Jed Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Jed Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Jed


Nejznámější hrdina posledních let, bezohledný dědek, terminátor poháněný samohonkou, člověk, který neodpustí mrtvému ani živému, se opět vrací. A tentokrát skutečně v plné síle! Tohle je Polsko viděné z perspektivy „vesničana od kosti“. Jde do toho opravdu ostře – mizí umělý chrup, kořalku chlastají zombie, ďábel nabízí partii pokeru… Tento Jed destiloval osobně mistr polské fantastiky Andrzej Pilipiuk a obsah alkoholu můžete počítat na stovky procent. Lék samozřejmě nemá atestaci SÚKL, o to účinnější však je včetně množství vedlejších účinků. Požíván v libovolném množství způsobuje silnou závislost. Vyvolává vidění, přeludy a záchvaty neovladatelného smíchu. Podávejte v libovolném množství i bez porady s lékařem, ovšem za jakékoli zdravotní postižení neručíme a pracovní omluvenky nevyplňujeme.Kniha v českém jazyce!


Stažení Jed zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Jed (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Jed zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Jed.pdf (EUR-0.00)

  Jed.epub (EUR-0.00)

  Jed.doc (EUR-0.00)

  Jed.txt (EUR-0.00)

  Jed.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Jed.PDF – (EUR 0.00);

  Jed.MOBI – (EUR 0.00);

  Jed.EPUB – (EUR 0.00);

  Jed.DOC – (EUR 0.00);

  Jed.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Jakub Vandrovec (7.)

  Originální název:

  Trucizna (2012)

  Žánr:
  Humor, Povídky, Fantasy
  Vydáno: , Laser-books (Laser)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (5)

  Přidat komentář

  Mr.BFU

  08.06.2017

  Není to špatné, ale nepřijde tak dobrá jako ty předešlé.

  ELMA

  30.06.2016

  Na to, jak moc mě bavily Kroniky Jakuba Vandrovce, tak tohle už nějak nebylo ono.

  orson

  29.06.2015

  Možná trochu lepší než poslední Vandrovec, ale kvalitě prvních dílů se nevyrovná. Že by už byl tento žánr a hrdina tak vytěžený? Ale přesto jsem si knihu užíval a některé povídky mě opravdu pobavily (škoda že až na pár výjimek neměli náležitou pointu).

  Brace

  05.05.2015

  Že by Jakubu Vandrovci (či spíše samotnému autorovi) docházel dech? Klesající kvalita knih při nadměrné autorově grafománii je logická, ale tohle bylo opravdu příliš. Žádná z povídek v knize nevybočuje z řady, všechny do jedné jsou o ničem a mlátí prázdnou slámu. Být toto Pilipiukova prvotina, v nakladatelství se mu vysmějí a namísto vydání mu rukopis omlátí o hlavu. Dvě hvězdy dávám ze sympatií k předchozím příběhům o svérázném exorcistovi. Pokud to takhle půjde dál (a obávám se, že půjde), už nebudu váhat označit knihu za odpad!

  ragnar

  10.02.2015

  Hodně velká bída…V porovnání se staršími příběhy JV ani ne slabý odvar… jen taková zatuchlá voda z rybníka… Škoda  TAGS:

  Online Jed ebook, Kniha Jed FB2, Download Jed PDF , Download Jed MOBI, Online Jed kniha, Zdarma Stažení Jed IPhone, Online kniha Jed PDF, Zdarma Jed DJVU, Zdarma Stažení Jed TXT, Stažení Jed RTF, Online Jed FB2 , e-kniha Jed stažení TXT, Zdarma Jed stažení kniha, e-kniha Jed download MOBI, Stažení Jed IPad, Číst Jed MOBI, Číst Jed DOC, Zdarma Jed AWZ, Download e-kniha Jed iPad , Zdarma Jed DJVU, Download Jed e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Jed DVD, Číst Jed TXT, Book Jed stažení DJVU, Jed stažení kniha zdarma, Jed stažení kniha pdf zdarma, Jed pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Jed pdf zdarma, Jed stažení kniha epub zdarma, Jed ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply