Jak jsem se zbláznila Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Jak jsem se zbláznila Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Jak jsem se zbláznila


Kniha v českém jazyce!


Stažení Jak jsem se zbláznila zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Jak jsem se zbláznila (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Jak jsem se zbláznila zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Jak jsem se zbláznila.pdf (EUR-0.00)

  Jak jsem se zbláznila.epub (EUR-0.00)

  Jak jsem se zbláznila.doc (EUR-0.00)

  Jak jsem se zbláznila.txt (EUR-0.00)

  Jak jsem se zbláznila.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Jak jsem se zbláznila.PDF – (EUR 0.00);

  Jak jsem se zbláznila.MOBI – (EUR 0.00);

  Jak jsem se zbláznila.EPUB – (EUR 0.00);

  Jak jsem se zbláznila.DOC – (EUR 0.00);

  Jak jsem se zbláznila.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Pro ženy
  Vydáno: , Motto
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (51)

  Přidat komentář

  ddkk

  26. ledna

  Občerstvující…knížky Ivanky Deváté poslouchám tradičně v autě a je to vždycky zábava a příjemné rozptýlení.

  rm

  22. ledna

  Mno, nejsem žena a ani v letech; většinou si vybírám i jiný žánr, ale knížka se mi líbila, moc. První od této autorky, tak zkusím další 🙂

  Ivan F

  08. ledna

  Pod humorným povrchom, ktorým sa autorka snaží zakryť reálne problémy a vyhnúť sa tomu, aby sa zbláznila, sa skrýva veľmi smutný príbeh jesene života. Zo začiatku sa čitateľ usmieva nad súperením staršej generácie s arogantnosťou generácie študentskej, silno podporovanej chrapúnskym otcom, ale to sa plynutím času mení a humor je len zásterkou nad trpkou výpoveďou toho, čo pravdepodobne čaká každého z nás – starobou a vecami s ňou súvisiacimi. Nuž, pani Devátá, držím vám palce.

  Vesmich

  01. ledna

  Letošní čtenářskou výzvu jsem se rozhodla zahájit zostra, hned žánrem, který mi není blízký. V tomto případě se jednalo hned o celý soubor, který mi není blízký. Autorčiny knihy neznám, autorku vlastně také ne, v jejím věku nejsem a rodinné historky mě nezajímají, nicméně cesta do blázince inspiruje vždycky. Zvolila jsem šetrný způsob četby, audioknihu, kterou čte sama autorka, zatímco já u toho dělám něco dalšího. Čtení je to svižné, žánrově čisté, humor lehký, text je přesně o tom, o čem avizuje, že je. Vůbec se nedivím, že autorka má řadu věrných čtenářek, kterým bude blízký nejen její styl a humor, ale životní cesty. Já zůstanu u této jediné zkušenosti, nicméně pro mojí maminku to bude čtení jako dělané, takže výzva zabrala, protože už vím, co jí dám k svátku.

  Puntíkatýhrnek

  16.10.2017

  Mně se knížka líbila…dokonce moc…miluju autorčin smysl pro pointu i lásku k českému jazyku…možná tahle knížka nebyla tak vtipná, jako ty ostatní, ale zase mi upřímně mluvila z duše…i když jsem o polovičku let mladší, tak jsem soucítila i chápala hlavně pasáže, kde nemocná autorka chodila od lékaře k lékaři a všude buď rovnou obtěžovala, nebo jí bylo řečeno, že jí vlastně nic být nemůže a jak se z toho cítila minimálně nepatřičně (někdy až provinile)…zažila jsem to na vlastní kůži včetně toho, jak se z postupného nabalovaní banalit spustí lavina…pravda, já jsem se nezbláznila…alespoň zatím…:-)

  OldřichHanton

  04.10.2017

  Knížka je životopisným vyprávěním o několika posledních letech herečky Ivanky Deváté, které skončily její hospitalizací na psychiatrii. Přestože jsem se při poslechu mnohokrát zasmál, je to vcelku dost smutný příběh staré paní, kterou stále více trápí různé zdravotní problémy a už není schopna efektivně řešit vcelku běžné sousedské spory. Přesto stále velmi intenzivně pracuje, stres a únava narůstají, až se jednoho dne zákonitě zhroutí. Chápu, že napsání této knihy bylo součástí autorčiny osobní terapie, Já jsem ale příliš nevěděl co si s tímto vyprávěním počít. Je určitě plus, že audioknižní vydání, které jsem měl k dispozici, si paní Devátá sama namluvila.

  Lidka

  01.10.2017

  Před 4 lety jsem knihu četla, nyní jí poslouchala jako audioknihu. Přiznávám, že v podání paní Ivanky Deváté, tedy samotné autorky, se mi kniha líbila mnohem víc. Dávala tomu spádu událostí, co ji dovedly až do oné instituce správnou šťávu , situace a reálie veskrze svízelné líčí s humorem a nebo správným dramatickým nábojem:-)) . Její humor je tak krásně lidský,.
  Díky paní Devátá , zase něco hezkého napište a namluvte, ráda si vás poslechnu zas a znova.
  Díky audioknize povyšuju počet hvězdiček.

  Analady

  24.09.2017

  Paní Devátou mám moc ráda. Líbí se mi její styl psaní. Píše s lehkostí a humorem. Přečetla jsem všechny její knihy a všechny se mi líbily. Pohodové čtení. Doporučuji.

  Ajinka126

  30.07.2017

  U mě to byla AUDIOKNIHA: dostala jsem se k ní náhodou, když jsem onemocněla. Četla ji sama autorka, což jí průjčovalo ten šmrnc, který autorka si autorka představovala. Musím říct, že v tom procesu léčení mi to přišlo vhod. Bylo to lehké, nenáročný děj, žádné rozsáhlé vyprávění. V podstatě jedna postava a neusnout.

  Alča I.

  25.06.2017

  Tuto knihu jsem přečetla a líbila se mi. Koupila jsem si tuto knihu v audionahrávce, kde jí čte sama autorka. Vřele doporučuji tuto verzi. Paní Devátá je zkrátka borec!

  marketa9252

  07.06.2017

  Knihu jsem dočetla. Některé pasáže zajímavé,jinak odlehčující čtení.

  DickBach

  17.05.2017

  PolarBee pode mnou to vystihl přesně. Výčet stížností a nářků, který je ovšem zabalen do skvělé češtiny, takže se celé dílo poslouchá dobře.
  Babiččiny stesky nad zdravotními problémy delší dobu vnímat nevydržím, zde mi to nevadilo a mnohdy jsem se od srdce zasmála, i když jen použitým slovním obratům.
  Veliké plus za "příhody s Vaněčkem" to bylo skvělé. Děkuji.

  PolarBee

  17.03.2017

  Z počátku celkem zajímavé, hlavně skvělou jazykotvorbou a lehkým humorem, po čase ale silný úpadek až k pouhému omezení se na výčet stížností. Z prostředí psychiatrie pouze pár kapitol, jinak stále dokola vzpomínání na různé, nijak zvláštní zážitky, skoro jsem to nedokončil. Doporučuji snad jen výhradní fanoušky autorky.

  wiix

  15.03.2017

  Najskôr som ss vôbec nevedela začítať, príbeh a trápenia postavy mi prišli na hony ďaleko od tých mojich, no postupom ďalších strán a môjho čítania som si túto prostorekú postavičku obľúbila natoľko, že som súcitne a s úsmevom na tvári čítala o starobe človeka a ťarche systému zdravotníctva, o rodine a korúrkove v jej štáte ako takom.

  nokos

  04.03.2017

  na to, ze jde vlastne "jen" o soucast terapie, je kniha minoradne kvalitni. autorka me zacina zajimat 😉

  Pet007

  13.11.2016

  Může to potkat každého z nás. Celkem veselá kniha o celkem smutných záležitostech.

  Janadvorackova

  15.10.2016

  Takového "Vaněčka" mám v domě také. Část knihy jsem poslouchala jednou takhle kolem třetí ráno, když hudební maniak o patro výš řádil jako pominutý. Ačkoli se mi chtělo strašlivě spát, a bylo mi jasné, že se to nestane, a že budu muset v půl šesté z postele, hrozně jsem se bavila. Ten den jsem pak byla příšerně unavená, ale pustit si ve tři ráno, po probuzení rockovým nářezem zrovna tohle, to mě dostalo :). Bohužel pochybuji, že se místní Vaněček odstěhuje. Jedině ho snad otrávit nějakou sousedskou domácí dobrotou, nebo tak něco :).

  mazlak

  06.06.2016

  Zdánlivě obyčejný příběh, ale musím se přiznat, že v některých pasážích jsem poznal sám sebe. na začátku jsem se do pozice autorky ani nemusel vžívat, a ihned se mi vybavovaly vlastní zážitky. Místy úspěšné pasáže mne opravdu povavili.

  boxas

  05.06.2016

  Je skvělé, že jsou mezi námi lidé, kteří si dovedou dělat legraci i z věcí a situací zdánlivě tragických, nebo přinejmenším alespoň smutných či bolestných a bolestivých. A tahle knížka mi to potvrdila! Kdyby pro mne neudělala paní Devátá víc než to, že jsem se smála a smála, třeba když popisovala svoje peripetie s bolavými zády, tak pro mne udělala moc!
  P. S. Není nic lepšího než když si svoji knížku sám autor, v tomto případě autorka sama taky přečte a vytvoří audioknihu. To je potom radost nejenom číst, ale i poslouchat!

  sBety

  22.05.2016

  Několikrát jsem se při čtení od srdce nahlas zasmála. Paní Devátá, napište prosím alespoň ještě jednu!

  alnahu

  10.05.2016

  Moje první kniha od paní Ivanky – jsem nadšená .Humor paní Deváté je mi blízký .Skvěle s humorem a nadsázkou . nám v knize popsala životní strasti svého života .Moc jsem se pobavila i když na smutné téma. Hned jsi jdu půjčit další knihy paní Deváté.Knihu doporučuji.

  dalia1769

  15.03.2016

  V kontextu autorčiných knih mi tato připadala slabší, především první polovina je dosti rozvláčná…

  cukrovka

  29.10.2015

  Příjemná knížka od které jsem se nemohla odtrhnout. Vtipně popsané životní peripetie. Obdivuji humor a nadhled s kterým autorka dokázala vyprávět o ne příliš radostném období svého života.

  marli58

  29.10.2015

  Knížku paní Deváté čtu a mám dojem,že mám puštěnou audioknihu :-).Autorka je prostě nezaměnitelná.Trochu mě překvapil jadrnější slovník, ale na Vaněčka je to slabé :-).

  Alca007

  17.09.2015

  opět nezklamala. smutná, vtipná, oddechová

  jarka2222

  06.08.2015

  Ačkoliv mi bylo někdy za autorku smutno z její situace, celkově mě knížka pobavila. Líbí se mi styl psaní paní Deváté, určitě si zkusím ještě něco od ní přečíst. Snad to bude veselejší počteníčko.

  terka95

  18.07.2015

  Mé první setkání jak s autorkou, tak s poslechem audioknížky. A obávám se, že možná mé hodnocení je ovlivněné tím, že jsem knihu nečetla, jen poslouchala, což pro mě bylo úplně nové. Začátek výborný, prostředek pokulhával (k poslechu jsem se musela i trochu nutit) a konec se mi opět velmi líbil. Popisování svých strastí, jak se s nimi autorka vypořádávala, náhled do jejího života..velmi zajímavé poslouchání. Jak už tady mnozí zmiňovali, v některých pasážích věčné "skuhrání" nad jejím zdravotním stavem i jinými okolnostmi bylo někdy až únavné, ale chápu, že si paní Ivanka Devátá prožila své. Svou knihu k poslechu namluvila velice dobře, můj přítel sice zprvu říkal, že její hlas je mu nepříjemný, ale rychle si zvykl. V budoucnu si chci určitě "přečíst" tuto knihu znovu, ne jen formou audioknížky a porovnat – zda se mi líbí více psaná forma, nebo audioverze (a celkově zjistit, jestli audioknihy jsou opravdu pro mě). Určitě se chystám k dalším knížkám paní Deváté, protože humor se této autorce rozhodně nedá upřít a mně se moc líbí 🙂

  fmash

  15.06.2015

  Všichni (nebo mnoho z nás) máme rádi Betty MacDonaldovou, přičemž do téže skupiny patří zřejmě také autorka této knihy. Já však zřejmě nepatřím do cílové skupiny paní Deváté.
  Oceňuji vytříbenou češtinu bez přemíry kudrlinek a sem tam rozhozené vtipné obraty, u nichž jsem se párkrát i zasmál. Velice neoceňuji nekonečné lamenty nad zdravotním stavem, diskuse s lékaři a opakující se popisy výletů o dovolené. Pravda – není mi sedmdesát. Ale myslím, že původně zamýšlenou cílovou skupinou bylo mnohem širší spektrum čtenářstva. Každopádně bývá osvěžující přečíst si občas o něčích strastech, jsou-li podané odlehčeně a s nadhledem. Tady jeden chvílemi zápasí s atakou nefalšované deprese.
  V závěru autorka nabízí pointu (resp. tři), přičemž podotýká, že případný nedostatek kvality se pokusí nahradit kvantitou. Bohužel, jakkoli to byla zřejmá nadsázka, stejným dojmem působí celá kniha. Nebudu se vymlouvat, že to může být rozdílem vkusu – já se dobrou polovinu knihy vysloveně nudil a jen jsem čekal, jak to dopadne. Nu, nijak.

  evago

  31.05.2015

  tento humor je mi velmi blízký…jdu pro další knihu do knihovny

  Indiánka

  28.03.2015

  Asi jsem ještě moc "mladá", ale číst o neduzích mě ještě nebavilo, třeba za dvacet let.
  TAGS:

  Online Jak jsem se zbláznila ebook, Kniha Jak jsem se zbláznila FB2, Download Jak jsem se zbláznila PDF , Download Jak jsem se zbláznila MOBI, Online Jak jsem se zbláznila kniha, Zdarma Stažení Jak jsem se zbláznila IPhone, Online kniha Jak jsem se zbláznila PDF, Zdarma Jak jsem se zbláznila DJVU, Zdarma Stažení Jak jsem se zbláznila TXT, Stažení Jak jsem se zbláznila RTF, Online Jak jsem se zbláznila FB2 , e-kniha Jak jsem se zbláznila stažení TXT, Zdarma Jak jsem se zbláznila stažení kniha, e-kniha Jak jsem se zbláznila download MOBI, Stažení Jak jsem se zbláznila IPad, Číst Jak jsem se zbláznila MOBI, Číst Jak jsem se zbláznila DOC, Zdarma Jak jsem se zbláznila AWZ, Download e-kniha Jak jsem se zbláznila iPad , Zdarma Jak jsem se zbláznila DJVU, Download Jak jsem se zbláznila e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Jak jsem se zbláznila DVD, Číst Jak jsem se zbláznila TXT, Book Jak jsem se zbláznila stažení DJVU, Jak jsem se zbláznila stažení kniha zdarma, Jak jsem se zbláznila stažení kniha pdf zdarma, Jak jsem se zbláznila pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Jak jsem se zbláznila pdf zdarma, Jak jsem se zbláznila stažení kniha epub zdarma, Jak jsem se zbláznila ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply