Kámen a pírko Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Kámen a pírko Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Kámen a pírko


Začátek nového života v Austrálii byl pro mladičkou Sibell krušný. Loď, na níž plula z Anglie, ztroskotala a dívka přišla o rodiče. Je ztracená v neznámé zemi, bez přátel a příbuzných, a tak požádá o místo sekretářky a společnice u statkářky Charlotte Hamiltonové uprostřed Severního teritoria. Drsný život na odlehlé dobytkářské farmě představuje pro upjatou Angličanku šok a Charlottini synové na ni zpočátku hledí s podezřením. Po tragédii, která se stane její zaměstnavatelce osudnou, se Sibell musí ujmout vedení domácnosti a časem si získá uznání rodiny. Objeví v sobě rovněž nečekanou sílu a v Charlottinu synu Zackovi muže, jehož by mohla milovat. Ale než se začne cítit v Austrálii skutečně doma, bude muset překonat mnohé lidské nástrahy a projít peklem, jaké dokážou způsobit jen běsnící živly…Kniha v českém jazyce!


Stažení Kámen a pírko zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Kámen a pírko (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Kámen a pírko zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Kámen a pírko.pdf (EUR-0.00)

  Kámen a pírko.epub (EUR-0.00)

  Kámen a pírko.doc (EUR-0.00)

  Kámen a pírko.txt (EUR-0.00)

  Kámen a pírko.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Kámen a pírko.PDF – (EUR 0.00);

  Kámen a pírko.MOBI – (EUR 0.00);

  Kámen a pírko.EPUB – (EUR 0.00);

  Kámen a pírko.DOC – (EUR 0.00);

  Kámen a pírko.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Charlotte Hamiltonová (1.)

  Originální název:

  The Feather and the Stone (1992)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Pro ženy
  Vydáno: , Ikar (ČR)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (11)

  Přidat komentář

  Babo

  14.10.2017

  Ani na chvíli neváhám a dávám 5 hvězdiček.
  Můj obdiv patří všem statečným , kteří osídlovali opravdu nehostinný kraj na severu Austrálie .
  Můj obdiv patří všem mužům a ještě víc všem ženám .
  Umí si někdo ze současníků představit tu nikdy nekončící dřinu , bez jakýchkoliv záruk ? Kdo z dnešních mladých by skutečně dokázal přežít v těchto neuvěřitelně drsných podmínkách bez internetu, mobilů a jiných vymožeností 21. století ? Bez toho,že by se jednalo o nějakou reality show , kdy se diváky snaží přesvědčit jací jsou to hrdinové a při tom je kolem štáb a kdyby se opravdu něco dělo, stačí zavolat a přiletí pro ně vrtulník .
  Já tedy před nimi smekám a pro mě autorka skvěle vystihla problémy tehdejší doby.

  dominikB951

  04.02.2016

  Zajímavá kniha, i pokračování je dobré (čekání na bouři).

  soukroma

  16.03.2015

  Jedna z mála knih, která se věnuje pionýrským dobám bělošského osidlování nehostinné západní Austrálie a Severního teritoria, proto je velmi zajímavá.

  Roanna

  19.04.2014

  Příběh byl sice dobrodružný, ale poslední třetinu knihy jsem už jen přeletěla očima. Děj jako takový rozpitvávat nebudu, je to zkrátka Patricia Shaw 🙂 Hlavní hrdinkou je tentokrát žena, ovšem mě natolik nesympatická, že jsem s ní vůbec nesoucítila – spíš naopak, občas mi šla svým chováním dost na nervy. (To se mi u hl. hrdinek většinou nestává.) Romantická zápletka mi nesedla, Sibell ani Zack se podle mě k sobě absolutně nehodili, žádné jiskření mezi nimi jsem nezaznamenala. Sibell se chovala jako rozmazlený fracek a Zack na mě nepůsobil jako chlap, ale spíš jako bábovka. Je to rozhodně jedna ze slabších knih od P. Shawové.

  ruzovka

  04.02.2014

  Kniha se mně četla velice dobře a jak píše regi, nebudu vše opakovat, krom děje okolo hlavní hrdinky jsou zajímavé i historické údaje, hned po přečtení jsem se na netu začala zajímat o osudy měst, které tu teprve vznikaly . Krásně popisovaná i příroda a tvrdý život v Austrálii .

  regi1

  22.10.2013

  Lehká ,odočinková četba.Mě ale v žádném případě nenudila,ba naopak.500 stránek přečteno za 14 dní a to mám roční dítě,nemohla jsem se večer před spaním vždy od knyhy odtrhnout. Kniha mě velmi chytla,ani ne snad vlastním příběhem hl. hrdinky Sibell,jako spíše zpracovaným tématem.Miluji knihy o Austrálii a zde je možné se dozvědět o Austrálii z konce 19.st.
  Koho tedy zajímají následjící témata a k tomu si rád přečte odpočinkovou četbu s dobrým konce,tak bude jistě nadšen.
  Již zmíněná témata,o kterých se v knize dovíte více:
  -osídlování Australského vnitrozemí prvními angličany
  -konflikty tzv. svobodných osadníků a osadníků z řad angl. trestanců a jejich rodin(ti byli do Austrálie odesíláni angl. vládou)
  -příroda Austrálie,podnebí-období nekonečného sucha a zase nekonečných dešťů
  -život aboriginců(původních Austrálců) v jejich přirozeném prostředí a jejich rituály a zvyky
  -společenské postavení žen v 19.st.
  -rozdílnost života žen v trvdém Australském vnitrozemí a žen pocházejících z řad angl. smetánky
  -společenská a politická situace S Teritoria v oné době
  -přírodní katastrofy v S Teritoriu-cyklony
  -pořátky BAT-britsko angl. telegrafní společnosti
  -život honáků dobytka,farmářů
  -zlatá horečka,nerostné bohatství Austrálie-zlato,wolfram,cín
  -historie měst Perth,Katherine,Darwin,Adelaide
  -zeměměřišské práce při zabírání a obsazování nových území,kam dosud "bílá noha" nevstoupila
  -zkorumpovanost vlády a její lhostejnost k problematice aboriginců na konci 19.st.

  Bakela

  05.09.2013

  Kdyby byla o polovinu kratší, tak by to byl skvělý příběh. Jenže z těch 500ti stran jsem část opravdu přetrpěla, až jsem si říkala, že snad nedočtu. Což se mi u romantiky nestalo nikdy, i když byla slabší!

  evasamankova

  14.03.2013

  Hodně průměrný, natahovaný a nijak překvapující příběh.

  Alexxandra

  02.06.2012

  Pěkné,ale že by to bylo něco extra skvělého,to zas ne…

  shenandoah

  14.10.2011

  Australští pionýři mají můj obdiv. Neuvěřitelné, kolikrát byl Palmerston (později Darwin) postaven, znovu a znovu a znovu.
  Jinak jsem také měla problém, se do knihy začíst, moc mi neseděl styl psaní autorky. Ale nakonec jsem se do příběhu ponořila.

  AlenaBul

  22.09.2011

  Na začátku jsem zvažovala, jestli to vůbec dočtu. Ale pak, když se Sibell začala chovat trochu normálně, to začalo být zajímavé. A když poznala Lorelai, už jsem se od toho neodtrhla. Málokdy se mi stane, že se mi o knížce zdá a díky této knížce jsem byla v Austrálii ve snech hned 3x.  TAGS:

  Online Kámen a pírko ebook, Kniha Kámen a pírko FB2, Download Kámen a pírko PDF , Download Kámen a pírko MOBI, Online Kámen a pírko kniha, Zdarma Stažení Kámen a pírko IPhone, Online kniha Kámen a pírko PDF, Zdarma Kámen a pírko DJVU, Zdarma Stažení Kámen a pírko TXT, Stažení Kámen a pírko RTF, Online Kámen a pírko FB2 , e-kniha Kámen a pírko stažení TXT, Zdarma Kámen a pírko stažení kniha, e-kniha Kámen a pírko download MOBI, Stažení Kámen a pírko IPad, Číst Kámen a pírko MOBI, Číst Kámen a pírko DOC, Zdarma Kámen a pírko AWZ, Download e-kniha Kámen a pírko iPad , Zdarma Kámen a pírko DJVU, Download Kámen a pírko e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Kámen a pírko DVD, Číst Kámen a pírko TXT, Book Kámen a pírko stažení DJVU, Kámen a pírko stažení kniha zdarma, Kámen a pírko stažení kniha pdf zdarma, Kámen a pírko pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Kámen a pírko pdf zdarma, Kámen a pírko stažení kniha epub zdarma, Kámen a pírko ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply