Hysterie – strach z odmítnutí Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Hysterie – strach z odmítnutí Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Hysterie – strach z odmítnutí


Hysterické osobnosti často svým chováním a prožíváním trápí lidi ve svém okolí, ale přesto nejvíce trpí samy. Ať už se jedná o muže či ženy, soužití s hysteriky bývá náročné a dotyční se od svého okolí často dočkají odmítnutí. Paradoxem však je, že právě strach z odmítnutí je důvodem hysterických způsobů chování a prožívání. Autor popisuje i další vnitřní konflikty hysterických osobností, jako jsou nízké sebevědomí či pocit vnitřní prázdnoty. Heinz-Peter Röhr ukazuje na pozadí jedné z pohádek bratří Grimmů (Chytrá Běta) příčiny symptomů hysterie, jejich různé projevy i možnosti léčby. Kniha je psána pro psychology, psychoterapeuty a čtenáře se zájmem o populárně-psychologickou tematiku.Kniha v českém jazyce!


Stažení Hysterie – strach z odmítnutí zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Hysterie – strach z odmítnutí (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Hysterie – strach z odmítnutí zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Hysterie – strach z odmítnutí.pdf (EUR-0.00)

  Hysterie – strach z odmítnutí.epub (EUR-0.00)

  Hysterie – strach z odmítnutí.doc (EUR-0.00)

  Hysterie – strach z odmítnutí.txt (EUR-0.00)

  Hysterie – strach z odmítnutí.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Hysterie – strach z odmítnutí.PDF – (EUR 0.00);

  Hysterie – strach z odmítnutí.MOBI – (EUR 0.00);

  Hysterie – strach z odmítnutí.EPUB – (EUR 0.00);

  Hysterie – strach z odmítnutí.DOC – (EUR 0.00);

  Hysterie – strach z odmítnutí.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Angst vor Zurückweisung (2007)

  Žánr:
  Literatura naučná, Psychologie a pedagogika
  Vydáno: , Portál
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (2)

  Přidat komentář

  zipporah

  11.06.2017

  Žeby hysterici prebúdzali k životu narcisky?:D

  "Ľudia hrajú divadlo. Všetci musíme občas hrať, byť zdvorilými, zhovievavými atď. Hysterici inscenujú hry, ale touto formou sa snažia riešiť problémy. Zvyčajne sú to hry, ktoré nepresvedčia, naopak vyvolajú odpor okolia………" Čiže hysterici – špatní herci, ktorí nezískajú potlesk (po ktorom tak túžili), dobrí herci ale ošudia tento svet?!:D Rozdiel je asi v tom, že prví chcú potlesk, uznanie, druhí čo najviac hmoty, tá sa dá získať aj bez potreby uznania a potlesk im verú nedá nikto, nenápadní herci z dobrých rodín? Neviem, ale istým spôsobom mi to príde nedokončené, otvorené k blížiacej sa tragédii, ľudských zlyhaniam a katastrofám… Jednoducho dráma, ktorá je taká nevyhnutná pre ani nie umenie, ako pre sám život, drámu potrebujeme rovnako ako humor (možno preto je Hamlet nadčasové dielo). Aj humor sa tam spomína. Tak teda mi kniha pripomína, aby som brala s humorom kvalitných hercov resp. narcisov… lebo osobne nepatrím medzi dobrých hercov, keď sa mi nechce byť zhovievavou, vyvolávam odpor. To sedí z vl. skúsenosti. Som skôr hysterický typ, skúsenosťami utlmený resp. dozretý, verím si, aj keď som ešte o narcizme od toho istého autora nečítala. To, že sme hercami je v poriadku, transakčná analýza od Berneho to vysvetľuje super, keby som ju neprečítala, schytám z tejto knihy depresiu, lebo autorova vsuvka že "občas" hráme… toto malé slovíčko, definujúce čas, je temer neviditeľné, čitateľ si môže predstaviť len, že permamentne čosi hráme, ale Berne nás vyvedie z miery. Berne nám dáva nádej. Berne hovorí až o piatich / štyroch kategóriách, ak mi dobre pamäť slúži, takže štyri / tri zostávajú nedotknuté hrou… Áno, hry zámerne škodia, to je prípad hysterika. A potom sú antihysterici, naši kultúrne založení dravci (pravdpodobne narcisky), ktorí škodia veľmi nenápadne, nevyčerpávajú blízke okolie, stačí, že sa pretvarujú do takej mieri, aby si udržali svoju pozíciu a zdržali biednejších hercov na svojich starých, chudobných miestach. Samozrejme, že toto nie je hysterická hra, je to hra bez emócií ()takže opak hysterika), ale rovnako odpudzujúca ako hra hysterika. Len sa ťažšie k nej prizrieme, pretože je časovo a priestorovo náročná na pozorovanie. Tak hovorí moja stará aj čerstvá skúsenosť, z detstva či z terajška, či podľa príbehu A. a R. ("nádherný" prípad z Anglicka dvoch 4 ročných dievčat, na ktorej som sa zúčastnila ako svedok. Demonštruje hru hysterika a narcistu – zrejme, lebo mám pocit, že narcista bude ten protipól. Záver prípadu bol jasný, narcis vyhral, hysterik bol skopaný krivdou. Narcis vyšiel ako lepší hráč.)

  Okrem tejto stránky kniha rieši príčiny vzniku, ponúka na slovo skúpejšiu liečbu. Chýba mi od autora tá "láskavosť", ktorú dobrý psychoterapeut ako autor knižky má, alebo som si na ňu zvykla u Yaloma a ešte u jedného nemeckého… Síce tam sú prípady, ale teória ich zatopila, najskôr to bude tým. Možno vplyvom hystérie nadobudol "tvrdosť":D, takže by som tomu smutnému budúcemu čitateľovi navrhla prečítať si niečo o reziliencii v detství a dospělosti.. je menej úvahová, úvahy sú niekedy na škodu:/

  zluvav

  27.03.2015

  Úžasná kniha! Vřele doporučuji, opravdu popisuje to, co se děje v hysterikově nitru.  TAGS:

  Online Hysterie – strach z odmítnutí ebook, Kniha Hysterie – strach z odmítnutí FB2, Download Hysterie – strach z odmítnutí PDF , Download Hysterie – strach z odmítnutí MOBI, Online Hysterie – strach z odmítnutí kniha, Zdarma Stažení Hysterie – strach z odmítnutí IPhone, Online kniha Hysterie – strach z odmítnutí PDF, Zdarma Hysterie – strach z odmítnutí DJVU, Zdarma Stažení Hysterie – strach z odmítnutí TXT, Stažení Hysterie – strach z odmítnutí RTF, Online Hysterie – strach z odmítnutí FB2 , e-kniha Hysterie – strach z odmítnutí stažení TXT, Zdarma Hysterie – strach z odmítnutí stažení kniha, e-kniha Hysterie – strach z odmítnutí download MOBI, Stažení Hysterie – strach z odmítnutí IPad, Číst Hysterie – strach z odmítnutí MOBI, Číst Hysterie – strach z odmítnutí DOC, Zdarma Hysterie – strach z odmítnutí AWZ, Download e-kniha Hysterie – strach z odmítnutí iPad , Zdarma Hysterie – strach z odmítnutí DJVU, Download Hysterie – strach z odmítnutí e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Hysterie – strach z odmítnutí DVD, Číst Hysterie – strach z odmítnutí TXT, Book Hysterie – strach z odmítnutí stažení DJVU, Hysterie – strach z odmítnutí stažení kniha zdarma, Hysterie – strach z odmítnutí stažení kniha pdf zdarma, Hysterie – strach z odmítnutí pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Hysterie – strach z odmítnutí pdf zdarma, Hysterie – strach z odmítnutí stažení kniha epub zdarma, Hysterie – strach z odmítnutí ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply