Jak přicházejí sny Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Jak přicházejí sny Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Jak přicházejí sny


Co se stane, když zemřeme? Chris Nielsen nezná na tuto otázku odpověď, dokud nepřijde při nehodě o život. Teprve tehdy odhaluje skutečnou podobu posmrtného života. Přestože s evšak dostane do nebe, není zcela spokojen. chybí mu totiž jeho žena Annie. Následující tragédie ohrozí jejich shledání, a Chris proto dobrovolně dává svou duši všanc, aby Annie zachránil z říše věčného zoufalství. Dokáže láska spojit to, co nebe a peklo rozdělily?Kniha v českém jazyce!


Stažení Jak přicházejí sny zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Jak přicházejí sny (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Jak přicházejí sny zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Jak přicházejí sny.pdf (EUR-0.00)

  Jak přicházejí sny.epub (EUR-0.00)

  Jak přicházejí sny.doc (EUR-0.00)

  Jak přicházejí sny.txt (EUR-0.00)

  Jak přicházejí sny.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Jak přicházejí sny.PDF – (EUR 0.00);

  Jak přicházejí sny.MOBI – (EUR 0.00);

  Jak přicházejí sny.EPUB – (EUR 0.00);

  Jak přicházejí sny.DOC – (EUR 0.00);

  Jak přicházejí sny.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  What Dreams May Come (1978)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány
  Vydáno: , BB art
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (23)

  Přidat komentář

  Matthias

  05.11.2017

  Přečetl jsem v rámci knižní výzvy – je to oblíbená kniha mé mamky, která se zajímá o duchovno. Naštěstí je to tak snadno napsaný, že se to dá přečíst víceméně na pár posezení. Bohužel příběh mi moc nešmakoval. Ne proto, že na posmrtný život nevěřím, duchovno a esoterika a astrální cestování považuju za nesmysly atp. ale především v tom příběhu místy dost haprovala logika, kdy sám autor v principech posmrtného života, který popisoval, dělal občas logické rozpory. Místy na mě všechno působilo velice povrchně, ačkoliv se kniha snažila působit naopak velice hluboce. A za nejhorší považuju, že je to místy psané velice kýčovitě a "nažehleně". Ovšem druhá část knihy mi připadala trochu lepší, protože se tam teprve něco začalo dít a občas se vyskytl u nějaký ten zajímavější moment.

  DasaN

  17.10.2017

  Originální příběh o lásce, kterou nepřekoná ani smrt. Kniha má zajímavou myšlenku a přestože nejsem věřící, tak musím říct, že se mi fakt líbila.

  Raymi

  09.10.2016

  Velmi dojemný příběh o velké lásce přetrvávající i po smrti.Kniha nutí k zamyšlení a dává jistou naději do budoucna.

  pauline93

  15.08.2016

  Vždycky jsem tak nějak doufala v to, že život smrtí nekončí a přečtení této knihy mi mé myšlenky ještě více utvrdilo..

  ber-tram

  13.04.2016

  Jsem holt cynik, když nechápu, jak může být někdo fixován na manželku natolik, že se k ní chce nejdřív ze záhrobí vrátit, a když to nejde, aspoň tam na ni počkat a pak ji stůj co stůj hledat, namísto aby si cenil toho, že se konečně může před ní zašít. Avšak i nenapravitelný cynik vycítí, jak laskavou knihu dostal do rukou. Až příliš laskavou. 18/16

  vikaa

  07.04.2016

  Jako první jsem kdysi dávno viděla film a ten se mi teda moc nelíbil (hlavní hrdina mi byl nesympatický – nemám ráda herce Robina Williamse). Kniha začala docela dobře, ne, že by se četla jedním dechem, ale přece jenom tam byl vidět nějaký spád. Oproti filmovému příběhu byl ten knižní daleko uvěřitelnější a opravdovější. Nevím, jestli bych byla ráda, kdyby život po životě vypadal takto, ale naštěstí to, zda bude vypadat stejně, úplně jinak nebo nedejbože nijak, nemůžeme nijak ovlivnit….
  Za mě tak 3 a půl hvězdy z pěti.

  LordSnape

  03.04.2016

  Po přečtení téhle knihy jsem se přestal bát smrti.

  Mišulenka

  21.08.2015

  Silný příběh. Příběh o velké lásce, o hledání a pochopení, o naprostém nepochopení a následné rezignaci, příběh o poznání smyslu života a neutuchající naději.
  Jestli je něco po tom, když už nic není, jestli mám i já naději na podobný myšlenkový svět, na reinkarnaci, bude to fajn. Stačí tomu jenom věřit.

  Je znát, že autor má o tématu hodně načteno, ale forma, jakou je příběh vyprávěn, je tak strašně klišoidní a laciná, až mi z toho bylo místy nedobře. Možná to je chyba překladu, nevím, ale měla jsem s tím velký problém. Stejně tak s pocitem, že se autor marně snažil o laické napodobení Dantovy Božské komedie, což bylo i jednou zmíněno v souvislosti s vrstvami země v životě po životě. Kdybych byla mladší, asi bych byla nadšená.
  Takhle jsem potěšená tématikou jako takovou, myšlenkou a ponouknutím jít dál, i když už si sebevíc budu myslet, že to nejde, a tím obrazem velké a silné lásky, která se zpočátku zdála růžovoknihoidně dokonalá, ale byla plná hrbolů jako kterákoliv jiná…

  Ellbereth

  01.04.2015

  Hodně na přemýšlení….Film byl zábavnější, ale kniha vás zasáhne víc. Můžu jen doporučit,

  tygrilady

  30.07.2014

  Perfektní kniha, ale film se mi líbil víc.

  jethro.tull

  16.04.2014

  Kdysi mě zaujal film Jak přicházejí sny svým vizuálním, výtvarným provedením. Kniha samozřejmě nic takového neobsahuje. A tak zbyl jen popis. A to mně nestačilo.

  vpadysak

  22.02.2014

  Krásna kniha, s hlbokým ďalekosiahlym námetom. Snaží sa popisovať život po pozemskej smrti, bez zakalenia akýmkoľvek náboženstvom.

  orhiken

  29.01.2014

  Moje nejoblíbenější knížka na věky věků. Nerada čtu něco podruhé, nedej bože po třetí, tahle je velikou úžasnou výjimkou 🙂

  MISKA26

  24.11.2013

  Dobrý den schanim knihu jak přichazeji sny klidně i koupim v dobrem stavu nebo kde bych ji ještě koupila.Děkuji psat mužete na 736111545

  SnowCat_5

  18.11.2013

  Kniha mi potvrdila některé mé domněnky a myšlenky, které v hlavě někdy mam. A tak nějak, mi zmírnila můj strach 🙂

  mausevir

  13.11.2013

  Tato kniha byla mou první s tímto tématem. Kniha je psaná velmi dobrou / jednoduchou formou, takže jsem se do čtení ponořil jako ještě nikdy, kniha je zvláštním způsobem, aspoň pro mě napínavá a zajímavá, proto jsem nemohl odejít od čtení a přečetl jsem ji za 1 den, což se mi stalo pouze u Harryho Pottera a to už je literární kalibr! Na knihu velmi rád vzpomínám, hodnotím ji jako vynikající, stejně jako její zfilmovanou podobu a pro ty z vás, které zajímá nebo se jim líbí tématika zabývající se životem po smrti je tato kniha skvělou volbou. Vřele doporučuji 🙂

  TerJac

  26.06.2013

  Na knihu ani film nedám dopustit. Je to jedna z knih, která mě dotáhla k dalším knihám této problematiky ale žádná na mě nepůsobila a neměla takový náboj jako tato. Knihu jsem četla mnohokrát a vždy ve mne vzbudí mnoho pocitů. O to víc mne mrzí, že její skvělý autor, který má na kontě více působivých titulů, už není mezi námi 🙁

  Lazebník

  06.04.2013

  Mnohem lepší jak film

  Sceptre

  15.05.2012

  Geniální kniha, člověk by věřil, že to tak opravdu je.
  Četla jsem jí teď podruhé asi po 10 letech a zdála se mi ještě lepší.

  Pemca

  04.03.2012

  moc pěkný příběh o životě a smrti, knížka se čte tak lehce, že se člověk do ní tak ponoří, že mu přijde jako kdyby doprovázel hlavní postavu při jeho cestě do neznáma, určitě se k této knize jednou vrátím.

  zikisek

  27.02.2012

  Knížku jsem sice nečetla, ale viděla jsem film – moc úžasný příběh, mohla bych se na něj dívat pořád. Určitě si přečtu i knížku 🙂

  Shayninka

  07.02.2012

  Báječná knížka:-p

  Barbanka

  21.10.2011

  Krásná knížka, kterou jsem přečetla jedním dechem. začátek sice nic moc, ale kdo vydrží…nebude litovat…Film mě ale dost zklamal, z knížky tam není ani polovina,celkově je to nějaké jiné….  TAGS:

  Online Jak přicházejí sny ebook, Kniha Jak přicházejí sny FB2, Download Jak přicházejí sny PDF , Download Jak přicházejí sny MOBI, Online Jak přicházejí sny kniha, Zdarma Stažení Jak přicházejí sny IPhone, Online kniha Jak přicházejí sny PDF, Zdarma Jak přicházejí sny DJVU, Zdarma Stažení Jak přicházejí sny TXT, Stažení Jak přicházejí sny RTF, Online Jak přicházejí sny FB2 , e-kniha Jak přicházejí sny stažení TXT, Zdarma Jak přicházejí sny stažení kniha, e-kniha Jak přicházejí sny download MOBI, Stažení Jak přicházejí sny IPad, Číst Jak přicházejí sny MOBI, Číst Jak přicházejí sny DOC, Zdarma Jak přicházejí sny AWZ, Download e-kniha Jak přicházejí sny iPad , Zdarma Jak přicházejí sny DJVU, Download Jak přicházejí sny e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Jak přicházejí sny DVD, Číst Jak přicházejí sny TXT, Book Jak přicházejí sny stažení DJVU, Jak přicházejí sny stažení kniha zdarma, Jak přicházejí sny stažení kniha pdf zdarma, Jak přicházejí sny pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Jak přicházejí sny pdf zdarma, Jak přicházejí sny stažení kniha epub zdarma, Jak přicházejí sny ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply