Jmenuju se Leon Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Jmenuju se Leon Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Jmenuju se Leon


Dojemný a strhující příběh rozdělených sourozenců vychází z autorčiných vlastních zkušeností. Na působivosti mu dodává to, že je vyprávěn z pohledu devítiletého Leona, který se málem jako otec láskyplně staral o malého Jakea, a od kterého se musí odloučit. Sám musí zůstat u Maureen, „profesionální pěstounky“, která má sice s výchovou dětí bohaté zkušenosti, je však otázkou, jestli Leonovi může dát pocit, že jí na něm doopravdy záleží. Román Jmenuju se Leon si navzdory bolestivému tématu dokáže čtenáře podmanit – důkazem je i to, že o prvotinu neznámé britské autorky okamžitě projevili zájem nakladatelé mj. z USA, Německa, Francie a Holandska.Kniha v českém jazyce!


Stažení Jmenuju se Leon zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Jmenuju se Leon (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Jmenuju se Leon zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Jmenuju se Leon.pdf (EUR-0.00)

  Jmenuju se Leon.epub (EUR-0.00)

  Jmenuju se Leon.doc (EUR-0.00)

  Jmenuju se Leon.txt (EUR-0.00)

  Jmenuju se Leon.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Jmenuju se Leon.PDF – (EUR 0.00);

  Jmenuju se Leon.MOBI – (EUR 0.00);

  Jmenuju se Leon.EPUB – (EUR 0.00);

  Jmenuju se Leon.DOC – (EUR 0.00);

  Jmenuju se Leon.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  My Name Is Leon (2016)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány
  Vydáno: , Argo
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (3)

  Přidat komentář

  kalinkacz

  23. ledna

  Tak tohle byla absolutní pecka! Jen málo knih mě dokázalo takhle psychicky vysát… Otáčela jsem stránky a tekly mi slzy… Jestli se tohle vážně v Anglii někdy dělo, já vím, že ano, tak je to hroznéé… Autorka brilantně vykreslila vztah dvou bratrů, který mě od první strany dojímal… Já vážně nemám slov, mrzí mě, že se o této knize více nemluví, protože by si to rozhodně zasloužila… Prosím, dejte jí šanci!

  bookcase

  08.11.2017

  Naprosto brilantní. Buď to přečtete na jeden zátah, protože je to i přes smutný námět neskutečně čtivé nebo to budete číst dlouho, protože to rychle nedáte skrz smutný námět. Je to dojemné, brečela jsem u toho jako malá.

  evice26

  07.11.2017

  Zpočátku to bylo dojemné vyprávění očima malého kluka, které však během čtení začalo nabírat na obrátkách. Leon žije v chudých podmínkách v Anglii 80.let se svojí psychicky nemocnou matkou a bratříčkem Jakem. Díky matce, která není schopna se o ně postarat, jsou bratři rozděleni do různých pěstounských rodin. Leon má totiž snědou barvu pleti, zatímco maličký Jake je bílý(každý má jiného otce).

  Zamilovala jsem si Leona, držela jsem mu palce, aby se nedostal na scestí a hlavně, aby se mu splnilo jeho velké přání… proto jsem velmi naivně čekala šťastnější konec .-)  TAGS:

  Online Jmenuju se Leon ebook, Kniha Jmenuju se Leon FB2, Download Jmenuju se Leon PDF , Download Jmenuju se Leon MOBI, Online Jmenuju se Leon kniha, Zdarma Stažení Jmenuju se Leon IPhone, Online kniha Jmenuju se Leon PDF, Zdarma Jmenuju se Leon DJVU, Zdarma Stažení Jmenuju se Leon TXT, Stažení Jmenuju se Leon RTF, Online Jmenuju se Leon FB2 , e-kniha Jmenuju se Leon stažení TXT, Zdarma Jmenuju se Leon stažení kniha, e-kniha Jmenuju se Leon download MOBI, Stažení Jmenuju se Leon IPad, Číst Jmenuju se Leon MOBI, Číst Jmenuju se Leon DOC, Zdarma Jmenuju se Leon AWZ, Download e-kniha Jmenuju se Leon iPad , Zdarma Jmenuju se Leon DJVU, Download Jmenuju se Leon e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Jmenuju se Leon DVD, Číst Jmenuju se Leon TXT, Book Jmenuju se Leon stažení DJVU, Jmenuju se Leon stažení kniha zdarma, Jmenuju se Leon stažení kniha pdf zdarma, Jmenuju se Leon pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Jmenuju se Leon pdf zdarma, Jmenuju se Leon stažení kniha epub zdarma, Jmenuju se Leon ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply