JLA: Rok jedna: Kniha druhá Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

JLA: Rok jedna: Kniha druhá Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

JLA: Rok jedna: Kniha druhá


Kniha v českém jazyce!


Stažení JLA: Rok jedna: Kniha druhá zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:JLA: Rok jedna: Kniha druhá (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení JLA: Rok jedna: Kniha druhá zdarma kniha:

  MIRROR-2

  JLA: Rok jedna: Kniha druhá.pdf (EUR-0.00)

  JLA: Rok jedna: Kniha druhá.epub (EUR-0.00)

  JLA: Rok jedna: Kniha druhá.doc (EUR-0.00)

  JLA: Rok jedna: Kniha druhá.txt (EUR-0.00)

  JLA: Rok jedna: Kniha druhá.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  JLA: Rok jedna: Kniha druhá.PDF – (EUR 0.00);

  JLA: Rok jedna: Kniha druhá.MOBI – (EUR 0.00);

  JLA: Rok jedna: Kniha druhá.EPUB – (EUR 0.00);

  JLA: Rok jedna: Kniha druhá.DOC – (EUR 0.00);

  JLA: Rok jedna: Kniha druhá.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  DC komiksový komplet (15.)

  Originální název:

  JLA: Year One Part 2 (2015)

  Žánr:
  Komiksy
  Vydáno: , Eaglemoss Collections
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (7)

  Přidat komentář

  RaggamuffinSVK

  17.10.2017

  Druhý diel je pre mňa určite horší, než prvý. Akcie je síce viac, ale je akási bezduchá. Všetko sa deje veľmi rýchlo, do diania neustále vstupuje niekto nový a prijal by som väčší doraz na osobnosti jednotlivých členov. Na miesto toho máme klasické ničenie všetkého a všetkých, pričom na konci je z toho už taký guláš, že stovka hrdinov vyzerá ako jedna farebná machuľa. Jediným pozitívom je Martian Manhunter, ktorý bojuje s dôverou ostatných členov JLA a hlavne sám so sebou.

  Kopta

  30.09.2017

  Pokračování a dokončení krasojízdy z minula. Někdy zdlouhavé, ale stále to má svou epiku, své napětí a také vyvrcholení. I nějaký ten zvrat. Nejde o žádný průlomový kousek, ale když porovnám se Supermanem: Pro zítřek, tak jde o blaho ke čtení. K tom není moc co dodat. Za mě skvělé.

  P1tr

  17.08.2017

  Obrovské zlepšení oproti první části. Pokračování Roku jedna probíhá v mnohem lepším tempu a nabízí barvitější kresbu podtrhující rozmanitější a bohatší akční scény které souzní i s lepšími dialogy, které již působí uvěřitelněji a méně infantilně, než minule. Příběh nabírá slušných obrátek a šikovně rozpracovává motivy z předchůdce, které tehdy mohly v některých případěch působit nudně, ovšem tentokrát se s nimi pracuje šikovněji. Stále se nejedná o skvělý komiks, neboť i přes zlepšení se dost chyb z jedničky opakuje, ovšem pokrok je tak znatelný, že ho nelze zohlednit vyšším hodnocením, neboť druhá část zachraňuje celek velmi výrazně.

  martinstefko

  01.08.2017

  Postavy si zaslouží právě rozpracování v tomhle ohledu. A jasně, chce to i dobré akční scény, ale mám většinou pocit, že čím je příběh bombastičtější, tím je prázdnější. Tady alespoň akce vede k nějakým vztahovým zvratům. Scéna sblížení týmu díky tomu zasáhne.

  hroubek

  23.07.2017

  Opět velká spokojenost. Po první části jsem byl dost nadšený a mé nadšení pokračuje i zde. Komiks příjemně šlape a konečně se objevují následky toho co jsme četli v první části. Je to akcí nabitý komiks, který velmi dobře šlape i v civilních momentech a několikrát velmi příjemně překvapí nějakým zvratem. Dost mě potěšilo, že hrdinové o sobě dost často pochybují a snaží se působit lepšími, než ve skutečnosti jsou. Mark Waid to malinko ze začátku překombinoval, ale jakmile začnete rozkrývat co všechno drží za trumfy, tak jsem měl radost od ucha k uchu. Představení starých hrdinů, nové generace až k vytvoření samotné JL jak jí známe. Jedny z nejsilnějších momentů v komiksu jsou ty, kdy si hrdinové začnou naprosto důvěřovat a to jak v soubojích, tak i se soukromými věcmi. Za mě osobně to bylo lahůdkové čtení.

  Gordonlord

  20.07.2017

  Velmi příjemná a lákavá osobní rovina příběhu z předchozího dílu, která celé knize dodala trochu větší hloubku a plastičnost, je pryč. A co tady pro druhý díl tím pádem zbylo ? – Už jen totální, klasická, přehnaná sci-fi superhrdinská akce, kde se háže mrakodrapy, bourají se města, hýbe se kontinenty, střílí lasery, zbraněmi na manipulaci mysli, používají se kouzla, obrovská moc, čarovné předměty a je zde možné vlastně naprosto a úplně všechno a to až do té míry, že mě tady už vůbec nic nebaví.

  Postav je tady zase jako v indii na nádraží, tentokráte dokonce ještě o mnoho více než v prvním díle a vzhledem k tomu, že není skoro žádné místo na to, aby se s nimi pracovalo (vztah Flashe a Black Canary a záležitost s důvěrou v Martiana Manhuntera jsou světlejší okamžiky), tak tu působí jen jako slaměný panáci, kteří lítají, střílejí paprsky a bojují s emzáky v naprosto nedramatické, suché a předem dané bitvě, která je ovšem přehnaná a v celosvětovém měřítku monstrozně nabušená, přesně jak se na superhrdinský comics JLA stylu sluší a patří.

  Ale jako určitě to není ani zdaleka pořád ještě marné. Celé to pěkně odsýpá, sem tam se i něco děje, občas tu je i zajímavý moment a kresba je docela hezká, mainstreamová, i když ne úplně detailní a zdaleka ne dokonalá – někdy místo toho, aby postava vypadala smutně když má, tak to spíš vypadá, že se usmívá – a v některých panelech jsem se občas ztrácel a nevěděl jsem, co se tam vlastně stalo.

  Ale jo, nebylo to zlý, nijak extra jsem se u toho nebavil, docela jsem se těšil až bude konec, ale úplně špatnej pocit z toho zase nemám. Pořád docela slušný podprůměr.

  Lenka.Vílka

  19.07.2017

  Mohla to být dobrá kniha, kdyby neopakovala chyby svého prvního dílu. O akci není nouze. Jenže ty skoky z jedné do druhé jsou tak krátce rozebrané, že jsem se občas musela vracet. Z pocitu, že jsem něco přehledla, ale nepřehlédla. Chtělo by to trochu ukecanosti. Ale radost mi udělal způsobe, jakým si dokázali vzájemnou důvěru (protože to byla jejich jediná slabina jako týmu, důvěra). Takhle vznikl komiks, který si určitě znovu přečtu, ale až se mi nebude chtít hloubat.  TAGS:

  Online JLA: Rok jedna: Kniha druhá ebook, Kniha JLA: Rok jedna: Kniha druhá FB2, Download JLA: Rok jedna: Kniha druhá PDF , Download JLA: Rok jedna: Kniha druhá MOBI, Online JLA: Rok jedna: Kniha druhá kniha, Zdarma Stažení JLA: Rok jedna: Kniha druhá IPhone, Online kniha JLA: Rok jedna: Kniha druhá PDF, Zdarma JLA: Rok jedna: Kniha druhá DJVU, Zdarma Stažení JLA: Rok jedna: Kniha druhá TXT, Stažení JLA: Rok jedna: Kniha druhá RTF, Online JLA: Rok jedna: Kniha druhá FB2 , e-kniha JLA: Rok jedna: Kniha druhá stažení TXT, Zdarma JLA: Rok jedna: Kniha druhá stažení kniha, e-kniha JLA: Rok jedna: Kniha druhá download MOBI, Stažení JLA: Rok jedna: Kniha druhá IPad, Číst JLA: Rok jedna: Kniha druhá MOBI, Číst JLA: Rok jedna: Kniha druhá DOC, Zdarma JLA: Rok jedna: Kniha druhá AWZ, Download e-kniha JLA: Rok jedna: Kniha druhá iPad , Zdarma JLA: Rok jedna: Kniha druhá DJVU, Download JLA: Rok jedna: Kniha druhá e-kniha zdarma, Zdarma Stažení JLA: Rok jedna: Kniha druhá DVD, Číst JLA: Rok jedna: Kniha druhá TXT, Book JLA: Rok jedna: Kniha druhá stažení DJVU, JLA: Rok jedna: Kniha druhá stažení kniha zdarma, JLA: Rok jedna: Kniha druhá stažení kniha pdf zdarma, JLA: Rok jedna: Kniha druhá pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha JLA: Rok jedna: Kniha druhá pdf zdarma, JLA: Rok jedna: Kniha druhá stažení kniha epub zdarma, JLA: Rok jedna: Kniha druhá ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply