Jak důležité je mít Filipa Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Jak důležité je mít Filipa Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Jak důležité je mít Filipa


Anglický autor irského původu uvádí svou nejúspěšnější komedii podtitulem Lehkovážná komedie pro vážné lidi. Konverzační komedie o lásce a námluvách ve vyšší anglické společnosti, která skýtá autorovi nepřebernou studnici inspirace. Autor nešetří břitkým humorem. Co replika to vtip či bonmot. Stejně vtipné jsou i situace, které přinášejí neustále nové překvapivé zvraty. To vše a nenapodobitelný suchý anglický humor láká divadelníky k novým a novým inscenacím. Na své si přijde i čtenář této hry.Kniha v českém jazyce!


Stažení Jak důležité je mít Filipa zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Jak důležité je mít Filipa (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Jak důležité je mít Filipa zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Jak důležité je mít Filipa.pdf (EUR-0.00)

  Jak důležité je mít Filipa.epub (EUR-0.00)

  Jak důležité je mít Filipa.doc (EUR-0.00)

  Jak důležité je mít Filipa.txt (EUR-0.00)

  Jak důležité je mít Filipa.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Jak důležité je mít Filipa.PDF – (EUR 0.00);

  Jak důležité je mít Filipa.MOBI – (EUR 0.00);

  Jak důležité je mít Filipa.EPUB – (EUR 0.00);

  Jak důležité je mít Filipa.DOC – (EUR 0.00);

  Jak důležité je mít Filipa.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  The Importance of Being Earnest (1895)

  Žánr:
  Literatura světová, Divadelní hry
  Vydáno: , Pistorius & Olšanská
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (101)

  Přidat komentář

  Lucik100

  21. ledna

  Určitě další dobrá kniha od skvělého autora.

  ronniejohns

  27.12.2017

  Knihu jsem četla k maturitě na doporučení mamky, která má jak tohle dílo, tak samotného Oscara Wilda velmi ráda. Přečetla jsem jedním dechem. Téměř na každé stránce nějaká komediální pasáž. Rozhodně musím říci, že patří k tomu málu maturitních knih, které bych si s radostí a dobrovolně kdykoliv přečetla znovu. A samozřejmě nesmím vynechat skvělý překlad. Pan Novák si s tím skutečně pohrál (četla jsem verzi knihy, kde vlevo je český, vpravo anglický text, proto mohu soudit) a díky jeho překladu neztratil hlavní smysl knihy své kouzlo.

  RemiBlack

  25.12.2017

  Úžasná jednohubka od úžasného autora. Více netřeba dodávat…

  ferda16

  23.11.2017

  Vhodná knížka na odlehčení a odpočinek. Čte se sama.

  kika812

  05.11.2017

  opravdu nečekaný konec 😀

  Tlapka

  16.10.2017

  Pro mě mnohem lepší počtení než Obraz Doriana Graye. Nespočet aforismů o manželství se sem hodí mnohem více. Postavy mají šmrnc, děj větší spád, odpadají popisné pasáže… Krásné vykreslení pokrytectví a podobných neřestí, pasáž "rychlé spřátelení – znepřátelení – padnutí obou slečen do náruče", jojo, kdo to nikdy kolem sebe neviděl? A ruku na srdce, toho Filipa je opravdu důležité mít. Kdo si nikdy nezabunburizoval, ať hodí kamenem! 🙂

  Marta1510

  12.10.2017

  Velmi zamotaný příběh, ale velmi zábavný. Vhodná do vlaku nebo na cestování. 🙂

  Lucy1905

  10.10.2017

  Brilantní komedie od Oscara Wilda. Poprvé jsem se s tímto příběhem setkala v podobě filmu. Potom jsem měla tu čest vidět divadelní představení Jak je důležité býti (s) Filipem v divadle Pod Palmovkou, které mě nadchlo. Nakonec jsem si musela přečíst knížku, jelikož jsem si tento příběh zamilovala.

  milan.krimsky

  12.07.2017

  Drama o třech dějstvích popisuje milenecký vztah dvou mužů ke dvěma ženám, až se z toho sami sloro nevyvlečou. Myslím, že autor sám se zde snažil uplatnit svou platonickou lásku k muži.

  Hathor89

  21.05.2017

  Začátek mi přišel trochu nudný, ale od konce prvního dějství mě hra polapila. Lehký situační humor využívající směšnost vyšších tříd, jednoduchá zápletka, vtipné rozuzlení. Kniha přečtená za jedno odpoledne mi zvedla náladu.

  Bumeso

  08.05.2017

  Příběh je sice poměrně zamotaný, ale i tak se jedná o vynikající svižně se čtoucí dílo

  Devil-Ivet

  03.05.2017

  Na tu dobu to muselo být nadčasové dílo. A abych řekla pravdu, nikdy mě divadelní hry nebavily. Pro mě to byl, dá se říct, zbytečně promarněný čas. Ale Wilde mě přesvědčil, že to může být i zábavné.

  mišule5

  20.04.2017

  Jak důležité je míti u sebe tuto knihu! Bravurní dílo .

  natkaf

  04.04.2017

  Tak tohle mě vážně pobavilo. Rychlé čtení na jedno odpoledne. Moc pěkně se to četlo, i když děj je trošku zamotaný. Vyvrcholení zápletky mi silně připadá jako moderní telenovala, to se mi asi na knize líbilo nejvíce. Taková parodie na romanci. Za mě super.

  Lucie2

  15.03.2017

  Že všechny bezvýznamnosti v životě máme brát vážně a všechno vážné máme brát s upřímnou a uváženou lehkovážností. Wilde je prostě skvělej!

  Kopta

  07.03.2017

  Asi jedna z mých nejoblíbenějších her, se kterou jsem se kdy setkal. Poprvé jsem měl tu čest v Divadle na Palmovce, kde představení onoho sboru bylo naprosto dokonalé a jelikož jde o povinnou četbu, tak jsem neodolal. A kniha je naštěstí skoro úplně stejná jako hra, takže já dostal, to co jsem chtěl. Naprosto vtipně udělaná komedie se skvělou zápletkou a naprosto dokonalým rozuzlením.

  evonra

  21.02.2017

  Jednoduše geniální, moje srdeční záležitost.
  Pravidelně si ji ordinuji jako spolehlivou knižní léčbu při nemoci.

  globetrotter

  20.02.2017

  Poslech knihy Jak je důležité míti Filipa zdarma online: https://www.youtube.com/watch?v=qIU0iRY7Sq0

  Madlobina

  05.02.2017

  Chasuble: Co myslíte, že to znamená, lady Bracknellová?
  Lady Bracnellová: Netroufám si to ani tušit, pane doktore. Jistě vám nemusím říkat, že v lepších rodinách se neobvyklé náhody vůbec nepředpokládají. To se přece nepatří.

  JulietRocks

  30.11.2016

  Naprosto skvělé, zábavné, svižné čtení!

  Skaen

  12.10.2016

  Četla jsem v originále a je to naprosto kouzelné. Neznám jiného autora, který tak bravurně vládne ostrovtipem v konverzacích, a tady je to nádherně vidět.

  cincina

  09.10.2016

  Další srdeční záležitost:) Byla jsem jak na divadelním představení, tak jsem četla i knihu samotnou. Jako četba k maturitě skvělé! Vtipný děj i samotné postavy.

  barleyfox

  23.07.2016

  Prostě paráda! Nasmála jsem se i víc než jsem očekávala. Rozhodně neváhejte s přečtením!

  teer.h

  11.07.2016

  Knížku jsem četla dvakrát a byla jsem i na divadelním představení, mám ji opravdu ráda Dala jsem si ji i do seznamu k maturitě 🙂 Je to sranda a kniha má skvělé téma 🙂 doporučuji 🙂

  PriyaTv

  09.07.2016

  Prostě nejlepší!

  Pawlisman

  01.07.2016

  Začátek slibný, ironický, se spoustou výroků, které se staly již známými citáty. Bohužel střed a závěr není příliš ohromující, konec spadá do běžné komediální hry. Komedie prolnutý satirou, ironiíí a posměchem nad vysokými třídami.

  aginecka

  14.06.2016

  Brilantní!

  myreadingplace

  08.06.2016

  Skvělá komedie, ani ne za dvě hodiny přečtená. Poslední dobou mě začaly divadelní hry bavit a Filipa bych chtěla vidět i na jevišti. Zápletka se mi zdá opět trochu ,,neuvěřitelná", ale tak to koneckonců u her chodí. Obdivuji také originlitu, a to konkrétně skvělé nové slovíčko – bunburista.

  mišaša16

  22.05.2016

  Kniha se četla dobře, na to, že se jedná o povinnou četbu. Místy to bylo zábavné i napínavé a zajímalo mě, jak to nakonec dopadne. Některé postavy mě dost rozčilovaly svými názory a chováním (podle mě dost naivním) ale taková dřív asi byla doba.

  BastMetztli

  12.05.2016

  Výborná konverzační komedie, ideální odpočinková četba.
  TAGS:

  Online Jak důležité je mít Filipa ebook, Kniha Jak důležité je mít Filipa FB2, Download Jak důležité je mít Filipa PDF , Download Jak důležité je mít Filipa MOBI, Online Jak důležité je mít Filipa kniha, Zdarma Stažení Jak důležité je mít Filipa IPhone, Online kniha Jak důležité je mít Filipa PDF, Zdarma Jak důležité je mít Filipa DJVU, Zdarma Stažení Jak důležité je mít Filipa TXT, Stažení Jak důležité je mít Filipa RTF, Online Jak důležité je mít Filipa FB2 , e-kniha Jak důležité je mít Filipa stažení TXT, Zdarma Jak důležité je mít Filipa stažení kniha, e-kniha Jak důležité je mít Filipa download MOBI, Stažení Jak důležité je mít Filipa IPad, Číst Jak důležité je mít Filipa MOBI, Číst Jak důležité je mít Filipa DOC, Zdarma Jak důležité je mít Filipa AWZ, Download e-kniha Jak důležité je mít Filipa iPad , Zdarma Jak důležité je mít Filipa DJVU, Download Jak důležité je mít Filipa e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Jak důležité je mít Filipa DVD, Číst Jak důležité je mít Filipa TXT, Book Jak důležité je mít Filipa stažení DJVU, Jak důležité je mít Filipa stažení kniha zdarma, Jak důležité je mít Filipa stažení kniha pdf zdarma, Jak důležité je mít Filipa pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Jak důležité je mít Filipa pdf zdarma, Jak důležité je mít Filipa stažení kniha epub zdarma, Jak důležité je mít Filipa ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply