Jáma a kyvadlo Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Jáma a kyvadlo Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Jáma a kyvadlo


V díle Jáma a kyvadlo Poe uchvacuje mnohotvárností a nápaditostí svého talentu, jehož se čas ani v nejmenším nedotkl. Často je dosti nevypočitatelný a nemilosrdný. Dovede nahran strach a držet čtenáře v napětí jako málokdo, když vypráví o smrtonosné síle mořských proudů, o tajemstvích záhadné bedny nebo když v přestrojení za nervního, pološíleného vypravěče s chorobně citlivou obrazotvorností líčí hrůzostrašné historie o předčasných pohřbech. Husí kůži nahánějí příběhy rozpolcených postav, pronásledovaných svým svědomím a pocitem viny, nebo když s ďábelským úšklebkem píše baladicky laděné grotesky o lidské mstěKniha v českém jazyce!


Stažení Jáma a kyvadlo zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Jáma a kyvadlo (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Jáma a kyvadlo zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Jáma a kyvadlo.pdf (EUR-0.00)

  Jáma a kyvadlo.epub (EUR-0.00)

  Jáma a kyvadlo.doc (EUR-0.00)

  Jáma a kyvadlo.txt (EUR-0.00)

  Jáma a kyvadlo.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Jáma a kyvadlo.PDF – (EUR 0.00);

  Jáma a kyvadlo.MOBI – (EUR 0.00);

  Jáma a kyvadlo.EPUB – (EUR 0.00);

  Jáma a kyvadlo.DOC – (EUR 0.00);

  Jáma a kyvadlo.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  The Pit and the Pendulum (1842)

  Žánr:
  Literatura světová, Horory
  Vydáno: , XYZ
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (18)

  Přidat komentář

  Oryk

  06. ledna

  Kniha má neuvěřitelně silnou atmosféru. Je psána velmi složitě, některé povídky (Démon zvrácenost) se nedají pochopit. Neustále mě napadalo, že Poe musel být šílený více, než se o něm vědělo. Něco takového by zdravý člověk nenapsal. Zajímalo by mě, kde bral inspiraci….

  dancadragneel

  07.11.2017

  Zajímávé povídky…

  lugh

  23.09.2017

  Poprvé jsem knihu četl asi ve 12-ti letech .Dost jsem se u některých příběhů bál, ale krásně bál. Přečetl jsem ji celou během pár dní a od té doby ještě mnohokrát. Občas se k ní, respektive k některým příběhům vracím a znovu si je s chutí čtu. Pan Poe je zakladatelem žánru hororu, nicméně psaného s vkusem a grácií což dnes moc autorů neumí, hromadí jen stránky plné brutality, násilí a krve ve snaze šokovat ne tvořit jemné předivo příběhu.

  Alilka

  22.09.2017

  Moje kniha, kterou mám v knihovničce se přesněji jmenuje Jáma a kyvadlo a jiné povídky. Je to už dávno co jsem jí četla a pak jsem viděla i film. Nedávno o knihu projevila zájem moje 16-ti letá vnučka a proto mám knihu opět na svém nočním stolku. Těším se až se do ní opět už poněkolikáté začtu, protože Edgar Allan Poe je od doby kdy jsem si knihu koupila (1978) mým přítelem. Je to přítel často dosti nevypočitatelný a nemilosrdný. Dovede nahnat strach a držet v napětí jako málokdo, když vypráví příběhy nahánějící husí kůži, neboť usiluje o to, aby jeho smyšlené příběhy budily zdání věrohodnosti a pravdivosti. Nejen povídka Jáma a kyvadlo, ale i ostatní stojí za přečtení. A kdo by neznal Vraždy v ulici Morgue, Předčasný pohřeb, Zánik domu Usherů atd.

  Coli

  21.08.2017

  klasika

  Wiss

  05.07.2017

  Když jsem tuto knížku četla večer zachumlaná v posteli, byla jsem trochu napjatá. Takže jako malé postrašení na spaní super 🙂

  IWINDA

  21.06.2017

  Skvělé, přišla jsem mu na chuť 🙂

  Colletka

  13.06.2017

  Dokonalé dílo 🙂

  Pluky

  03.01.2017

  Brávůrně pojaté dílo tohoto velikána, který v mysli ztvárnil celý příběh tak, jako bych jej sám prožíval, husí kůže z představy, co si nebožák uvězněný v cele osudu vytrpěl byla zvláštní, zároveň se mi dobře dílo četlo, bylo napínavé a když už jsme očekával konec, překvapilo mě něčím nečekaným a novým.
  Mohu jen děkovat za jeho povídky, momentálně mám rozečtenou Jáma a kyvadlo a další povídky, kde sice mě některé až tolik neuchvátily, ale stále většina má na mne stejný hltající efekt jako Jáma a kyvadlo

  thejanula

  02.01.2016

  Povídka je super, strašně mě bavila. Mám ráda napínavé až hororové příběhy. 🙂

  kklepkaa

  06.05.2015

  Jáma a kyvadlo je opravdu zajímavá povídka plná napětí. Ne nebála jsem se, ale dovedu si představit, jak musela působit na lidi v té době.

  Terata

  09.01.2015

  Dobře zpracováno a líbilo se mi, jak se autor dokázal rozepsat, když se děj odehrává jen v jámě.

  tereza8258

  08.01.2015

  Zajímavá povídka. Místy mi šel i mráz po zádech a líbilo se mi zpracování toho, jak se autor dokázal rozepsat na tolik stránek a měl k tomu vlastně jen jedno místo děje, jeskyni.

  ema57

  20.07.2014

  Je mnoho různých vydání Poeových povídek a v každém vydání jsou nějaké jiné povídky než v dalším, a já se přiznávám že úplně všechny povídky jsem nečetla ani z toho vydání co máme doma. Ale když se budu vyjadřovat přímo k povídce Jáma a kyvadlo, je úžasná. Přestože děj není moc akční, vůbec jí to neubíralo na poutavosti. Líbilo se mi popisování všech okolností z pohledu vězně a jeho strach jsem pociťovala stejně jako on. Prostě výborné!

  Radka17

  23.04.2014

  Jednoduše a výstižně řečeno: Miluji Poea!

  Výborně napsáno, místy mi až šel mráz po zádech. Edgar mi opravdu dokonale vpravil do děje povídky, až jsem si chvílemi myslela, že jsem hlavní hrdina 🙂 Skvělé nápady, zajímavé psychické pochody a myšlenky o životě. Škoda, že Poe už nežije, tuto povídku bych si od něj ráda nechala podepsat!

  Dílo, na které se nezapomíná !

  alexpo

  07.04.2014

  Mé první hororové povídky a Jámy jsem se fakt bála.

  Domenica

  03.03.2011

  Dokonalé. Vžijete se do postavy ani nevíte jak. Poe byl opravdu úžasný.

  Breburda

  22.02.2011

  Mrazivý příběh, co více dodat.  TAGS:

  Online Jáma a kyvadlo ebook, Kniha Jáma a kyvadlo FB2, Download Jáma a kyvadlo PDF , Download Jáma a kyvadlo MOBI, Online Jáma a kyvadlo kniha, Zdarma Stažení Jáma a kyvadlo IPhone, Online kniha Jáma a kyvadlo PDF, Zdarma Jáma a kyvadlo DJVU, Zdarma Stažení Jáma a kyvadlo TXT, Stažení Jáma a kyvadlo RTF, Online Jáma a kyvadlo FB2 , e-kniha Jáma a kyvadlo stažení TXT, Zdarma Jáma a kyvadlo stažení kniha, e-kniha Jáma a kyvadlo download MOBI, Stažení Jáma a kyvadlo IPad, Číst Jáma a kyvadlo MOBI, Číst Jáma a kyvadlo DOC, Zdarma Jáma a kyvadlo AWZ, Download e-kniha Jáma a kyvadlo iPad , Zdarma Jáma a kyvadlo DJVU, Download Jáma a kyvadlo e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Jáma a kyvadlo DVD, Číst Jáma a kyvadlo TXT, Book Jáma a kyvadlo stažení DJVU, Jáma a kyvadlo stažení kniha zdarma, Jáma a kyvadlo stažení kniha pdf zdarma, Jáma a kyvadlo pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Jáma a kyvadlo pdf zdarma, Jáma a kyvadlo stažení kniha epub zdarma, Jáma a kyvadlo ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply