Je Bůh matematik? Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Je Bůh matematik? Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Je Bůh matematik?


Řídí se svět matematikou, která do něj byla předem vložena a my ji jenom objevujeme, nebo si matematiku vytvořili lidé jako jeden z nástrojů k poznávání světa? Jinak řečeno, je matematika dílem Boha či přírody, pevně vetkaným do struktury vesmíru, jak říkají následovníci Platóna, anebo pouhým výtvorem lidí? Toto prastaré dilema ve své nové knize Je Bůh matematik? podrobuje zkoumání astrofyzik a popularizátor vědy Mario Livio. Ve snaze dobrat se odpovědi nás přístupnou formou provádí světem matematického myšlení od Pythagora přes největší postavy dějin matematiky a fyziky až po dnešek. Ukazuje přitom, jak matematika se svými zarážejícími otázkami a důvtipnými odpověďmi neustále prohlubuje naše poznání světa a vesmíru.Kniha v českém jazyce!


Stažení Je Bůh matematik? zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Je Bůh matematik? (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Je Bůh matematik? zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Je Bůh matematik?.pdf (EUR-0.00)

  Je Bůh matematik?.epub (EUR-0.00)

  Je Bůh matematik?.doc (EUR-0.00)

  Je Bůh matematik?.txt (EUR-0.00)

  Je Bůh matematik?.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Je Bůh matematik?.PDF – (EUR 0.00);

  Je Bůh matematik?.MOBI – (EUR 0.00);

  Je Bůh matematik?.EPUB – (EUR 0.00);

  Je Bůh matematik?.DOC – (EUR 0.00);

  Je Bůh matematik?.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Is God a Mathematician? (2009)

  Žánr:
  Věda, Matematika a logika
  Vydáno: , Dokořán, Argo
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (3)

  Přidat komentář

  Eldar80

  21.01.2014

  Z knihy jsem zklamaný, protože se spíš jedná o určitý historický přehled jak se filozofie vyrovnávala s postupně větší a větší schopností matematiky popsat vnější svět. Očekával jsem, že kniha bude mít podle názvu poněkud více náboženštější charakter, ale místo toho se hlavně řeší, zda je matematika objevována nebo pouze vytvářena.
  Hodnocení pro toho kdo očekává spojitost matematiky a Boha je 2 hvězdy a pro lidi, které zajímá historický vývoj matematiky 4 hvězdy. 60%

  Humpa

  16.09.2013

  Zázrak to možná není, ale pár zajímavostí, které vás donutí přemýšlet, tam najdete. Více na http://martinhumpolec.cz/A55BE2/Blog.nsf/dx/je-buh-matematik-mario-livio.htm

  Hrabě Von Ljon

  10.07.2013

  Další z řady odborně neodborných výtahů z wikipedie, které Livio a Kakao posilájí do éteru. Cesta po stopách významných matematiků plná prázdných myšlenek a fantazírováni o hovnech. Kniha se sice tváří jako vzdělávací literatura, ale ve skutečnosti je určená pro 30 leté panice, kteří touží po splynutí duší s jednou z mnoha zamindrákováných pseudointelektuálek pohybujících se v MHD především při pauze na oběd.
  Přesto se ale po přečtení nebudete cítit intelektuálně znásilnění ztopořeným homoupírem, vaše IQ bude minimálně stagnovat na svojí pateticky nízké hodnotě a získate spoustu nových informací, které se vám budou hodit při kariéře krotitele idiotů s Downovým syndromem.  TAGS:

  Online Je Bůh matematik? ebook, Kniha Je Bůh matematik? FB2, Download Je Bůh matematik? PDF , Download Je Bůh matematik? MOBI, Online Je Bůh matematik? kniha, Zdarma Stažení Je Bůh matematik? IPhone, Online kniha Je Bůh matematik? PDF, Zdarma Je Bůh matematik? DJVU, Zdarma Stažení Je Bůh matematik? TXT, Stažení Je Bůh matematik? RTF, Online Je Bůh matematik? FB2 , e-kniha Je Bůh matematik? stažení TXT, Zdarma Je Bůh matematik? stažení kniha, e-kniha Je Bůh matematik? download MOBI, Stažení Je Bůh matematik? IPad, Číst Je Bůh matematik? MOBI, Číst Je Bůh matematik? DOC, Zdarma Je Bůh matematik? AWZ, Download e-kniha Je Bůh matematik? iPad , Zdarma Je Bůh matematik? DJVU, Download Je Bůh matematik? e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Je Bůh matematik? DVD, Číst Je Bůh matematik? TXT, Book Je Bůh matematik? stažení DJVU, Je Bůh matematik? stažení kniha zdarma, Je Bůh matematik? stažení kniha pdf zdarma, Je Bůh matematik? pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Je Bůh matematik? pdf zdarma, Je Bůh matematik? stažení kniha epub zdarma, Je Bůh matematik? ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply