pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Hugh Laurie: Nespokojený melancholik pdf zdarma, Hugh Laurie: Nespokojený melancholik stažení kniha epub zdarma, Hugh Laurie: Nespokojený melancholik ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply