Islandia aneb krátké vypsání ostrova Islandu Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Islandia aneb krátké vypsání ostrova Islandu Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Islandia aneb krátké vypsání ostrova Islandu


Spis Islandia je společným cestopisem Daniela Strejce Vettera a Jana Salomona.

Společně se vydali jako první Češi na vzdálený ostrov Island, a to v květnu roku 1613. Cesta jim tehdy trvala 23 dní, byla nebezpečná a dobrodružná. V doprovodu tamního rychtáře projeli značnou část ostrova, navštívili též sněm, zvaný althing, nejstarší evropský parlament. Dojmy z odvážné cesty sepsal Daniel Vetter po 25 letech ve spisu Islandia, a to v českém, polském a německém jazyce. Později byl tento cestopis několikrát vydán česky a přeložen i do dánštiny

O Janu Salomonovi se nedochovaly téměř žádné informace, pouze že byl bratrským knězem a pocházel z Podhoří u Lipníka (nad Bečvou).

Kniha je dostupná online na http://texty.citanka.cz/vetter/isltoc.html
Část původního tisku je na http://www.seaplanet.eu/images/stories/historie/islanndia.jpg – psáno "českou novogotickou kurzívou".Kniha v českém jazyce!


Stažení Islandia aneb krátké vypsání ostrova Islandu zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Islandia aneb krátké vypsání ostrova Islandu (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Islandia aneb krátké vypsání ostrova Islandu zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Islandia aneb krátké vypsání ostrova Islandu.pdf (EUR-0.00)

  Islandia aneb krátké vypsání ostrova Islandu.epub (EUR-0.00)

  Islandia aneb krátké vypsání ostrova Islandu.doc (EUR-0.00)

  Islandia aneb krátké vypsání ostrova Islandu.txt (EUR-0.00)

  Islandia aneb krátké vypsání ostrova Islandu.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Islandia aneb krátké vypsání ostrova Islandu.PDF – (EUR 0.00);

  Islandia aneb krátké vypsání ostrova Islandu.MOBI – (EUR 0.00);

  Islandia aneb krátké vypsání ostrova Islandu.EPUB – (EUR 0.00);

  Islandia aneb krátké vypsání ostrova Islandu.DOC – (EUR 0.00);

  Islandia aneb krátké vypsání ostrova Islandu.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Literatura naučná, Cestopisy a místopisy
  Vydáno:
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (0)  TAGS:

  Online Islandia aneb krátké vypsání ostrova Islandu ebook, Kniha Islandia aneb krátké vypsání ostrova Islandu FB2, Download Islandia aneb krátké vypsání ostrova Islandu PDF , Download Islandia aneb krátké vypsání ostrova Islandu MOBI, Online Islandia aneb krátké vypsání ostrova Islandu kniha, Zdarma Stažení Islandia aneb krátké vypsání ostrova Islandu IPhone, Online kniha Islandia aneb krátké vypsání ostrova Islandu PDF, Zdarma Islandia aneb krátké vypsání ostrova Islandu DJVU, Zdarma Stažení Islandia aneb krátké vypsání ostrova Islandu TXT, Stažení Islandia aneb krátké vypsání ostrova Islandu RTF, Online Islandia aneb krátké vypsání ostrova Islandu FB2 , e-kniha Islandia aneb krátké vypsání ostrova Islandu stažení TXT, Zdarma Islandia aneb krátké vypsání ostrova Islandu stažení kniha, e-kniha Islandia aneb krátké vypsání ostrova Islandu download MOBI, Stažení Islandia aneb krátké vypsání ostrova Islandu IPad, Číst Islandia aneb krátké vypsání ostrova Islandu MOBI, Číst Islandia aneb krátké vypsání ostrova Islandu DOC, Zdarma Islandia aneb krátké vypsání ostrova Islandu AWZ, Download e-kniha Islandia aneb krátké vypsání ostrova Islandu iPad , Zdarma Islandia aneb krátké vypsání ostrova Islandu DJVU, Download Islandia aneb krátké vypsání ostrova Islandu e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Islandia aneb krátké vypsání ostrova Islandu DVD, Číst Islandia aneb krátké vypsání ostrova Islandu TXT, Book Islandia aneb krátké vypsání ostrova Islandu stažení DJVU, Islandia aneb krátké vypsání ostrova Islandu stažení kniha zdarma, Islandia aneb krátké vypsání ostrova Islandu stažení kniha pdf zdarma, Islandia aneb krátké vypsání ostrova Islandu pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Islandia aneb krátké vypsání ostrova Islandu pdf zdarma, Islandia aneb krátké vypsání ostrova Islandu stažení kniha epub zdarma, Islandia aneb krátké vypsání ostrova Islandu ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply