Iluze Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Iluze Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Iluze


Po avalonských novoročních oslavách požádá naštvaná Laurel Tamaniho, aby zmizel z jejího života. Tajuplná lovkyně trollů Klea sice zbavila Laurel zákeřného Barnese, ale nebezpečí stále není zažehnáno. A ještě ke všemu nikdo neví, kdo Klea ve skutečnosti vlastně je a zda je jí možné věřit. Na začátku nového školního roku Klea poprosí Laurel, aby dohlédla na Yuki, kterou údajně zachránila z rukou trollů v Japonsku. Jakou roli vlastně Yuki hraje? Laurel je nedůvěřivá. Zdá se, že se bez Tamaniho pomoci neobejde. Před Laurel, kterou čtenáři znají z knih Křídla a Kouzlení, stojí nelehké úkoly: musí obstát v tajuplném světě víl a přitom pokračovat ve studiu na střední škole jako každý jiný student.Kniha v českém jazyce!


Stažení Iluze zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Iluze (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Iluze zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Iluze.pdf (EUR-0.00)

  Iluze.epub (EUR-0.00)

  Iluze.doc (EUR-0.00)

  Iluze.txt (EUR-0.00)

  Iluze.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Iluze.PDF – (EUR 0.00);

  Iluze.MOBI – (EUR 0.00);

  Iluze.EPUB – (EUR 0.00);

  Iluze.DOC – (EUR 0.00);

  Iluze.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Křídla (3.)

  Originální název:

  Illusions (2011)

  Žánr:
  Romány, Fantasy, Pro děti a mládež
  Vydáno: , Fortuna Libri (ČR)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (34)

  Přidat komentář

  katee21

  20.08.2017

  Čím dál tím lepší 🙂

  hellena1523

  15.07.2017

  Zatím nejslabší díl. U Laurel jsem čekala nějaký vývoj, ale mám pocit, že od prvního dílu z ní je větší a větší husička. Tamani – rádoby sekáč s dobrými úmysly a David – takový ten hodný hoch od vedle, s kterým si husička vytře zadek a ještě ho blokuje. Trochu tristní milostný trojúhelník.
  Ostatní postavy mi přišly dost ploché. Matka Laurel měla nějaký ten světlý moment, ale pak ho zabila křečovitým postojem "máma/kamarádka". Nová postava Yuki měla silný potenciál, ale nějak nebyl moc rozvinutý. Škoda.
  Tentokrát jsem se dost nudila, a tak se těším, až sérii dočtu. Bohužel ne proto, že bych byla nadšená, ale spíš naopak – abych to už měla za sebou a abych zjistila, jestli aspoň z posledního dílu budu tak nadšená jako z prvního, který byl pro mne překvapivý a především v záplavě upírských románků vítanou změnou.

  dancadragneel

  07.03.2017

  No popravdě tento díl byl ze všech asi nejslabší. Yuki jsem moc nemusela a přišla mi divná a vadilo mi chování k Taminovi, kterého jsem si vážně zalíbila. No konec byl ale přesto nejkrásnější.

  ketvin

  07.12.2016

  Vůbec nevím, jak tuto sérii ohodnotit, ale asi moc dobře ne… Hlavní hrdinka je mi vrcholně nesympatická, každou chvíli jsem si říkala "bože to je taková kravka", ale naopak Tamani je úžasná postava, do které jsem se zamilovala na první pohled. První kniha byla naprosto nudná a bez jakéhokoliv vzrušení, či zápletky. Úplně zbytečně je to samostatný díl, dalo se to shrnout do pár kapitol druhého dílu. Vlastně když se nad tím tak zamyslím, tak něco se dělo až v posledním dílu, ale tam toho bylo zase pro změnu "moc najednou". Kdyby trochu té akce rozdělila i dalším dílům…. Ale aspoň ten poslední stál za přečtení, to předtím je prostě předehra a k hezkému a napínavému konci… Doporučuji spíše jiné knihy, tato série mi za ten čas nestála. (Například mnohem lepší je série o andělech – Svůdná trilogie… ;))

  Paja58

  30.10.2016

  Zatím nejlepší díl. Moc se těším až si přečtu pokračování.

  AnykaLovesBooks

  24.09.2016

  Není tak čtivá jako první dva díly, i když ke konci se to rozjelo. Četla jsem jí hrozně dlouho, říkala jsem si, že na další díl už kašlu, ale otevřený konec vám nedovolí jen tak se další díl vykašlat. Tamani byl opět hrozný a celou knihu mi kazil. Laurel to samé. SPOILER! Nechápu, jak se mohla s Davidem rozejít, měli takový krásný vztah, jako z pohádky (možná proto, že byl moc pohádkový, se autorka rozhodla ho ukončit). Upřímně doufám, že tohle byl jen slabý předchod dobrého finále. Křídla jsem přečetla za jedno odpoledne, další díl už mi trval trochu dýl, a tady u této knihy jsem se nehorázně zasekla na poměrně dlouhou dobu. Těším se na poslední díl, tedy pokud mě nezklame ještě víc.

  RiverSong

  26.06.2016

  Úžasné! Není co víc dodat.

  MájaM.

  08.03.2016

  Tenhle díl byl lépe napsaný než předešlí a dobře se mi četl.
  SPOILER!
  Ke konci mě docela Laurel naštvala. Jak se jí Chelsea zeptala,jestli by jí vadilo,kdyby Davida na ten ples pozvala a Laurel se hned šla zeptat Davida,jestli nepůjde s ní… To jako nepochopila,že ho Chelsea chtěla na ten ples pozvat doopravdy,že to nebyla jen hypotetická otázka?!
  Teď se jen vrhnout na další díl:)

  Laughtubbe

  27.12.2015

  Třetí díl byl plný akce,napětí a emocí. Měla jsem ho přečtený za dva dny. Nemohla jsem od příběhu odtrhnout oči a myšlenkami jsem byla v knize. A věřte mi, že Vás mnoho v té knize překvapí a né vše je tak jak to vidíme. Proto se přece kniha jmenuje ILUZE, že?

  petrzel

  22.12.2015

  A otevřený konec ,aby člověk hned sahal po dalším dílu.

  julliette

  14.05.2015

  Nádherné pokračování. To jsem ted netušila, že se Laurel s Davidem rozejde, a pak se vrhne na Tamaniho. 😀
  Zajímavé taky bylo, jak se tam objevila Yuki, o které Laurel na první pohled zjistila, že je florela, ale Yuki dělá, jako že to neví. Mají plán. Tamani, jakož to Jarní flor, který vládne kouzlem pokoušení, má svést Yuki, aby se dozvěděl, do jaké kasty patří, jaký je druh florely. A jako b toho nebylo málo, to kouzlo fakt fungovalo a ona se do něj zamiloval, až ji dostal do chatrče, kde na ni čekala past, kterou připravili Shar a David s Chelsea, ale Shar použil zakázanou zapomenutou magii. Připoutali Yuki ke kovové židli a okolo byl utvořený kruh ze soli, který jí nedovolí kruh opustit, protože když bude bojovat, kruh jí to vrátí v bolestivé podobě. Chelsea jí rozřízla zezadu šaty a co objevila. Čtyřcípí bílý květ, Yuki je Zimní florela, tedy nejmocnější a nejsilnější ze všech druhů florel, je taky hodně vzácná.
  PS: Já kráva, že jsem si nepůjčila i další díl, když tento skončil tam otevřeně a napjatě, že jsem málem vyletěla z kůže.

  Starková

  24.01.2015

  Ze všech čtyř můj nejoblíbenější díl.
  Co je zvláštní- vůbec nevím, proč tomu tak je.

  králíček79

  22.11.2014

  Hrozně mě zajímá jak to skončí kniha osud .

  angelbooks

  18.11.2014

  3 díl je rozhodně lepší než druhý tak o 0,5 bodů ( takže kdyby šlo dám 4,5* ), ale je naopak horší než ten 1 díl.

  Nevím proč, i když jsem knihu přečetla docela rychle, něco mi tam chybělo…

  A teď trocha toho slovního hodnocení:
  Nelíbilo se mi jak Laurel dělala ( v některých chvílích mi to tak připadalo ) z Davida blbce.
  A to plus, že tam bylo víc částí s Tamanim. I když, když byl s Tamani s Yuki nelíbilo se mi to, stejně jako se mi nelíbilo, že se Laurel furt nedokázala rozhodnout, i když si myslím, že je to předem jasný.

  Chápu, chápu. Ne každému se to hodnocení nemusí líbit, ale každý, když něco hodnotí, nebo o něčem mluví, by měl mluvit sám za sebe ne :))).

  Jinak kniha není špatný, to opravdu ne, jen si prostě těch 5* nezaslouží.
  (PS: už čtu 4 díl, tak snad bude mít tentokrát tenhle díl 5* 🙂 ).

  Nicol González

  27.10.2014

  Třetí knížka je podle mě mírně lepší než předchozí, protože je příběh i z Tammaniho pohledu. Ale bohužel to na **** nestačí. Je to příliš roztahané, mohlo by to být kratší, ale to je jen můj názor, třeba vám se bude víc líbit 🙂

  –nora–

  30.09.2014

  Zatim nejhorsi dil v serii.cele to bylo jen o milostnem trojuhelniku . Ten tam mel byt postrani a ne hlavni dej knizky.zklamala , ale dokopu se i k poslednimu dilu.mozna…

  Pedruska01

  19.08.2014

  Tuhle sérii a především díl jsem si oblíbila. 🙂 Krásně a, bohužel, rychle se čte, člověk jí nemůže odložit. Jsem fanda Tamaniho, občas mi ho bylo líto. 🙁 Rozhodně se mi líbilo, jak se do knihy dostal i pohled na věc z Tamaniny strany. Nic nového, když řeknu, že mě Laurel občas pěkně štvala! 😀 Mimo jiné, celá tahle série má přímo nádherné obálky! 🙂

  Tessi08

  01.08.2014

  Skvělá 🙂

  Desire_Lydon

  30.07.2014

  Proč mám pocit, že tato série míří do horoucích pekel? S každým dílem je to o něco horší a horší. V tomto dílu se vůbec nic nedělo. Přijde mi to jako nastavovaná kaše. Řeší se jenom vztahy týkající se milostného trojúhelníku + něco o Yuki. Což mi ale, na druhou stranu, přišlo jako zajímavá zápletka. Musím říct, že kniha je hodně čtivá a napsaná velmi lehkým stylem, který se dobře čte. Sice mně přestala štvát Laurel, ale oba kluci se chovají jako pitomci. Tamani především. Ale Davida taky nemám ráda. Přijde mi to celé takové o ničem. Doufám, že poslední díl bude, alespoň v rámci možností, akčnější a všechno se to nějak zakončí.

  Kyta

  19.07.2014

  Třetí díl mě bavil asi nejvíc, protože se tam objevily nové postavy, které přidaly knize na zajímavosti. Přesto mám ale pocit, že se tam jedná pořád o to samé; jako u předchozích dvou dílů. Potěšilo mě ale, že se autorka nezaměřovala jenom na hlavní hrdinku Laurel, ale i na Tamaniho – připadalo mi zajímavé dozvědět se taky něco o jeho pocitech a pohledech na různé situace. Iluze mě zaujala víc i z toho důvodu, že to bylo o hodně čtivější a dějově se tam taky stále něco dělo; jen málokdy jsem nacházela momenty, které by v knize mohly být vynechány.

  Přes to všechno jsem zvědavá na rozuzlení série. 🙂

  amalkapinkasova

  25.05.2014

  nenávidim Tamaniho a on se jí dostává na kobylku !!! nenávidim … nebyla jsem to ani schopná dočíst kvůli tomu k*******i

  *-Ell-*

  16.05.2014

  Už mě to moc nebavilo -.- Už je to vlastně o ničem mám poslední díl a vůbec nemám chuť pokračovat.

  TereZz24

  29.12.2013

  Kniha se mi líbila. Byla čtivá a originální. Člověk se u ní nenudí!

  Nelin

  27.12.2013

  Nic tomu nechybí. Autorka umí překvapit. Věřím, že Osud bude ještě lepší.

  TerkaM

  14.12.2013

  Určitě si celou tu sérii budu muset přečíst znovu a musím někde sehnat i poslední díl, protože si už pořádně po tom roce nepamatuji o čem to vlastně je, ale vím, že se mi to četlo dobře, takže toho určitě nebudu litovat, když si to přečtu znovu 🙂

  Kiana

  04.12.2013

  Samotny dej za vela nestoji, ale kedze je tam Tam… Super!

  bookcase

  25.10.2013

  Další díl ságy o vílách…pořád čtivé.

  RosMeggie

  17.10.2013

  Super díl.. Líbil se mi Tamaniho pohled a vyprávění, je to prostě boží série.. 🙂 … Moc se těším, až si přečtu Osud…

  melaficent

  10.10.2013

  konečne Laurel možno dostáva rozum :3

  Dandulka

  16.08.2013

  Tak je za mnou i třetí díl a je to moc milé a hezké čtení, na léto je to akorát!
  TAGS:

  Online Iluze ebook, Kniha Iluze FB2, Download Iluze PDF , Download Iluze MOBI, Online Iluze kniha, Zdarma Stažení Iluze IPhone, Online kniha Iluze PDF, Zdarma Iluze DJVU, Zdarma Stažení Iluze TXT, Stažení Iluze RTF, Online Iluze FB2 , e-kniha Iluze stažení TXT, Zdarma Iluze stažení kniha, e-kniha Iluze download MOBI, Stažení Iluze IPad, Číst Iluze MOBI, Číst Iluze DOC, Zdarma Iluze AWZ, Download e-kniha Iluze iPad , Zdarma Iluze DJVU, Download Iluze e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Iluze DVD, Číst Iluze TXT, Book Iluze stažení DJVU, Iluze stažení kniha zdarma, Iluze stažení kniha pdf zdarma, Iluze pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Iluze pdf zdarma, Iluze stažení kniha epub zdarma, Iluze ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply