Joker Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Joker Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Joker


S pomocí zabijáka Jonnyho Frosta se Joker opět dostane ven z Arkhamského blázince. Okamžitě kolem sebe začíná shromažďovat ke všemu ochotná individua, aby mu pomohli ovládnout celé město. Ve svém boji o moc se neštítí žádných prostředků a jde doslova přes mrtvoly. V příběhu se objeví i další známí padouchové gothamského podsvětí – Harvey Dent (Two-Face), Penguin, Killer Croc či Riddler. Jokerův autor Brian Azzarello je označován za jednoho z deseti nejlepších komiksových scenáristů, který stvořil např. noirovou sérii 100 nábojů.Kniha v českém jazyce!


Stažení Joker zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Joker (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Joker zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Joker.pdf (EUR-0.00)

  Joker.epub (EUR-0.00)

  Joker.doc (EUR-0.00)

  Joker.txt (EUR-0.00)

  Joker.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Joker.PDF – (EUR 0.00);

  Joker.MOBI – (EUR 0.00);

  Joker.EPUB – (EUR 0.00);

  Joker.DOC – (EUR 0.00);

  Joker.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Komiksy, Sci-fi, Fantasy
  Vydáno: , BB art
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (13)

  Přidat komentář

  Ni.kk.i

  04.12.2016

  Gothamské podsvětí z pohledu místního zločince. Azzarello bravurně popsal a vylíčil tento temný a zkažený svět zločinu….Smekám.

  Kverulant

  11.06.2016

  Velmi dobrá povídka líčená z pohledu obyčejného zločince, kde Azzarello opět předvádí svou znalost psychologie řadového kriminálníka. Výborná kresba a styl.

  Hadati

  14.03.2016

  Celý komiksový příběh je vyprávěn bezvýznamným gangsterským poskokem, který byl dostatečně prozíravý, odvážný nebo hloupý, aby dobrovolně zajel vyzvednout Jokera autem ke vstupu do Arkhamské věznice.

  Jokera po dlouhé době pustili z Arkhamského blázince. Nemá žádné peníze, majetek, prostředky a ani věrné společníky či poskoky. Dovedete si představit, že by Joker po propuštění začal sekat dobrotu a začal pracovat jako pomocník v nějakém supermarketu a ukládal zákazníkům jejich koupené zboží do papírových pytlíků? Taková představa by Jokera jistě rozesmála, kdybyste mu to to řekli do očí. A zatímco by se tomu smál, tak by vás za takovou poznámku zabil. Nejspíš velmi pomalu, bolestivě a s vynalézavostí sobě vlastní.

  Pokud se bojíte po tomto komiksu sáhnout z obavy, že Jokera vykreslí jako osobu, která byla v Arkhamu napravena a zbavena šílenství, tak se bojíte zbytečně. Na rozdíl od komiksu Harley Quinn, ve kterém byla Jokerova společnice vykreslena jako osoba šílená, ale nikoliv úmyslně zlá, pro Jokera to neplatí. Joker je stále psychopatickým maniakem, kterému je jedno, kdo kvůli němu zemře při cestě za jeho cílem – znovuovládnutí gothamského podsvětí. Neohlíží se na počty mrtvých. Je mu jedno, jestli pro jeho cíle nebo pobavení budou trpět nevinní. A už vůbec se neohlíží nad důsledky, které jeho jednání může mít. Zkrátka, starý dobrý Joker.

  matyas5461

  27.10.2015

  jeden z nejlepších komiksů na světě, hned po Watchman-Strážci a temný rytíř povstal 🙂

  LordSnape

  25.10.2015

  Ztráta času. Joker se vrací z kriminálu a tak nějak dělá brajgl. Některé dialogy a i celkové směřování komiksu nemá žádný smysl…

  ondreej

  29.08.2014

  tedy nakreslene to je podle me opravdu pekne, ale co se tyce pozitiv je to tak asi vsechno. dialogy jsou podle me nekdy az moc radoby logicke/nelogicke, proste to pro me vubec nedrzelo pohromade. takze o cem to vlastne bylo, jsem opravdu nevydedukoval :]

  3DD!3

  27.01.2014

  Co čekat od Azzarella jiného než pěkně ponuré čtení. Ještě když sleduje návrat jednoho z největších magorů komiksového univerza. Vypravěčem ani tentokrát není usměvavý gauner, ale jistý Johny Johny Frost, člověk, který se mu chce podobat a možná to, jak zjišťuje, nebylo to pravé ořechové. Bermejova kresba je pastvou pro oči. "Udělali jsme z Gothamu záchod, a Joker si na něj sedl."

  Carnifex

  11.12.2013

  Celý děj se vleče a utváří tak smyčku nezávislého scénáře, dokud nenastoupí gradující konec, který dnes už představuje klasický výsměch a zahřeje tak na pravém místě.

  Nýdnol

  27.10.2013

  Parádní ilustrace, chvílema jsem se místo čtení prostě kochal 🙂

  inmax

  15.09.2013

  Zajímavý příběh z pohledu poskoka Jokera. Nikdy mi hlava nebrala, jak ti špatní můžou táhnout spolu, když si kdykoliv můžou vrazit kudlu do zad 🙂 A tenhle komiks mi taky odpověď nedal. Škoda, že je kreslený více lidmi a na některých stránkách je to dost vidět.. myšleno v dobrém, škoda že tak není kreslena celá kniha.

  Paulhunterspet

  06.04.2013

  Velmi odvážný nápad obsadit vypravěče, protože jsme prozatím zvyklí na svůj osobní prostor a názor na příběh, který si vytvoříme sami. Jak říká Andresito, trochu to zkresluje pohled na průběh událostí. Byla jsem hodně napjatá, jestli mám před sebou první komix, který se obejde bez naší staré známé hvězdy. Finále tedy pro mě nebylo příliš originální, naopak lehce klišé.
  Přesto ale hodnotím velmi vysoko: grafika úchvatná, charaktery povětšinou výborně vykreslené, děj rázný a s cílem.

  Daxie L. Jesus

  11.02.2013

  Hlubší pointa, je. Barvité postavy, jsou. Dobrý děj, je. Dobrá malba, je. Co více si přát od pořádného komiksu?

  Andresito

  02.11.2012

  Král chaosu a ďábelských úsměvů je zpět ve velmi slušné formě. Musím se přiznat k obavám, že Joker, který je typicky vedlejší postavou, nedokáže sám komiks utáhnout. Byly zbytečné. Jen je trochu škoda, že jeho příběh není podán nezaujatým vypravěčem. Názory Jokerova řidiče komiks mírně degradují a omezují ho na úzký úhel pohledu jednoho člověka, prostřednictvím kterého jsou nám zbytečně vnucovány názory, které bychom si mohli udělat sami. I tak ale Joker rozhodně stojí za pozornost, minimálně kvůli skvělé sugestivní kresbě Lee Bermeja a dokonalému vstupu Harley Quinn na scénu.  TAGS:

  Online Joker ebook, Kniha Joker FB2, Download Joker PDF , Download Joker MOBI, Online Joker kniha, Zdarma Stažení Joker IPhone, Online kniha Joker PDF, Zdarma Joker DJVU, Zdarma Stažení Joker TXT, Stažení Joker RTF, Online Joker FB2 , e-kniha Joker stažení TXT, Zdarma Joker stažení kniha, e-kniha Joker download MOBI, Stažení Joker IPad, Číst Joker MOBI, Číst Joker DOC, Zdarma Joker AWZ, Download e-kniha Joker iPad , Zdarma Joker DJVU, Download Joker e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Joker DVD, Číst Joker TXT, Book Joker stažení DJVU, Joker stažení kniha zdarma, Joker stažení kniha pdf zdarma, Joker pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Joker pdf zdarma, Joker stažení kniha epub zdarma, Joker ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply