Jak daleko je slunce Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Jak daleko je slunce Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Jak daleko je slunce


Poetická pohádková vyprávění, která reagují na zvědavé dětské otázky o světě a jeho smyslu. Dětská proč se proměňují v poetické texty, které poutavě i hravě pronikají do tajemných zákoutí lidské existence. Některé příběhy se po malých krůčcích dobírají témat, o kterých pojednávají první stránky Bible. Autor je výsostný vypravěč, který přístupným jazykem vysvětluje původ světla, cenu vzduchu, ale i důležitost přátelství a úcty k druhému člověku a k přírodě kolem nás. Kniha slouží k předčítání dětem. Prostřednictvím nádherných ilustrací Hany Pavlátové je vhodná pro četbu před spaním nebo pro listování a povídání s dětmi.
Ivan Klíma je známý autor, jeho dílo je rozsáhlé a žánrově pestré a zahrnuje prózu, dramata, reportáže, eseje, fejetony i knížky pro děti. V 50. a 60. letech 20. století pracoval jako redaktor a přispěvatel několika časopisů a novin, působil také v nakladatelství Československý spisovatel. Od r. 1970 byl zakázaným autorem, publikovat mohl jen v samizdatu a exilu a živil se dělnickými profesemi.Kniha v českém jazyce!


Stažení Jak daleko je slunce zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Jak daleko je slunce (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Jak daleko je slunce zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Jak daleko je slunce.pdf (EUR-0.00)

  Jak daleko je slunce.epub (EUR-0.00)

  Jak daleko je slunce.doc (EUR-0.00)

  Jak daleko je slunce.txt (EUR-0.00)

  Jak daleko je slunce.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Jak daleko je slunce.PDF – (EUR 0.00);

  Jak daleko je slunce.MOBI – (EUR 0.00);

  Jak daleko je slunce.EPUB – (EUR 0.00);

  Jak daleko je slunce.DOC – (EUR 0.00);

  Jak daleko je slunce.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Povídky, Literatura česká
  Vydáno: , Alois Hynek, Portál
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (4)

  Přidat komentář

  Alma-Nacida

  23.05.2013

  Knížka, kterou můžete číst dětem, ale dotkne se i našich poněkud okoralých srdcí dospělých. Doporučuji.

  tyzik.cejka

  03.05.2013

  moc hezká knížka pro malé děti

  zuzad

  05.11.2012

  Moc hezká knížka, určitě doporučuji přečíst!!!!!

  kamibe

  07.04.2012

  Obsah této knihy je působivý tím, že všechny příběhy (výjimkou je poslední) začínají slůvkem Jak. Jak daleko je slunce, Jak putuje voda, Jak drahá je svoboda … atd. A každý z nich začíná rozhovorem mezi dospělým a dítětem. Je to samá otázka, však to znáte, u zvídavých dětí je takové ptaní jako jídlo. Otázky a odpovědi se pak překlopí do příběhu. Nejvíce dojemný je zřejmě příběh Jak věrní jsou čápi. Mně osobně nejvíce oslovil příběh Jak si závidí lidé. To jsem se rázem přenesla do svých dětských let, kdy jsem zhltala kdejaký napínavý příběh, a nadobro jsem zapomněla, že jsem už dáma v letech 🙂
  Autorův vypravěčský styl mi zpočátku připadal trochu moc rozvláčný a byla jsem ráda, že jsou příběhy uzavřené. Později, u dalších příběhů věnovaných postojům a vztahům, už jsem si na něj zvykla a ke konci, obzvlášť v několika posledních kapitolách už jsem v něm našla dokonce zalíbení. Přiměl mě totiž zpomalit a opravdu s příběhem zvolna "jít". Takového spočinutí si dopřáváme málokdy, a přitom je nám tolik potřeba.
  Krom toho, že je knížka příjemná na pohled i na omak, oceňuji také to, že v ní nejsou žádné pravopisné chyby.
  Viděla jsem dvě vydání této knížky. V tomto novém je přidán poslední příběh K čemu jsou dobré knížky. Je to milé povídání a u poslední věty se na čtenářově tváři nutně objeví úsměv.
  A z této poslední jeden citát – věty, které mají (jako tak často i jinde) přesah také do jiných oblastí našeho života:
  "Ne," řekla knížka, "lidi si vymysleli spoustu různých pastí, nikdy nevíš, do které tě chytí. Lidi si myslí, že jim patří svět, hubí často zvířata, která jim nijak neubližují, o nic je nepřipravují, natož pak ta, co se jim nastěhují do spíže. Nejlepší bys udělala, kdyby ses vrátila na pole, tam víš, co ti hrozí, tady to nikdy nepoznáš a nakonec špatně skončíš jako ta hloupá a líná myš, o které jsem ti povídala. A teď běž a zkus aspoň chvíli přemýšlet, jak by se chovala chytrá myš."  TAGS:

  Online Jak daleko je slunce ebook, Kniha Jak daleko je slunce FB2, Download Jak daleko je slunce PDF , Download Jak daleko je slunce MOBI, Online Jak daleko je slunce kniha, Zdarma Stažení Jak daleko je slunce IPhone, Online kniha Jak daleko je slunce PDF, Zdarma Jak daleko je slunce DJVU, Zdarma Stažení Jak daleko je slunce TXT, Stažení Jak daleko je slunce RTF, Online Jak daleko je slunce FB2 , e-kniha Jak daleko je slunce stažení TXT, Zdarma Jak daleko je slunce stažení kniha, e-kniha Jak daleko je slunce download MOBI, Stažení Jak daleko je slunce IPad, Číst Jak daleko je slunce MOBI, Číst Jak daleko je slunce DOC, Zdarma Jak daleko je slunce AWZ, Download e-kniha Jak daleko je slunce iPad , Zdarma Jak daleko je slunce DJVU, Download Jak daleko je slunce e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Jak daleko je slunce DVD, Číst Jak daleko je slunce TXT, Book Jak daleko je slunce stažení DJVU, Jak daleko je slunce stažení kniha zdarma, Jak daleko je slunce stažení kniha pdf zdarma, Jak daleko je slunce pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Jak daleko je slunce pdf zdarma, Jak daleko je slunce stažení kniha epub zdarma, Jak daleko je slunce ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply