Jake má problém Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Jake má problém Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Jake má problém


Jake má problém je satirický román o stárnoucím oxfordském profesorovi Jakeu Richardsonovi, který u sebe se znepokojením zpozoruje úbytek mužné síly a odhodlá se vyhledat odbornou pomoc. Rozličné tělesné i duševní procedury či „senzuálně zacilující seance“, jimž se v rámci doporučené sexuální terapie podrobuje, jsou pro něj vesměs pokořující a pramálo účinné. Zato čtenáři skýtají bezpočet neodolatelně humorných situací. Amis zůstává pozoruhodně zábavný, i když líčí Jakeovy selhávající snahy o snesitelné soužití v manželství a společnosti, která se sice osvobodila od starých konvencí, ale zřejmě jen proto, aby vmžiku propadla novým. Tento román z roku 1978 tvoří volné pokračování Amisova slavného debutu Štastný Jim a svou stylovou vyzrálostí ho dokonce notně překonává.Kniha v českém jazyce!


Stažení Jake má problém zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Jake má problém (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Jake má problém zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Jake má problém.pdf (EUR-0.00)

  Jake má problém.epub (EUR-0.00)

  Jake má problém.doc (EUR-0.00)

  Jake má problém.txt (EUR-0.00)

  Jake má problém.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Jake má problém.PDF – (EUR 0.00);

  Jake má problém.MOBI – (EUR 0.00);

  Jake má problém.EPUB – (EUR 0.00);

  Jake má problém.DOC – (EUR 0.00);

  Jake má problém.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Jake’s Thing (1978)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány
  Vydáno: , Plus
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (13)

  Přidat komentář

  pkweb.eu

  14.06.2016

  Byl to dárek k nějakému nákupu. Přečetl jsem do necelé poloviny, nakonec však odložil. Ne, že by to bylo špatné (několikrát jsem se od srdce zasmál), ale dal jsem přednost jiným knihám.

  witko

  27.12.2014

  Dlouho jsem se nutil knihu vůbec dočíst. Nebavila mne a byla to pro mne otázka cti ji vůbec dočíst do konce.

  Koňadra

  09.12.2014

  Niekedy ma znervózňovala určitá predvídateľnosť jednotlivých situácií, ale inak musím povedať, že ak máte cit pre anglický, skutočne dobre vysušený humor, tak áno, je ho tam nadostač. Žily by som si pre túto knižku nepotrhal, ale určite sa oplatí prečítať.

  Modrina

  11.11.2014

  Čekala jsem suchý anglický humor, ale jsem cca v 1/3 – a zatím nic. Hodně mě to nebaví, takže odkládám ad akta. Třeba se k tomu někdy vrátím. Nicméně – Zápisník majora Thompsona to bohužel opravdu není..

  vysypanel

  21.09.2014

  Kdo není naladěn na Starou dobrou Anglii ať tohle nečte! Ale pro nás, milovníky je to skvělé. Suchý anglický humor vyvolává v naprosto nečekaných situacích potřebu se smát nahlas 🙂
  Popisování poměrů na prastaré koleji v Oxfordu jen utvrdilo můj dojem ,že "Splendit Izolation" byla lepší než současné "Multikulti" .

  Zorka

  26.12.2013

  Trošku smutná ironie, s absurdními partiemi a mnoha paradoxy života. Kniha chvílemi působí "lacině", chvílemi je ale vážná a dokonce vážená… Chvílemi člověka strhne a chvílemi dokonale nudí. Závěr je překvapivý, přestože by mohl být vlastně očekávaný…

  DannyBlakely

  15.08.2013

  myslela jsem, že mě ta knížka bude hodně bavit, ale opak je pravdou.. nějak ani nemám chuť ji dočíst a to jsem už cca v půlce.. zatím jsem ji tedy odložila a zkusím to někdy příště, až se budu hooodně nudit..

  ajaworld

  20.03.2013

  Tohle je tedy vážně prima čtení. Moc jsem se pobavila a byla zvědavá, jak to dopadne. No, překvapivě 🙂 🙂 :-).
  Ty jejich senzuálně zacilující terapie negenitální a genitální, to je tedy něco, stejně tak přístoj menzurátor 🙂 🙂 :-). Neméně šílená je jakási skupinová psychoterapie zvoucí Dílna .-). Jake je vážně prima jizlivý chlap, co hodně vydrží 🙂
  Jsem ráda, že mi byla knížka doporučena, sama bych na ni asi nenarazila.
  Určitě se jedná o inteligentní suchý anglický humor

  Souhlasím s předchozím příspěvkem – nečíst v MHD !!!! – neboť hrozí nezadržitelný smích.

  vegetArien

  26.10.2012

  Jake Richarson jako JIm Dixon po pětadvaceti letech, pořád stejně rozhněvaný, i když už ne mladý, muž. Jen je škoda, že jeho hněv se za ty roky nepřetransformoval do konstruktivnější emoce, že se pořád tak trochu topí v tom, co ho vlastně tak irituje a že nakonec úplně rezignuje.

  Hellboy

  08.09.2012

  Hlavní hrdina Amisova románu, šedesátiletý oxfordský profesor Jake Richardson, si mě získal již od prvních stránek svou naprosto neuvěřitelně ironickou povahou – chlápek neustále komentuje idioty, kteří ho obklopují a pronásledují na každém kroku, neustále trousí sžíravé poznámky a celkově má dokonale prohnanou povahu. Asi nejvíc mě na knize fascinuje, nakolik je podobná skutečnému životu, především ve své nepředvídatelnosti, neuspořádanosti, chaotičnosti – nikdy není možné odhadnout, co si kdo myslí, kam vlastně směřuje, co se stane v další kapitole. Obyčejný příběh obyčejného člověka, kterého strašně štvou idioti a možná proto je má všude kolem sebe… 90 %

  Marianka78

  26.06.2012

  Kniha,dalo by se říct,čte se sama.Je vtipně napsaná,než čtenář přijde na to,že tady je problém a jak to vlastně dopadne?PŘEKVAPENI!!!!!! Kniha je lehce napsána a žádné běháni kolem.Tvrdohlavý,paličatý Jak snaží se odlidnit a být sám se svým problémem ale pák se pokusí najít pomoc u odborníků.Krásně a perfektně popsán manželský vztah.Já dávám přednost válečné literatuře ale tady tu knihu určitě budu čist jěště jednou.

  superrodina

  27.04.2012

  Jízlivé, pichlavé, úžasné… Pokud to budete číst někde mezi lidmi, tak je možná vyděsíte nahlas nečekaně vyprsknutým smíchem… :-DDD

  tapuz

  12.04.2012

  Tento román u nás vyšel někdy v 80. letech pod názvem Jakeův problém.  TAGS:

  Online Jake má problém ebook, Kniha Jake má problém FB2, Download Jake má problém PDF , Download Jake má problém MOBI, Online Jake má problém kniha, Zdarma Stažení Jake má problém IPhone, Online kniha Jake má problém PDF, Zdarma Jake má problém DJVU, Zdarma Stažení Jake má problém TXT, Stažení Jake má problém RTF, Online Jake má problém FB2 , e-kniha Jake má problém stažení TXT, Zdarma Jake má problém stažení kniha, e-kniha Jake má problém download MOBI, Stažení Jake má problém IPad, Číst Jake má problém MOBI, Číst Jake má problém DOC, Zdarma Jake má problém AWZ, Download e-kniha Jake má problém iPad , Zdarma Jake má problém DJVU, Download Jake má problém e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Jake má problém DVD, Číst Jake má problém TXT, Book Jake má problém stažení DJVU, Jake má problém stažení kniha zdarma, Jake má problém stažení kniha pdf zdarma, Jake má problém pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Jake má problém pdf zdarma, Jake má problém stažení kniha epub zdarma, Jake má problém ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply