Kája míří do černého Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Kája míří do černého Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Kája míří do černého


V malé stáji, která patří sympatické Klaudii, prožívá třináctiletá Kája obtížné a zároveň krásné období dospívání. Mezi stejně starými kamarádkami a milovanými koníky si vychutnává šťastné chvíle plné holčičích tajemství, o jichž její příliš zaměstnaní rodiče nemají ani tušení. Nejvíc volného času tráví Kája s poníkem Flying Dreamem, s nímž dokonce na mezinárodně obsazeném turnaji překvapivě obsadí třetí místo. Počáteční Kájinu radost však zkalí náhodně vyslechnutý rozhovor, z něhož se dozví, že její milovaný Dreamy by měl být prodán. To ale Kája nedovolí! Dreamy na ni spoléhá a ona ho ochrání, i kdyby ho měla unést. A pak je tu Chris, o dva roky starší kluk, do něhož je Kája po uši zamilovaná. Co ale cítí on? To Kája absolutně netuší….

Zdroj: textu www.pennygirl.czKniha v českém jazyce!


Stažení Kája míří do černého zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Kája míří do černého (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Kája míří do černého zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Kája míří do černého.pdf (EUR-0.00)

  Kája míří do černého.epub (EUR-0.00)

  Kája míří do černého.doc (EUR-0.00)

  Kája míří do černého.txt (EUR-0.00)

  Kája míří do černého.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Kája míří do černého.PDF – (EUR 0.00);

  Kája míří do černého.MOBI – (EUR 0.00);

  Kája míří do černého.EPUB – (EUR 0.00);

  Kája míří do černého.DOC – (EUR 0.00);

  Kája míří do černého.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Štastní a nespoutaní (1.)

  Originální název:

  Kaya schiesst quer (2005)

  Žánr:
  Pro děti a mládež, Dívčí romány
  Vydáno: , Stabenfeldt Praha
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (3)

  Přidat komentář

  Elulilinka1

  31.10.2017

  Kniha mě zaujala. Je plná koní, koní a koní……
  Přesně tak se mi to líbí a takto si představuji opravdu dobrou knihu.

  Always a reader

  09.07.2015

  Stěží jsem dočetla, štěstí, že knížka je tak krátká. Kája se mi teda nijak nezamlouvá a děj je taky nic moc.. V osmi/devíti letech by se mi knížka asi líbila, ale teď už jsem na ni "stará" . 😀

  Jitka93

  05.08.2012

  Pony club – Dnešní PennyGirl 1.díl hezky psaná kniha.  TAGS:

  Online Kája míří do černého ebook, Kniha Kája míří do černého FB2, Download Kája míří do černého PDF , Download Kája míří do černého MOBI, Online Kája míří do černého kniha, Zdarma Stažení Kája míří do černého IPhone, Online kniha Kája míří do černého PDF, Zdarma Kája míří do černého DJVU, Zdarma Stažení Kája míří do černého TXT, Stažení Kája míří do černého RTF, Online Kája míří do černého FB2 , e-kniha Kája míří do černého stažení TXT, Zdarma Kája míří do černého stažení kniha, e-kniha Kája míří do černého download MOBI, Stažení Kája míří do černého IPad, Číst Kája míří do černého MOBI, Číst Kája míří do černého DOC, Zdarma Kája míří do černého AWZ, Download e-kniha Kája míří do černého iPad , Zdarma Kája míří do černého DJVU, Download Kája míří do černého e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Kája míří do černého DVD, Číst Kája míří do černého TXT, Book Kája míří do černého stažení DJVU, Kája míří do černého stažení kniha zdarma, Kája míří do černého stažení kniha pdf zdarma, Kája míří do černého pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Kája míří do černého pdf zdarma, Kája míří do černého stažení kniha epub zdarma, Kája míří do černého ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply