Islámskému státu na dostřel Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Islámskému státu na dostřel Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Islámskému státu na dostřel


Válka, Islámský stát, únos, mučení, vraždění, oranžový hábit, znásilnění, bombardování, uprchlíci… a strach. To jsou slova, která vytanou na mysli asi každému ve spojení se syrským konfliktem. A napadala i novinářky Lenku Klicperovou a Markétu Kutilovou, když si začaly pohrávat s nápadem odjet do Sýrie s cílem dostat se až do Kobaní. Města, jež se stalo Stalingradem Blízkého východu, města, jež se jako první dokázalo dostat ze spárů teroristů z Islámského státu.
Byly první české novinářky, které Kobaní navštívily od dobytí města, a ve své knize doprovázené sugestivními fotografiemi líčí příběhy statečných, nezlomných lidí žijících v troskách svých domů či bojujících na frontě nedaleko pozic Islámského státu. Zasvěcený doslov politologa Tomáše Kaválka zasazuje text do širšího kontextu.
Část z výtěžku z prodaných výtisků bude zaslána na konto SOS Kobaní, jež autorky založily.Kniha v českém jazyce!


Stažení Islámskému státu na dostřel zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Islámskému státu na dostřel (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Islámskému státu na dostřel zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Islámskému státu na dostřel.pdf (EUR-0.00)

  Islámskému státu na dostřel.epub (EUR-0.00)

  Islámskému státu na dostřel.doc (EUR-0.00)

  Islámskému státu na dostřel.txt (EUR-0.00)

  Islámskému státu na dostřel.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Islámskému státu na dostřel.PDF – (EUR 0.00);

  Islámskému státu na dostřel.MOBI – (EUR 0.00);

  Islámskému státu na dostřel.EPUB – (EUR 0.00);

  Islámskému státu na dostřel.DOC – (EUR 0.00);

  Islámskému státu na dostřel.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Islámskému státu na dostřel (1.)

  Žánr:
  Literatura faktu, Literatura česká
  Vydáno: , Mladá fronta
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (15)

  Přidat komentář

  rusalka123

  14.09.2017

  Wow… Tomu říkám odvaha. Obdivuji lidi, kteří dokáží opustit všechno a vydat se navzdory nebezpečí někam, kde jsou potřeba. Pravda, malého dítěte jedné z autorek mi bylo dost líto… Ale to nemíním hodnotit. Takhle má vypadat novinařina – žádné bulvární články zasahující do osobního života celebrit. Místo toho hrůzostrašné fotky a pravdivé, snad až syrové popisy holých faktů – těch faktů, před kterými bychom neměli zavírat oči. A to ne proto, aby se z nás stali xenofobové děsící se podobného osudu v Evropě, ale prostě z čiré solidarity. Protože zájem je pro mnohé z nás to jediné, ale nikoliv nepodstatné, co můžeme dělat…

  ajla5

  12.06.2017

  Zajímavé počtení a pro mne spousta nových informací.

  dagmar.rub

  05.06.2017

  Přečteno rychle, ale všechny ty hrůzy války, jednotlivé osudy lidí z hlavy dlouho nedostanu. A ty fotky…..nemusel by k nim být napsán ani řádek a je v nich vše.

  MildeZ

  06.04.2017

  Nejvíce asi obdivuji odvahu samotných autorek knihy, i když na mě to vlastně působila jako taková brožurka, než kniha. Nicméně nic to nemění na tom, že všechny tyhle válečné konflikty jsou ptákovina a neskutečně tím trpí všichni okolo…

  wildavk

  27.03.2017

  Dokumentární dení o strávených dnech novinářek v okolí Kobaní. Je to svědectví, co způsobil IS. Rád jsem si tuto knihu přečetl, ale mě osobně chybělo nějake hlubší proniknutí do problematiky IS a dalších bojujících frakcí. Trochu podrobnější vysvělení je pouze v doslovu.

  RSR

  03.10.2016

  Výborná knížka, přečetla jsem za noc. Popisuje lidi, kteří sice získali zpátky co jim vzal IS, ale vlastně nemají skoro nic. Aspoň ne toho z toho materiálního hlediska. Stoji za to přečíst.

  pobijecmuch

  23.09.2016

  Vcelku dobrá kniha reportáží z bojů v Sýrii. Všichni bojují proti všem, v pozadí špinavá politika světových mocností a k tomu podrazácké Turecko, které IS vlastně skrytě podporuje. Za svobodu země bojuje kurdská menšina a arabové raději utíkají do Evropy. Podivný to svět.

  Kaculman

  28.08.2016

  Skvěle lidsky napsáno. Přečteno za dvě hodiny a tajila jsme dech u každé fotky 🙂

  Ellpesek

  20.07.2016

  Skvělé. Kniha drsně popisuje situaci ve světě, je doplněná reálnými fotografiemi. Spíše pro silné žaludky a lidi, které se zajímají o tuto problematiku.

  p.svatka

  27.05.2016

  Super. Strohé popsání situace v Sýrii. Surové, ale jasné. Plus nádherné fotografie otřesných míst. Doporučuji. Člověk si uvědomí spoustu věcí.

  limetka2008

  08.03.2016

  Obdiv novinářkám a velký klobouk dolů před všemi, kdo z té hrůzy neuprchli, ale zůstali a bojují proti zvěrstvu IS.

  jeduna

  15.02.2016

  beru to tak, že kniha (rozasahem spíš delší novinový článek) byla sepsána rychle za účelem pomoci lidem v těžce zkoušeném Kobaní. a z tohoto důvodu jsem ji také kupovala. biji kurdistan!

  JanaDor

  17.01.2016

  Dvě ženy, novinářky, se vydaly na cestu do Sýrie, kde chtěly získat materiál pro své reportáže a ukázat lidem, jak moc je válka v Sýrii skutečná. Nechme stranou fakt, že tato cesta je bláznivě nebezpečná. Kniha je skvěle napsána a prostřednictvím dokonalých fotek na vás z knihy dýchá beznaděj války v obyčejných lidech. Ti se vrátili do Kobaní poté, co bylo osvobozeno od IS. Jsou zde rozhovory a očitá svědectví lidí, kteří bojovali za osvobození města. Novinářky se vydaly dokonce na frontu, kde se stále válčí. Měli přímý kontakt s bojovníky YPG (mužské milice) a YPJ (ženské milice). Smutně zajímavý je pohled na bojující ženy. Přesně je zde popsána síla odhodlání zvítězit nad IS. Většina byla svědky krutostí IS. Neměly by být ony tady v Evropě a ti mladí muži bojovat na jejich místě? Na konci knihy je shrnuta situace konfliktu občanské války v Sýrii slovy politologa Tomáše Kaválka. Fakt se snažil, výstižně a podrobně to popsal, přesto jsem to zcela nepochopila. Situace je na mě moc komplikována. Nechápu, proč se nedomluví a ani není snaha se domluvit. Jedno je jasné, teď se lidé semkli, aby bojovali proti IS. Co bude pak, kdoví?

  Vec1980

  31.12.2015

  Jsem rád že jsem knížku dostal a že jsem ji hned taky přečetl. Byť se jedná o velice rychlý fotografický průlet konfliktem doplněný krátkým komentářem, konfliktem který nejsme schopni pochopit a který podle všeho nemá řešení, je hodně lidí kteří by knize tu chvíli věnovat měli. O co jsou fotografije dokonalejší, o to jsou děsivější.
  S ohledem na situaci jaká v Sýrii jako takové panuje tak upoutávka "Města, jež se stalo Stalingradem Blízkého východu" je lehce mimo (zoufalá obrana bez podpory "vlády" vs. zoufalá obrana na základě rozkazu a uzavření města na Volze) ale nic to neubírá na hodnotě knihy.
  Díky za její vydání.

  Na upoutávce na knihu by spíše měla být ukázka arogance světa vůči dění ve válečné zóně blízkého východu 🙁
  "Píše se 25.červen 2015 a celý svět sleduje dění v Tunisku, kde mladý islamista napojený na IS postřílel čtyři desítky turistů, zejména Britů. A přesně v ten samý den povraždili bojovníci IS v Kobaní a okolí 320 lidí, z toho téměř 300 civilistů. Ale na to svět tak trochu zapomněl."

  ejwa1937

  26.11.2015

  "Myslím, že IS je banda idiotů řízená skupinou velmi inteligentních lidí, kteří páchají terorismus ve jménu islámu."
  Určitě stojí za přečtení.
  Doporučuji.  TAGS:

  Online Islámskému státu na dostřel ebook, Kniha Islámskému státu na dostřel FB2, Download Islámskému státu na dostřel PDF , Download Islámskému státu na dostřel MOBI, Online Islámskému státu na dostřel kniha, Zdarma Stažení Islámskému státu na dostřel IPhone, Online kniha Islámskému státu na dostřel PDF, Zdarma Islámskému státu na dostřel DJVU, Zdarma Stažení Islámskému státu na dostřel TXT, Stažení Islámskému státu na dostřel RTF, Online Islámskému státu na dostřel FB2 , e-kniha Islámskému státu na dostřel stažení TXT, Zdarma Islámskému státu na dostřel stažení kniha, e-kniha Islámskému státu na dostřel download MOBI, Stažení Islámskému státu na dostřel IPad, Číst Islámskému státu na dostřel MOBI, Číst Islámskému státu na dostřel DOC, Zdarma Islámskému státu na dostřel AWZ, Download e-kniha Islámskému státu na dostřel iPad , Zdarma Islámskému státu na dostřel DJVU, Download Islámskému státu na dostřel e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Islámskému státu na dostřel DVD, Číst Islámskému státu na dostřel TXT, Book Islámskému státu na dostřel stažení DJVU, Islámskému státu na dostřel stažení kniha zdarma, Islámskému státu na dostřel stažení kniha pdf zdarma, Islámskému státu na dostřel pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Islámskému státu na dostřel pdf zdarma, Islámskému státu na dostřel stažení kniha epub zdarma, Islámskému státu na dostřel ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply