K2 – Poslední klenot mé koruny Himálaje Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

K2 – Poslední klenot mé koruny Himálaje Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

K2 - Poslední klenot mé koruny Himálaje


Kniha uzavírá svým příběhem dvacetileté himálajské dobrodružství nejúspěšnějšího českého horolezce Radka Jaroše. Je volným pokračováním publikací Hory shora a Hory shora 2, ve kterých jsou popsány jeho výstupy na předešlých třináct osmitisícových vrcholů planety. Radek Jaroš byl na dosah vrcholu K2 hned při své první expedici na tuto horu v roce 2001, kdy prostoupil Česenovým pilířem na její rameno. Tehdy se musel pro nečekanou změnu počasí vrátit z výšky 8000 m do základního tábora. I následující pokusy v letech 2003 a 2005 zmařilo počasí. V roce 2007 se v základním táboře zranil a musel expedici ukončit. Při sestupu z vrcholu Annapurny v roce 2012 utrpěl těžké omrzliny na nohou a v průběhu dalších dvou let podstoupil několik operací, při kterých mu byly amputovány články prstů na obou nohách. I přes tento handicap pokračoval v přípravách na výstup na svou poslední osmitisícovku, která mu chyběla k dosažení Koruny Himálaje. Jejího vrcholu dosáhl 26. července 2014 a stal se tak teprve patnáctým horolezcem na světě a prvním Čechem, který bez použití kyslíku a na rozdíl od mnohých i bez pomoci výškových nosičů vystoupil na všech čtrnáct světových osmitisícovek.Kniha v českém jazyce!


Stažení K2 – Poslední klenot mé koruny Himálaje zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:K2 – Poslední klenot mé koruny Himálaje (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení K2 – Poslední klenot mé koruny Himálaje zdarma kniha:

  MIRROR-2

  K2 – Poslední klenot mé koruny Himálaje.pdf (EUR-0.00)

  K2 – Poslední klenot mé koruny Himálaje.epub (EUR-0.00)

  K2 – Poslední klenot mé koruny Himálaje.doc (EUR-0.00)

  K2 – Poslední klenot mé koruny Himálaje.txt (EUR-0.00)

  K2 – Poslední klenot mé koruny Himálaje.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  K2 – Poslední klenot mé koruny Himálaje.PDF – (EUR 0.00);

  K2 – Poslední klenot mé koruny Himálaje.MOBI – (EUR 0.00);

  K2 – Poslední klenot mé koruny Himálaje.EPUB – (EUR 0.00);

  K2 – Poslední klenot mé koruny Himálaje.DOC – (EUR 0.00);

  K2 – Poslední klenot mé koruny Himálaje.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Literatura naučná, Sport
  Vydáno: , Radek Jaroš
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (3)

  Přidat komentář

  valda

  26.01.2017

  Po dvou dílech knihy Hory shora, je tohle takový závěrečný díl trilogie. O tom, jak Radek Jaroš vylezl jako první Čech na poslední ze čtrnácti osmitisícovek bez kyslíku, na K2. Stal se tak patnáctým na světě, kdo získal Korunu Himálaje.
  Oproti předchozím dílům je tenhle tedy "pouze" o výstupu na K2. Textu je tedy o dost míň než v předchozích dílech. Ono se vlastně při výstupu nedělo ani nic moc dramatického. Účastníci měli štěstí na skvělé počasí. Předtím se to Jarošovi už pětkrát nepovedlo.
  Co asi oceňuji nejvíc je, že podobně jako v http://www.databazeknih.cz/knihy/zabudni-na-everest-127156 je prostor na příhody účastníků. Sešla se asi taky celkem zajímavá parta, kromě Jaroše a jeho dlouholetého horolezeckého parťáka, taky vegetariánský pankáčský hulič horolozec, famózní kuchař a manager, profesionální hlasatelka z rádia, nebo dvoučlenný štáb z televize. Už jenom sledovat ten kontrast mezi Jarošem, který i když je mu 50 let a nemá prsty na nohou, tak musí neustále čekat na své parťáky, kteří jsou několik hodin za ním. Nebo kroutí hlavou nad filmaři, kterým povolí vylézt na jejich žadonění do C1, aby mohli natočit nádherný záběr jeho příchodu, jenomže oni se v dohodnutou dobu zmateně válejí někde ve stanu. Už jenom sledovat tyhle situace je prostě vtipné a je super, že autoři tam tuhle všechnu civilnost dali.
  Část knihy je psaná taky z pohledu filmového štábu a Lucie Výborné, pro kterou tohle asi byla taky Himálajská premiéra. Škoda jen, že kniha není o trochu delší. PS: Jinak tahle kniha nejspíš překonala světový rekord v počtu zmínek o energetických tyčinkách 🙂

  hanka175

  08.03.2016

  Nádherné fotografie, skvěle napsáno, obdivuhodný lidský a sportovní výkon – doporučuji 🙂

  kika 13

  07.03.2016

  Já jsem z knížky nadšená.Přečetla jsem ji doslova jedním dechem.
  Nádhera.  TAGS:

  Online K2 – Poslední klenot mé koruny Himálaje ebook, Kniha K2 – Poslední klenot mé koruny Himálaje FB2, Download K2 – Poslední klenot mé koruny Himálaje PDF , Download K2 – Poslední klenot mé koruny Himálaje MOBI, Online K2 – Poslední klenot mé koruny Himálaje kniha, Zdarma Stažení K2 – Poslední klenot mé koruny Himálaje IPhone, Online kniha K2 – Poslední klenot mé koruny Himálaje PDF, Zdarma K2 – Poslední klenot mé koruny Himálaje DJVU, Zdarma Stažení K2 – Poslední klenot mé koruny Himálaje TXT, Stažení K2 – Poslední klenot mé koruny Himálaje RTF, Online K2 – Poslední klenot mé koruny Himálaje FB2 , e-kniha K2 – Poslední klenot mé koruny Himálaje stažení TXT, Zdarma K2 – Poslední klenot mé koruny Himálaje stažení kniha, e-kniha K2 – Poslední klenot mé koruny Himálaje download MOBI, Stažení K2 – Poslední klenot mé koruny Himálaje IPad, Číst K2 – Poslední klenot mé koruny Himálaje MOBI, Číst K2 – Poslední klenot mé koruny Himálaje DOC, Zdarma K2 – Poslední klenot mé koruny Himálaje AWZ, Download e-kniha K2 – Poslední klenot mé koruny Himálaje iPad , Zdarma K2 – Poslední klenot mé koruny Himálaje DJVU, Download K2 – Poslední klenot mé koruny Himálaje e-kniha zdarma, Zdarma Stažení K2 – Poslední klenot mé koruny Himálaje DVD, Číst K2 – Poslední klenot mé koruny Himálaje TXT, Book K2 – Poslední klenot mé koruny Himálaje stažení DJVU, K2 – Poslední klenot mé koruny Himálaje stažení kniha zdarma, K2 – Poslední klenot mé koruny Himálaje stažení kniha pdf zdarma, K2 – Poslední klenot mé koruny Himálaje pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha K2 – Poslední klenot mé koruny Himálaje pdf zdarma, K2 – Poslední klenot mé koruny Himálaje stažení kniha epub zdarma, K2 – Poslední klenot mé koruny Himálaje ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply