Jak se točí Cizinka: oficiální průvodce sériemi 1 a 2 Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Jak se točí Cizinka: oficiální průvodce sériemi 1 a 2 Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Jak se točí Cizinka: oficiální průvodce sériemi 1 a 2


Kniha vás zavede jak do zákulisí, tak přímo do děje. Herci, scénáristé, producenti, hudebníci, kostýmní výtvarníci, technici a mnozí další se s vámi podělí a své zážitky a výzvy, kterým čelili, než se tato vzrušující sága objevila na obrazovce.

V exkluzivních rozhovorech, včetně Caitriony Balfe (Claire), Sama Heughana (Jamie) a Tobiase Menziese (Frank Randall / Black Jack Randall), se dočtete o jejich o nelehkém úkolu věrně ztělesnit nejoblíbenější postavy románů. Výkonný producent a Ronald D. Moore se svěří s tím, jak pracoval tým scénáristů, jak objížděli vytipované lokality pro natáčení i kolik energie stála výroba kostýmů a staveb, aby vše bylo dokonalé. Kniha také zkoumá všechny epizody seriálu prostřednictvím exkluzivních rozhovorů s jejími autory a režiséry, kteří se s vámi podělí o fascinující fakta z natáčení díl po dílu.Kniha v českém jazyce!


Stažení Jak se točí Cizinka: oficiální průvodce sériemi 1 a 2 zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Jak se točí Cizinka: oficiální průvodce sériemi 1 a 2 (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Jak se točí Cizinka: oficiální průvodce sériemi 1 a 2 zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Jak se točí Cizinka: oficiální průvodce sériemi 1 a 2.pdf (EUR-0.00)

  Jak se točí Cizinka: oficiální průvodce sériemi 1 a 2.epub (EUR-0.00)

  Jak se točí Cizinka: oficiální průvodce sériemi 1 a 2.doc (EUR-0.00)

  Jak se točí Cizinka: oficiální průvodce sériemi 1 a 2.txt (EUR-0.00)

  Jak se točí Cizinka: oficiální průvodce sériemi 1 a 2.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Jak se točí Cizinka: oficiální průvodce sériemi 1 a 2.PDF – (EUR 0.00);

  Jak se točí Cizinka: oficiální průvodce sériemi 1 a 2.MOBI – (EUR 0.00);

  Jak se točí Cizinka: oficiální průvodce sériemi 1 a 2.EPUB – (EUR 0.00);

  Jak se točí Cizinka: oficiální průvodce sériemi 1 a 2.DOC – (EUR 0.00);

  Jak se točí Cizinka: oficiální průvodce sériemi 1 a 2.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Cizinka

  Originální název:

  The Making of Outlander: The Series: The Official Guide to Seasons One & Two (2016)

  Žánr:
  Umění
  Vydáno: , Omega
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (7)

  Přidat komentář

  likaf

  30.12.2017

  Nádherná kniha. Ukazuje pozadí při natáčení seriálu(I. a II. série). Myslím si, že si ji nenechá žádný fanoušek Cizinky uniknout.

  bookcase

  01.12.2017

  Určitě by neměla chybět v knihovničce všech milovníků Cizinky. Skvělý průvodce po práci lidí, jejichž jmen v titulcích si všímá jen málokdo. Jak vznikla seriálová podoba knih, co se chce po producentech nebo jak vybírat herce do hlavních rolí, to je jen zlomek toho, co na vás při čtení čeká.

  sebemi

  17.11.2017

  Krásná kniha! Ocení ji především milovníci seriálu 🙂

  Alex.Barunka

  07.11.2017

  3,5/5
  Pro fanoušky série je tato kniha skvělým doplňkem. I když jsem osobně čekala trošku víc zákulisních špeků a celkově informací, jak od samotných herců, tak od štábu. Bohužel samotný překlad byl místy dost kostrbatý a ano, byly tam chyby.
  Ale graficky!

  ElfkaEleanor

  29.10.2017

  Kniha je kompilací rozhovorů s tvůrci i představiteli hlavních rolí. Obsahuje medailonky a zajímavý náhled do zákulisí. Za mě stržena hvězda pouze za slabší překlad (místy gramatické chyby, nelogický slovosled a špatně vybrané pojmy) a špatnou kvalitu některých fotografií.

  Raduška01

  25.10.2017

  Pro ty, kdo milují sérii Cizinka a shlédli i seriál, je tato kniha nezbytností. Provází nás od průběhu natáčení každého dílu prvních dvou řad, šitím kostýmů, výrobou zbraní, až po osobní názory a poznámky samotných herců, režisérů a všech, co se podíleli na vzniku seriálu. Nemluvě o nádherných fotografiích. Za mě doporučuji, zajímavě zpracovaná kniha.

  ptavichripkaa

  21.10.2017

  Kniha slibuje něco, co tam nakonec není. Jsem zklamaná.  TAGS:

  Online Jak se točí Cizinka: oficiální průvodce sériemi 1 a 2 ebook, Kniha Jak se točí Cizinka: oficiální průvodce sériemi 1 a 2 FB2, Download Jak se točí Cizinka: oficiální průvodce sériemi 1 a 2 PDF , Download Jak se točí Cizinka: oficiální průvodce sériemi 1 a 2 MOBI, Online Jak se točí Cizinka: oficiální průvodce sériemi 1 a 2 kniha, Zdarma Stažení Jak se točí Cizinka: oficiální průvodce sériemi 1 a 2 IPhone, Online kniha Jak se točí Cizinka: oficiální průvodce sériemi 1 a 2 PDF, Zdarma Jak se točí Cizinka: oficiální průvodce sériemi 1 a 2 DJVU, Zdarma Stažení Jak se točí Cizinka: oficiální průvodce sériemi 1 a 2 TXT, Stažení Jak se točí Cizinka: oficiální průvodce sériemi 1 a 2 RTF, Online Jak se točí Cizinka: oficiální průvodce sériemi 1 a 2 FB2 , e-kniha Jak se točí Cizinka: oficiální průvodce sériemi 1 a 2 stažení TXT, Zdarma Jak se točí Cizinka: oficiální průvodce sériemi 1 a 2 stažení kniha, e-kniha Jak se točí Cizinka: oficiální průvodce sériemi 1 a 2 download MOBI, Stažení Jak se točí Cizinka: oficiální průvodce sériemi 1 a 2 IPad, Číst Jak se točí Cizinka: oficiální průvodce sériemi 1 a 2 MOBI, Číst Jak se točí Cizinka: oficiální průvodce sériemi 1 a 2 DOC, Zdarma Jak se točí Cizinka: oficiální průvodce sériemi 1 a 2 AWZ, Download e-kniha Jak se točí Cizinka: oficiální průvodce sériemi 1 a 2 iPad , Zdarma Jak se točí Cizinka: oficiální průvodce sériemi 1 a 2 DJVU, Download Jak se točí Cizinka: oficiální průvodce sériemi 1 a 2 e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Jak se točí Cizinka: oficiální průvodce sériemi 1 a 2 DVD, Číst Jak se točí Cizinka: oficiální průvodce sériemi 1 a 2 TXT, Book Jak se točí Cizinka: oficiální průvodce sériemi 1 a 2 stažení DJVU, Jak se točí Cizinka: oficiální průvodce sériemi 1 a 2 stažení kniha zdarma, Jak se točí Cizinka: oficiální průvodce sériemi 1 a 2 stažení kniha pdf zdarma, Jak se točí Cizinka: oficiální průvodce sériemi 1 a 2 pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Jak se točí Cizinka: oficiální průvodce sériemi 1 a 2 pdf zdarma, Jak se točí Cizinka: oficiální průvodce sériemi 1 a 2 stažení kniha epub zdarma, Jak se točí Cizinka: oficiální průvodce sériemi 1 a 2 ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply