Jak mi Jane Austenová zničila život Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Jak mi Jane Austenová zničila život Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Jak mi Jane Austenová zničila život


Moderní milostný i detektivní příběh pro obdivovatelky Jane Austenové. Emma, mladá americká vědkyně se zaměřením na Jane Austenovou, přijíždí do Londýna za potrhlou starou paní, která prý vlastní stovky ztracených dopisů slavné Jane – pro badatelku úplný svatý grál! Jenže než si Emma dopisy vyslouží, musí složit řadu zkoušek, objevit zapomenutá tajemství, navštívit města, v nichž Jane žila a jen tak mimochodem najít lásku tam, kde už ji nečekala.Kniha v českém jazyce!


Stažení Jak mi Jane Austenová zničila život zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Jak mi Jane Austenová zničila život (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Jak mi Jane Austenová zničila život zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Jak mi Jane Austenová zničila život.pdf (EUR-0.00)

  Jak mi Jane Austenová zničila život.epub (EUR-0.00)

  Jak mi Jane Austenová zničila život.doc (EUR-0.00)

  Jak mi Jane Austenová zničila život.txt (EUR-0.00)

  Jak mi Jane Austenová zničila život.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Jak mi Jane Austenová zničila život.PDF – (EUR 0.00);

  Jak mi Jane Austenová zničila život.MOBI – (EUR 0.00);

  Jak mi Jane Austenová zničila život.EPUB – (EUR 0.00);

  Jak mi Jane Austenová zničila život.DOC – (EUR 0.00);

  Jak mi Jane Austenová zničila život.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Jane Austenová (1.)

  Originální název:

  Jane Austen Ruined My Life (2009)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány
  Vydáno: , Ikar (ČR)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (33)

  Přidat komentář

  syskas

  03.10.2017

  Fajn oddychovka. Páčili sa mi dve veci. Tá prvá, že Emma pochopila, že život si zbabrala hlavne ona sama. Tým, že dovolila iným, aby za ňu rozhodovali, aby ju ovládali (hlavne jej manžel). A nabrala odvahu konečne začať žiť podľa seba. Druhá, že si uvedomila, že sa tak hnala za "šťastným koncom", až si nevšimla, aká pekná je cesta, ktorá k tomu koncu vedie.

  Fanny-nka

  08.04.2017

  Příjemná oddychovka, nad kterou nemusíte nijak zvlášť přemýšet, ale pěkně se četla 🙂

  MinaHawke

  27.03.2017

  Kniha nebyla špatná, ale druhý díl se mi líbil víc.

  Sarajana

  10.03.2017

  Velmi pěkný a zajímavý příběh, který jsem hltala stránku za stránkou.

  DadulaZ

  07.04.2016

  Díky této kni jsem se donutila trochu zajímat o J. A. abych zjistila co v knize je v§bec pravda 😀
  Ale jinak když hodnotím knihu… začala mě bavit až těsně před konce, je nezáživná… ale jako plus beru poznání krásně popsaných míst.

  Kamiliana

  04.03.2016

  Budu zcela upřímná, mě nejvíce nadchly popisy míst v Londýně.. přesně jsem v duchu viděla, kudy Emma chodí, až se mi po Londýně zastesklo 🙁 Dialogy lehce váznou, ale styl fikce mi nevadí, i obálka mi přijde trefná a konečně jedna nesentimentální 🙂

  77beruška

  03.10.2015

  Moc pěkná knížka….oddechovka ale pěkně napsaná…doporučuji

  Smiragl

  13.09.2015

  slabší tři hvězdy, nic moc…

  maruna

  03.09.2015

  Kniha mě dost zklamala

  Tess.96

  09.07.2015

  Taková milá oddechovka, u které jsem se místy i zasmála. Doufala jsem v daleko lepší konec, ale i s tím, co je napsané jsem se dokázala smířit, tak jako hlavní hrdinka. Není to nic světového ani originálního, ale rozhodně to neurazí a potěší.

  Samira

  24.06.2015

  Četla jsem nejprve druhou knihu autorky Jak mi pan Darcy zlomil srdce a byla jsem nadšená . To samé však nemohu říci o této knize a zklamání neplyne jen z velkých očekávání . Vložený děj o Jane Austinové mi nepřišel zdařile zpracovaný. Hlavní hrdinka mě místy vysloveně štvala a šlapala si po štěstí. Světlou stránkou knihy byl Adam, kterému jsem moc fandila. Závěr ani závěrem nebyl. Dávám tři, ale zvažovala jsem i dvě hvězdičky. Škoda námět byl skvělý.

  adelinka

  03.04.2015

  taký slabý ľahký príbeh…..trochu pátrania po živote spisovateľky, nešťastný rozchod a nová láska? Ako oddychovka fajn, ale žiadne wau napätie……

  Stirek45

  25.01.2015

  Příběh byl hezký, jsem ráda, že to nebylo zbytečně natahováno, protože už teď tam byly občas pasáže, které mi přišly hrozně zdlouhavé. Jinak Jane Austenovou mám hrozně ráda, takže vše co jen ji jen trošku zahrnuje si vždy přečtu. Takže se chystám i na druhý díl 🙂

  1v8na

  17.12.2014

  příběh byl docela pěkný, ovšem některé pasáže se tak vlekly, že to nebylo moc záživné, tak jsem to přelistovala.

  Daffodila

  24.11.2013

  Knihu jsem dočetla jen proto, že když už mám rozečteno, dokončím to. Doufala jsem, že téma "Jane Austenová" bude daleko lépe zachyceno. Četla jsem lepší.

  PiperW

  20.11.2013

  Kniha Jak mi pan Darcy zlomil srdce je o 100% lepší, tato mně moc nebavila, začátek mně nudil a konec se mi taky moc nelíbil….pro mně podprůměrná kniha, zklamala mně

  Candide

  27.08.2013

  Ten, kdo text přepisoval do počítače, musel být buď opilý, nebo přepracovaný. Mezery a uvozovky háže, kam se mu zachce. Jinak další kniha, která mě utvrdila v tom, že osobnost Jane Austenové mě baví a zajímá mnohem víc než její díla.

  wamplady

  15.08.2013

  knížka je čtivá, oddychová. Líbila se mi

  kroftik

  15.07.2013

  Beth Pattilo měla originální nápad na spojení fakt, fikce a románu pro ženy. Díky němu vznikla příjemná, oddychová knížka.
  Potěšilo mě, že na konci knihy autorka uvádí na pravou míru, jak to s Jane Austenovou bylo, co jsou podložená fakta a co dílem fantazie.

  lusila

  23.06.2013

  Od tejto knihy som čakala, že ma pobaví a to sa splnilo.

  proton

  17.05.2013

  Pohádka na dobrou noc.

  hrubik

  27.04.2013

  Nečekejte druhou Jane Austenovou 🙂 Ta prostě není a už nebude. Ale i tak knížka byla docela příjemná oddechovka, ikdyž předvídatelná.

  muchomurka

  23.04.2013

  Od třetiny knihy mě Emma neskutečně štvala, jak všechno sváděla na Jane Austenovou a to, jak se pořád nemohla rozhoupat, jestli Adama chce, nebo ne. Bylo to pořád dokola to samé. Jinak byla knížka celkem čtivá.

  katynais

  25.03.2013

  Docela zajimava myšlenka,ale to je vse. Pro mě amatérsky napsané.

  deedulka

  24.03.2013

  Že se Emma snaží pomstít Jane Austenové, protože díky ní uvěřila ve šťastné konce, mi přišla uhozená. Naštěstí se kniha celkem pohodově četla. Děj plyne v poklidném tempu, žádná přeslazená romantika ani nečekané zvraty. Adam by měl dostat medaili za trpělivost s Emmou a jejími vrtochy a v knize jsem ho litovala. Úkoly, které Emma dostávala od Vědem, by mohly být trochu zajímavější než jen – přijeď tam, zatanči a pak zase přijeď zpátky. Každý strůjce svého osudu, co si Emma zvolila na konci je její rozhodnutí, i když s ním nesouhlasím – snad se jí časem rozsvítí. 🙂

  Majulinek

  07.01.2013

  Čtivá kniha romantického zaměření.

  kuti

  17.06.2012

  Pěkná kniha. Není to tradiční zamilovaný román se šťastným koncem. Děj zaměřený na Jane Austenovou je zajímavý, nezvyklý a poučný. Celou dobu čekáte, co se z těch bláznivých ženských nakonec vyklube. Příjemná, čtivá knížka.

  Marika Vanova

  03.06.2012

  Také mám ráda Jane Austenovou, jako hlavní hrdinka, i když o ní nevím tolik co ona. Ale čte se to dobře, pěkná kniha, konec mě ovšem překvapil, čekala bych úplný happy end.

  Charley

  11.05.2012

  Tak po pravdě já ji rozečítala hrozně dlouho, začátek byl takový pomalý a tak jsem knihu na hodně dlouho odložila a mezitím četla něco jiného. Teď jsem se k ní vrátila, abych ji dočetla, jelikož nerada nechávám nedočtené knihy a musím říct, že kdybych ji tehdy hned neodložila tak bych ji dočetla velmi rychle. Byl to zajímavý druh psaní… dokonce mě taky někdy dojaly ty dopisy o smrti Jacka atd. Bylo to moc pěkné. Jen mi bylo trochu líto Adama, že na ni bude muset ještě čekat 🙂

  trpaslyk

  27.02.2012

  Velmi jednoduše a čtivě napsáno, i když od začátku až dokonce velmi prvoplánovitě. Hlavní hrdinka se pohybuje v průběhu celého příběhu po místech, která jsou spjatá s Jane Austenovou, a odhaluje nejrůznější střípky z jejího života, a to jak ty, které mají být údajně veřejně známé a ověřitelné, tak i nově zjištěné. Podle recenzí na Goodreads.com ale autorka udělala i ve všeobecně známých faktografických informacích několik zásadních chyb. Navíc je cítit přespříliš silná citová vypjatost hrdinky, která všechno prožívá téměř až na hranici hysterie a reaguje dost přecitlivěle. Zřejmě to má být vlivem prožité citové tragédie, ale i tak je tam prostě znát typická americká přemrštěnost.
  Jako oddychovka do vlaku nebo na dovolenou dobrý, pokud od toho člověk nic nečeká.
  TAGS:

  Online Jak mi Jane Austenová zničila život ebook, Kniha Jak mi Jane Austenová zničila život FB2, Download Jak mi Jane Austenová zničila život PDF , Download Jak mi Jane Austenová zničila život MOBI, Online Jak mi Jane Austenová zničila život kniha, Zdarma Stažení Jak mi Jane Austenová zničila život IPhone, Online kniha Jak mi Jane Austenová zničila život PDF, Zdarma Jak mi Jane Austenová zničila život DJVU, Zdarma Stažení Jak mi Jane Austenová zničila život TXT, Stažení Jak mi Jane Austenová zničila život RTF, Online Jak mi Jane Austenová zničila život FB2 , e-kniha Jak mi Jane Austenová zničila život stažení TXT, Zdarma Jak mi Jane Austenová zničila život stažení kniha, e-kniha Jak mi Jane Austenová zničila život download MOBI, Stažení Jak mi Jane Austenová zničila život IPad, Číst Jak mi Jane Austenová zničila život MOBI, Číst Jak mi Jane Austenová zničila život DOC, Zdarma Jak mi Jane Austenová zničila život AWZ, Download e-kniha Jak mi Jane Austenová zničila život iPad , Zdarma Jak mi Jane Austenová zničila život DJVU, Download Jak mi Jane Austenová zničila život e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Jak mi Jane Austenová zničila život DVD, Číst Jak mi Jane Austenová zničila život TXT, Book Jak mi Jane Austenová zničila život stažení DJVU, Jak mi Jane Austenová zničila život stažení kniha zdarma, Jak mi Jane Austenová zničila život stažení kniha pdf zdarma, Jak mi Jane Austenová zničila život pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Jak mi Jane Austenová zničila život pdf zdarma, Jak mi Jane Austenová zničila život stažení kniha epub zdarma, Jak mi Jane Austenová zničila život ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply