Jak si žijí nebožtíci Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Jak si žijí nebožtíci Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Jak si žijí nebožtíci


Tato kniha je neobvyklou, fascinující výpravou do zvláštního života našich těl po smrti. Teprve tehdy, jak Mary Roachová s humorem dokazuje, přichází ta pravá zábava. Mrtvé tělo je podmínkou životodárných transplantací, zajímavým obchodním artiklem na černém trhu, studijním materiálem, rituální pomůckou, potravou, palivem. Po dva tisíce let byli mrtví, někteří dobrovolně, jiní nevědomky, účastníky těch nejsmělejších kroků na poli vědy. S respektem k hloubce smutku a bolesti ze ztrát blízkých je smrt poučná, zajímavá, nevšední událost, kterou by bylo škoda propást.Kniha v českém jazyce!


Stažení Jak si žijí nebožtíci zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Jak si žijí nebožtíci (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Jak si žijí nebožtíci zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Jak si žijí nebožtíci.pdf (EUR-0.00)

  Jak si žijí nebožtíci.epub (EUR-0.00)

  Jak si žijí nebožtíci.doc (EUR-0.00)

  Jak si žijí nebožtíci.txt (EUR-0.00)

  Jak si žijí nebožtíci.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Jak si žijí nebožtíci.PDF – (EUR 0.00);

  Jak si žijí nebožtíci.MOBI – (EUR 0.00);

  Jak si žijí nebožtíci.EPUB – (EUR 0.00);

  Jak si žijí nebožtíci.DOC – (EUR 0.00);

  Jak si žijí nebožtíci.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Stiff: The Curious Lives of Human Cadavers (2003)

  Žánr:
  Literatura naučná, Věda
  Vydáno: , Dokořán
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (5)

  Přidat komentář

  fmash

  07.06.2016

  Poučné, nad věcí, ale hlavně vkusné, což v kontextu zvoleného značně morbidní tématu knize silně prospělo.

  NessaIssil

  07.09.2015

  Perfektní kniha! Autorka popisuje případy s určitým nadhledem, vtipně, ale přesto je stále patrná úcta k nebožtíkům a smrti. Jednoznačně doporučuji, ráda se ke knize opět vrátím.

  Captain

  04.09.2012

  Knihy z edice Zlom mě ještě nezklamaly a tahle není výjimkou. Autorka umí s nadhledem popsat situace, bohužel občas trochu zmateně. Vtipy byly decentní, o žádný drsný černý humor se nejednalo, já bych klidně i přitvrdil, tohle ale bylo taky fajn. Přesto ale musím strhnout jednu hvězdu, protože autorka byla očividně placená od slova a tak se zbytečně dlouho zaobírá s některými méně zajímavými věcmi a zbytečně často znovu vypisovala celá jména lidí nebo institutů, zkrátka aby to trochu natáhla. Knihu ale doporučuji, Jak si žijí nebožtíci edici Zlom ostudu nedělá.

  odejana

  25.01.2012

  Skvělá kniha od skvělé investigativní novinářky. Promlouvá s vtipem a nadhledem, ale vkusně a nikoli trapně nebo neuctivě o tom, co všechno se kdysi dělo a může dít s tělesnými pozůstatky člověka. Zajímavý je i dodatek o tom, jak řeší české zákony práva nebožtíků. Skvělé čtení a informace.

  Boboking

  27.07.2011

  Famózní kniha. O takovém společenském tabu, jako je smrt, erudovaně vtipně a zajímavě. Vřele doporučuji, ale pokud máte výbornou vizuální fantazii, no možná si odpusťte jídlo před tím.  TAGS:

  Online Jak si žijí nebožtíci ebook, Kniha Jak si žijí nebožtíci FB2, Download Jak si žijí nebožtíci PDF , Download Jak si žijí nebožtíci MOBI, Online Jak si žijí nebožtíci kniha, Zdarma Stažení Jak si žijí nebožtíci IPhone, Online kniha Jak si žijí nebožtíci PDF, Zdarma Jak si žijí nebožtíci DJVU, Zdarma Stažení Jak si žijí nebožtíci TXT, Stažení Jak si žijí nebožtíci RTF, Online Jak si žijí nebožtíci FB2 , e-kniha Jak si žijí nebožtíci stažení TXT, Zdarma Jak si žijí nebožtíci stažení kniha, e-kniha Jak si žijí nebožtíci download MOBI, Stažení Jak si žijí nebožtíci IPad, Číst Jak si žijí nebožtíci MOBI, Číst Jak si žijí nebožtíci DOC, Zdarma Jak si žijí nebožtíci AWZ, Download e-kniha Jak si žijí nebožtíci iPad , Zdarma Jak si žijí nebožtíci DJVU, Download Jak si žijí nebožtíci e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Jak si žijí nebožtíci DVD, Číst Jak si žijí nebožtíci TXT, Book Jak si žijí nebožtíci stažení DJVU, Jak si žijí nebožtíci stažení kniha zdarma, Jak si žijí nebožtíci stažení kniha pdf zdarma, Jak si žijí nebožtíci pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Jak si žijí nebožtíci pdf zdarma, Jak si žijí nebožtíci stažení kniha epub zdarma, Jak si žijí nebožtíci ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply