Italské jednohubky Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Italské jednohubky Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Italské jednohubky


Vlídné a humorné postřehy ze života domorodců z podhůří italských Dolomit očima české Marty. Proč jsou italští staříci stále frajeři a jejich osmdesátileté manželky upravené šťabajzny?
Proč nosí Ital malou peněženku? Proč se nebojí mluvit o lásce v jakémkoli věku? Proč jim asfaltově silná káva nezpůsobí infarkt? Proč respektují úřady i autority? Proč má horal něžnou duši? A čím je podle Italů známá naše krásná rodná česká hrouda? Proč se ke všem dětem chovají jako k vlastním? A proč si vůbec stále zpívají, i když mají pracovní soboty?
O lehkosti i nelehkosti života v podhorském italském maloměstě, viděné nejen ze zpovědní kasy hokynářského krámku, vypráví autorka žijící v těchto končinách již třináct let s vtipem i nadhledem.Kniha v českém jazyce!


Stažení Italské jednohubky zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Italské jednohubky (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Italské jednohubky zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Italské jednohubky.pdf (EUR-0.00)

  Italské jednohubky.epub (EUR-0.00)

  Italské jednohubky.doc (EUR-0.00)

  Italské jednohubky.txt (EUR-0.00)

  Italské jednohubky.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Italské jednohubky.PDF – (EUR 0.00);

  Italské jednohubky.MOBI – (EUR 0.00);

  Italské jednohubky.EPUB – (EUR 0.00);

  Italské jednohubky.DOC – (EUR 0.00);

  Italské jednohubky.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Humor, Romány, Literatura česká
  Vydáno: , Mladá fronta
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (13)

  Přidat komentář

  mariva

  25. ledna

  Báječné humorné příběhy Češky žijící v Itálii, kterým se čtenář musí smát nahlas (v čekárně u lékaře na mě dost divně koukali), přecházejí i do vážných témat, kdy má člověk slzy v očích. Nezdolný optimismus a humor autorky ale vítězí a zanechává příjemný pocit z četby. Nedalo mi to a vyhledala jsem si autorčin blog a s chutí si čtu její další příběhy.

  olejnice

  19. ledna

  Vtipné.. příjemné čtení.
  “Něco jako Pokemon ne ? Ptam se maleho syna. Chce vyrobit karnevalovou masku.. jo, jsou tři -Pikaču, Rajču a Piču. No, a já bych šel za Piču. “

  suvik

  15.12.2017

  Koupila jsem mamce pod stromecek uplne nahodou, chtela jsem jinou knihu, ale po otevreni v knihkupectvi me nezaujala, tato naopak pro me neznama knizka i autorka (blogerka tedy, jak ctu) naopak ano. No a jeste jsem ji nedarovala a priznam se, ze mam ze 2/3 precteno, je to takove lehke, vtipne cteni, rozhodne ne hloupe ovsem! Moc me bavi, je to hezky vypointovane a ty kulturni rozdily zajimave. Takze pro me prijemne prekvapeni a mmch moc pekna obalka!

  DBoudna

  10.11.2017

  Knížku jsem zakoupila úplně náhodou, jako dárek pro kamarádku, jelikož miluje Itálii. Zaujala mě, že je psaná Češkou žijící v Itálii. Po pár stránkách jsem zjistila, že si ji chci určitě dočíst, jelikož humor a nadhled nad místním životem mě začal bavit hned od první stránky. Takže doporučuji pro čtenáře, kteří třeba zrovna čekají na svého partnera v čekárně u lékaře a chtějí si jen tak u čtení sem tam zasmát a říkat si, že pohled na svět s úsměvem a nad věcí je opravdu lepší … 🙂

  alzbeta1301

  07.11.2017

  Moc a moc se na tuto knihu už dlouho těším! Prozatím jsem měla jen to
  potěšení pouze z blogů Marty Kučíkové, kde jsem mohla ocenit její pozorovací a vypravěčský talent a hlavně její jemný smysl pro humor. Knihu si určitě koupím a ano, profil zde jsem si založila jen proto, abych mohla kladně ohodnotit spisovatelský talent Marty Kučíkové, stejně jako čtyry dámy přede mnou, které se mnou blogy Marty hltají

  MilujuV.Huga

  07.11.2017

  No, jen pro zajímavost, jsem se podívala na komentáře této knihy. Samé skvělé hodnocení. To je podezřelé u úplně nové knihy.

  Takže jsem se jen tak pro zajímavost mrkla na uživatele, kteří knihu hodnotily:
  Sehnalova
  beata5893
  klaraze
  Blanka520
  ZorkaSiniSek

  Všechny tyhle profily byly vytvořeny ve stejný den a mají jediné hodnocení a to u této knihy. To je ale náhoda, že?

  ZorkaSiniSek

  07.11.2017

  Ziju v Italii sice na druhe strane Dolomit nez Marta, ale spoustu scenek vidim uplne zive

  Batuška

  06.11.2017

  Marty veselé blogy čtu jedním dechem, stejně tak její famózní knihu Italské jednohubky. Při čtení mi tečou slzy smíchu a můj italský přítel je zvědavý, čemu se to stále směji? Neumím mu to přeložit 🙂 🙂 🙂 … jednoduše absolutně výjimečný humor naší Marty 🙂 a toto dílo se jí opravdu povedlo.
  Kniha je psaná pro lidi, kteří mají ze života radost, ne pro ty jako je "lavacourt".
  Nás co milují život, lidi, humor a Itálii je hodně, takže … těším se na další jednohubky od Marty.
  FANTASTICO … MI PIACE MOLTO …GRAZIE ANCORA

  beata5893

  06.11.2017

  Rada ctu Marty blogy a velice se mi libi jeji styl psani. Tudiz kniha je uz objednana a nemuzu se dockat az dorazi.

  klaraze

  06.11.2017

  Kniha mi připomněla hodně vlastních zážitků z Itálie. Krásně se čte, autorka humorně přibližuje italskou mentalitu, která se tak liší od české. Kdokoli, kdo jede do zahraničí, by se měl připravit na to, že se lidé chovají jinak, protože tak to u nich zkrátka chodí. Nejde o to na jiné chování nadávat, ale vidět za ním určité tradice, způsob života. Což se Martě čtivou formou velice povedlo. Určitě doporučuju knížku každému, kdo se chce zasmát, zároveň i těm, kteří chtějí Italy (nebo aspoň ty ze severu) trošku pochopit. A Martě přeju hodně dalších krásných a čtivých blogů, spokojených čtenářů a když už kritiků jejího psaní (objektivní kritika je pro autory velice důležitá, neboť pomáha jejich růstu), tak těch, kteří umí správně psát česky…nejlepší je kritizovat někoho, ale pak psát s hrubkami…

  Blanka520

  06.11.2017

  Konečně vyšla knížka Marty Kučíkové s jejími blogy o Itálii. Krásně psané, neuvěřitelně citlivé a lidské povídání, člověk se zasměje i si pobrečí. Marta výstižně zachycuje italskou mentalitu, lidičky na italské vesnici, její humor chytá za srdce. Upřímně doporučuji všem, kteří se chtějí dovědět o Itálii něco jiného, než co je psáno v průvodcích či kuchařkách. Dík Marto, moc se těším na další blogy a samozřejmě i na pokračování knížky. Tuhle jsme přečetly jedním dechem já i moje 80-tiletá maminka.

  Sehnalova

  06.11.2017

  Kniha pani Marty Kucikove je moc mile pohlazeni duse, plna lidskosti. Autorcin laskavy pohled na zivot v Italii a lidicky kolem sebe je mi velmi blizky a prijde mi zabavny i proto, ze i ja znam tu italskou mentalitu a mam k ni blizko. Kdo by cekal cestopis, sbirku anegnot a nebo kucharku, bude mozna zklaman. Zato najdete v knize plno krasne ,,cloveciny,, . Tesim se na dalsi dilo od Marty Kucikove !

  lavacourt

  05.11.2017

  Očekávala jsem od knihy trošku více humuru a poznání rozdílů mezi Čechy a Italy. Pár knih, kdy popisuje cizinec život v nové zemi jsem četla, ale tady jsem se, bohužel ani moc nezasmála, ani se nic moc nedozvěděla. Některé kapitoly jsem takřka prospala. Zdá se, že na knižním pultu kniha, která tam vlastně vůbec neměla být. Kniha, která se neprodá ani na bazaru (takových jsem zde měla víc a nic). Přebal a grafika super. Zlákaly mne.  TAGS:

  Online Italské jednohubky ebook, Kniha Italské jednohubky FB2, Download Italské jednohubky PDF , Download Italské jednohubky MOBI, Online Italské jednohubky kniha, Zdarma Stažení Italské jednohubky IPhone, Online kniha Italské jednohubky PDF, Zdarma Italské jednohubky DJVU, Zdarma Stažení Italské jednohubky TXT, Stažení Italské jednohubky RTF, Online Italské jednohubky FB2 , e-kniha Italské jednohubky stažení TXT, Zdarma Italské jednohubky stažení kniha, e-kniha Italské jednohubky download MOBI, Stažení Italské jednohubky IPad, Číst Italské jednohubky MOBI, Číst Italské jednohubky DOC, Zdarma Italské jednohubky AWZ, Download e-kniha Italské jednohubky iPad , Zdarma Italské jednohubky DJVU, Download Italské jednohubky e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Italské jednohubky DVD, Číst Italské jednohubky TXT, Book Italské jednohubky stažení DJVU, Italské jednohubky stažení kniha zdarma, Italské jednohubky stažení kniha pdf zdarma, Italské jednohubky pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Italské jednohubky pdf zdarma, Italské jednohubky stažení kniha epub zdarma, Italské jednohubky ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply