Jsou mi 4 roky Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Jsou mi 4 roky Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Jsou mi 4 roky


Knížka je určena pro děti, které právě oslavily 4. narozeniny.

Čtyřdílná série Moje narozeniny je navržena pro oslavu narozenin dětí od jednoho do čtyř let věku. Ke každému věku se vztahuje vždy jedna barevná kniha. Tato unikátní leporela jsou nejen hračkou, ale také pomůckou, která děti seznamuje s číslovkou představující jejich věk hravým a zábavným způsobem. Názorně naučí děti ukázat, kolik jim je let. Leporela obsahují barevné ilustrace a jsou opatřeny "magickými očky" – otvory – které děti překvapí i zaujmou. Ilustrace v knihách jsou vždy uzpůsobeny věku, pro který jsou určeny.Kniha v českém jazyce!


Stažení Jsou mi 4 roky zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Jsou mi 4 roky (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Jsou mi 4 roky zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Jsou mi 4 roky.pdf (EUR-0.00)

  Jsou mi 4 roky.epub (EUR-0.00)

  Jsou mi 4 roky.doc (EUR-0.00)

  Jsou mi 4 roky.txt (EUR-0.00)

  Jsou mi 4 roky.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Jsou mi 4 roky.PDF – (EUR 0.00);

  Jsou mi 4 roky.MOBI – (EUR 0.00);

  Jsou mi 4 roky.EPUB – (EUR 0.00);

  Jsou mi 4 roky.DOC – (EUR 0.00);

  Jsou mi 4 roky.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Moje narozeniny (4.)

  Žánr:
  Pro děti a mládež, Pro nejmenší
  Vydáno: , Afers de Comunicació Visual
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (1)

  M-arta

  10.12.2017

  Počtářovy začátky – vtipně řešená 4 dílná série leporel, ve kterých je potřeba živě dotvářet obrázky prostrkáváním prstů připravenými otvory. Na každý rok dítěte jedna knížečka s praktickým procvičováním jedné číslovky (samozřejmě určitě není nutné čekat celý rok na další knížku – i když pojmout to lze i tak).  TAGS:

  Online Jsou mi 4 roky ebook, Kniha Jsou mi 4 roky FB2, Download Jsou mi 4 roky PDF , Download Jsou mi 4 roky MOBI, Online Jsou mi 4 roky kniha, Zdarma Stažení Jsou mi 4 roky IPhone, Online kniha Jsou mi 4 roky PDF, Zdarma Jsou mi 4 roky DJVU, Zdarma Stažení Jsou mi 4 roky TXT, Stažení Jsou mi 4 roky RTF, Online Jsou mi 4 roky FB2 , e-kniha Jsou mi 4 roky stažení TXT, Zdarma Jsou mi 4 roky stažení kniha, e-kniha Jsou mi 4 roky download MOBI, Stažení Jsou mi 4 roky IPad, Číst Jsou mi 4 roky MOBI, Číst Jsou mi 4 roky DOC, Zdarma Jsou mi 4 roky AWZ, Download e-kniha Jsou mi 4 roky iPad , Zdarma Jsou mi 4 roky DJVU, Download Jsou mi 4 roky e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Jsou mi 4 roky DVD, Číst Jsou mi 4 roky TXT, Book Jsou mi 4 roky stažení DJVU, Jsou mi 4 roky stažení kniha zdarma, Jsou mi 4 roky stažení kniha pdf zdarma, Jsou mi 4 roky pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Jsou mi 4 roky pdf zdarma, Jsou mi 4 roky stažení kniha epub zdarma, Jsou mi 4 roky ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply