Islámský stát – Uvnitř armády teroru Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Islámský stát – Uvnitř armády teroru Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Islámský stát - Uvnitř armády teroru


Islámský stát v Iráku a Sýrii (ISIS) šokoval svět svou brutální silou a odporným stínáním hlav rukojmích. V obou zemích dobyli jeho příslušníci velká území – rovnající se velikosti Velké Británie – a slíbili vytvořit nový muslimský chalífát pod přísnými pravidly zákona šaría.
V knize Islámský stát – Uvnitř armády teroru vysvětluje americký novinář Michael Weiss a syrský analytik Hassan Hassan, jak se tito násilničtí extremisté přerodili z povstalecké skupiny, která byla v Iráku téměř poražena, do džihádistické armády mezinárodních dobrovolníků, kteří natáčeli profesionální videa a šířili násilí a chaos po celém Blízkém východě. Počínaje prvními dny Abú Mus’aba az-Zarqáwího, zakladatele prvního ztělesnění ISIS ve formě „al-Káidy v Iráku“, Weiss a Hassan vysvětlují, kdo jsou klíčoví hráči – od nepolapitelného vůdce Abu Bakra al-Bagdádího až po bývalé Saddámovy baasisty v jeho řadách – odkud přišli, jak získávali místní i globální podporu a jak fungují – od jejich sociální mediální strategie až po pokoutní zisky z obchodu s ropou.
Politické a vojenské manévrování Spojených států, Iráku, Íránu a Sýrie podnítilo překvapivou a prudkou expanzi ISIS. Na základě původních interview s bývalými americkými vojenskými činiteli a současnými bojovníky ISIS odhalují autoři také bratrovražedný boj uvnitř tohoto hnutí, stejně jako neskutečnou nenávist příslušníků ISIS vůči šíitským muslimům, což je příčinou další sektářské války v tomto regionu – přesně té, o které si Spojené státy myslely, že ji v Iráku zastavily v roce 2011. Ve světě se zrodila nová generace teroru, a chceme-li vědět, jak ji zastavit, musíme vědět, o koho jde.Kniha v českém jazyce!


Stažení Islámský stát – Uvnitř armády teroru zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Islámský stát – Uvnitř armády teroru (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Islámský stát – Uvnitř armády teroru zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Islámský stát – Uvnitř armády teroru.pdf (EUR-0.00)

  Islámský stát – Uvnitř armády teroru.epub (EUR-0.00)

  Islámský stát – Uvnitř armády teroru.doc (EUR-0.00)

  Islámský stát – Uvnitř armády teroru.txt (EUR-0.00)

  Islámský stát – Uvnitř armády teroru.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Islámský stát – Uvnitř armády teroru.PDF – (EUR 0.00);

  Islámský stát – Uvnitř armády teroru.MOBI – (EUR 0.00);

  Islámský stát – Uvnitř armády teroru.EPUB – (EUR 0.00);

  Islámský stát – Uvnitř armády teroru.DOC – (EUR 0.00);

  Islámský stát – Uvnitř armády teroru.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  ISIS: Inside the Army of Terror (2015)

  Žánr:
  Literatura světová, Literatura faktu
  Vydáno: , Computer Press (CPress)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (11)

  Přidat komentář

  pobijecmuch

  28.02.2017

  Spousta informací, které jsou zajímavé, ale zbytečně je z toho guláš a nemáte ponětí o čem se píše. Tedy autoři se snažili vysvětlit na 264 stranách historii a vznik IS. A je to móda vydávat takové publikace.

  katicaj

  08.01.2017

  Trochu náročnější čtení – když se zorientujete ve jménech, tak je to v pohodě – četla se mi docela špatně, ale když se člověk přenese přes tohle, jedná se o zajímavou publikaci plnou zajímavých informací. Po přečtení jsem se na celou kauzu "uprchlíci" dívala jinak.

  Claricia

  07.03.2016

  Knihu jsem si půjčila na základě recenze v časopise Echo. A jsem ráda, že jen půjčila. Věřím, že obsahově je kniha skvělá – ale abych to zjistila, budu si asi muset přečíst anglický originál. Po jazykové stránce je totiž česká verze tak mizerná, že mi dělá velké problémy ji číst. Stále doufám, že se to ještě zlepší, ale moc to na to nevypadá.

  FlashDC

  05.03.2016

  Jestli chcete pochopit, proč se děje na východě, co se děje a proč je ISIL tak krutý, zde se vám dostane mnoho odpovědí. Při čtení nejdnou budete používat internet, kdo je alávista,baasista,teokracista, salavista apod. Zezačátku je dobré si zapamatovat jméne a názvy organizací ať v tom nemáte zmatek.

  Mixxa

  26.02.2016

  Knížku si určitě plánuji přečíst, až se mi trochu uvolní seznam. 🙂 Jen by mě zajímalo, když už ti muslimové (myslím ty radikální) chtějí, aby hlavním náboženstvím byl Islám, proč se tedy ‘mydlí’ mezi sebou i proto, že je jeden šíít a druhý sunnit? Tady nakonec vypadá, že jakákoli volba je prostě ta špatná. Ale kdo ví? Možná se něco málo dočtu právě tady. 🙂

  Lukinsons

  16.02.2016

  Opravdu velké množství informací, někdy až moc 😀

  Gee.Rocks

  13.02.2016

  Velice dobře napsaná kniha. Takové ISIS v kostce. Myslím, že informací o ISIS je mnohem víc, ale tady je opravdu vše co potřebujete vědět, abyste poznali svého nepřítele. Čte se to blbě jen proto, že těmi lidmi (ISIS) pohrdám.

  premacech

  27.01.2016

  Hodně, hodně, hodně obsáhlá, i když má malý rozsah stran. Čte se velmi poutavě a důkladně popisuje příčiny vzniku dnešní situace. Musíte se ale hodně vracet, abyste pochopili souvislosti. Občas mám pocit, že si autoři vyřizují účty, ale obsahově výborné. Kdo chce vidět popis zabíjení civilistů, pro toho toto opravdu není. Ten at si radši pustí TV Nova. Kdo chce trochu pochopit pozadí vzniku IS a podobných bojůvek, tomu doporučuji se začíst. Dalo hodně práce vytvořit toto dílo. 100%

  frantisek408

  18.01.2016

  Čekal jsem více. Kniha je převážně o vzniku Islámského státu, "současnost" – pro mě ta nejzajímavější část je až v Epilogu, který má cca 5 stran.
  Kniha určitě dala dost práce, ale…

  bukope

  08.01.2016

  Veľmi veľa informácií , zišlo by sa jednotlivé fázy rozpísať podrobnejšie aby človek získal ešte lepší prehľad.Kniha sa mi páčila … dozvedel som sa veľa nového .

  DCKH

  05.12.2015

  Vážně poučná kniha v dobách predátorské krize.
  Je pravda že jsem od tohoto čekal více ale přesto bezva. Respekt
  Přesně takovou knihu dle mého česká země potřebuje.
  85%  TAGS:

  Online Islámský stát – Uvnitř armády teroru ebook, Kniha Islámský stát – Uvnitř armády teroru FB2, Download Islámský stát – Uvnitř armády teroru PDF , Download Islámský stát – Uvnitř armády teroru MOBI, Online Islámský stát – Uvnitř armády teroru kniha, Zdarma Stažení Islámský stát – Uvnitř armády teroru IPhone, Online kniha Islámský stát – Uvnitř armády teroru PDF, Zdarma Islámský stát – Uvnitř armády teroru DJVU, Zdarma Stažení Islámský stát – Uvnitř armády teroru TXT, Stažení Islámský stát – Uvnitř armády teroru RTF, Online Islámský stát – Uvnitř armády teroru FB2 , e-kniha Islámský stát – Uvnitř armády teroru stažení TXT, Zdarma Islámský stát – Uvnitř armády teroru stažení kniha, e-kniha Islámský stát – Uvnitř armády teroru download MOBI, Stažení Islámský stát – Uvnitř armády teroru IPad, Číst Islámský stát – Uvnitř armády teroru MOBI, Číst Islámský stát – Uvnitř armády teroru DOC, Zdarma Islámský stát – Uvnitř armády teroru AWZ, Download e-kniha Islámský stát – Uvnitř armády teroru iPad , Zdarma Islámský stát – Uvnitř armády teroru DJVU, Download Islámský stát – Uvnitř armády teroru e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Islámský stát – Uvnitř armády teroru DVD, Číst Islámský stát – Uvnitř armády teroru TXT, Book Islámský stát – Uvnitř armády teroru stažení DJVU, Islámský stát – Uvnitř armády teroru stažení kniha zdarma, Islámský stát – Uvnitř armády teroru stažení kniha pdf zdarma, Islámský stát – Uvnitř armády teroru pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Islámský stát – Uvnitř armády teroru pdf zdarma, Islámský stát – Uvnitř armády teroru stažení kniha epub zdarma, Islámský stát – Uvnitř armády teroru ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply