Katedrála hrůzy Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Katedrála hrůzy Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Katedrála hrůzy


Tate Collier dříve patřil k nejrespektovanějším žalobcům ve státě. Nyní je z něj rozvedený gentleman, který obhospodařuje farmu na venkově a snaží se zapomenout na minulost. Aaron Mathews měl před sebou strmou kariéru klinického psychologa, ale rozhodl se napřít svůj talent k dosažení morbidnějších cílů než je léčba pacientů. Veškerá jeho snaha směřuje jediným směrem: krutě se pomstít Collierovi prostřednictvím jeho sedmnáctileté dcery. Když Matthews splní první body svého ďábelského plánu a začne systematicky ničit všechny, kteří se mu v tom snaží zabránit, Tate pochopí, že jeho poklidný život končí. Ví, že musí zastavit psychopata, jehož přesvědčovací schopnosti jsou stejně nebezpečné jako nože, pistole či jiné smrtící zbraně.Kniha v českém jazyce!


Stažení Katedrála hrůzy zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Katedrála hrůzy (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Katedrála hrůzy zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Katedrála hrůzy.pdf (EUR-0.00)

  Katedrála hrůzy.epub (EUR-0.00)

  Katedrála hrůzy.doc (EUR-0.00)

  Katedrála hrůzy.txt (EUR-0.00)

  Katedrála hrůzy.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Katedrála hrůzy.PDF – (EUR 0.00);

  Katedrála hrůzy.MOBI – (EUR 0.00);

  Katedrála hrůzy.EPUB – (EUR 0.00);

  Katedrála hrůzy.DOC – (EUR 0.00);

  Katedrála hrůzy.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Speaking in Tongues (2000)

  Žánr:
  Literatura světová, Thrillery
  Vydáno: , Domino
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (36)

  Přidat komentář

  PetK

  31.12.2017

  Nedoposlouchala jsem. Deavera mám ráda, hlavně sérii LR, ale tady mi asi příliš vadil projev předčítajícího, nemohla jsem se do toho zabrat. Třeba to někdy zkusím "na papíru" ještě jednou.

  MichalHoráček

  16.11.2017

  Po několika zklamání z knížek Jefferyho Deavera, mě tato mile překvapila a líbila se mi celá, od začátku do konce, měla krásně plynulý děj s dobrou zápletkou.

  janadibelkova

  23.10.2017

  Vzhledem k tomu, co jsem o knihách Jefferyho Deavera slyšela mě, Katedrála hrůzy zklamala..chybělo mi vystupňované napětí, zatajený dech, prostě vše, co slibují recenze. 🙁 Přesto ale zkusím jiný jeho příběh, snad se mi bude líbit víc..

  moudivlacek

  11.08.2017

  Trošku jsem se bála pokračovat ve čtení po asi pěti stránkách, nemohla jsem se začíst, ale nyní jsem ráda, že jsem se překonala.
  A opravdu to stálo za to, skvěle vystižená postava Megan a i Aarona. Ti pro mě byli ti hlavní, někdy jsem měla pocit, že prožívám to, co Megan. A když slyšela např. za sebou kroky, zjistila jsem, že mám zrychlený dech, jako bych tam byla já.
  A to se mi na autorovi líbí, vtáhne vás do děje, ani nevíte jak.
  Kdo má rád tento typ četby, mohu jen doporučit.

  denib

  22.05.2017

  Skvělá a napínavá knížka. Motiv i prostředí starého blázince sice není nijak originální, ale přesto to neubírá na zajímavosti. Naprosto jedinečné je ovšem používání logiky a mluvení – pokud člověk umí obojí, velmi lehce může manipulovat okolím. Místy to zřejmě bylo přehnané, ale i tak to krásně ilustruje, jak jsou lidé ovlivnitelní. Jen těch různých akcí a zločinů bylo celkem dost na to, že se vše odehrálo vlastně během jednoho dne.

  Danago

  10.05.2017

  Bohužel tato knížka mě tak moc nenadchla ani mě moc nebavila.

  Půca4

  02.05.2017

  Knížku jsem našla v antikvariátu se slovy "Pecka, Deaver!" a doma se do ní hned pustila. Byla skvělá, úplně dokázala vtáhnout do děje. Prožívala jsem vše, co se v ději stalo, měla jsem husinu po těle a to se mi moc často nestává. Knížka byla chvílemi vážně nechutná. A to je jen dobře..

  Vlastina67

  17.01.2017

  Ztotožňuji se s Niu v tom, že je strašné mít v okolí manipulátora, který dokáže uhodnout naše nejniternější myšlenky a předvídat naše jednání. Bylo šílené, že vrah byl vyšetřovatelům neustále v patách a dokázal likvidovat důkazy ještě dřív, než je stihli použít. Dobře napsaná detektivka.

  Schamila

  07.12.2016

  Přečteno, zajímavý děj – zase něco z jiného soudku, ve srovnání s Tanečníkem trochu slabší, ale vůbec neva – jdu na další!!! Deaver je stejně fajn.

  Niu

  05.12.2016

  Tak tohle nebyl klasický Deaver, jakého znám. I když i zde bylo pár překvapivých okamžiků, tak tomu něco chybělo. Nicméně během čtení jsem měla dost nepříjemný pocit, někdy mi tuhla krev v žilách a říkala jsem si, že knihu odložím, že na to nemám žaludek. Autor (alespoň pro mne) zachytil skutečný děs únosu a dovedla jsem si představit prožitý strach postav. A jen ta představa, že někdo umí tak vládnout slovem, vyvolat ve druhých to, co v této knize, mě děsí.

  Skripi

  30.10.2016

  Na tohoto autora veľmi slabá kniha. 🙁 Ešteže som si ju vypočul v práci 😀

  Holanka

  17.09.2016

  Kniha Katedrála hrůzy se mi líbila, ale ne natolik, abych jí dala plný počet hvězdiček. Bylo to skvěle promyšlené, ale byli tam mezery. Vrah / únosce byl skvělý propracovaný, působil až strašidelně, jak byl chytrý a dokázal ovlivnit lidi. Toho musím jenom pochválit. Hlavní hrdina Tate Colier mi bohužel nebyl sympatický a to samé musím říct i o Bett jeho bývalé manželce. Kromě toho, že mi nebyli sympatičtí hrdinové se mi kniha četla v celku lehce. Byla poutavá a zajímavá, ale přesto jako by jí něco chybělo. Moje hodnocení je spíše kladné než záporné. Jsou to tři hvězdičky z pěti.

  pidalka777

  14.08.2016

  Nakonec to bylo docela dobre

  pidalka777

  03.08.2016

  Název knihy mě velice nalákal. Ale bohužel tady platí když ptáčka chytají pěkně mu zpívají. Nemám to ještě dočtené a doufám, že to se sebezapřením dočtu. Bohužel touto knihou mě zklamal. Více se mi líbí ty knihy kde je Lincoln ty mají "koule"

  čef

  30.06.2016

  Kniha je o umění vymluvit komukoliv díru do hlavy neboli o síle slova v ústech manipulátorů – zde právníků a psychiatrů a já dodávám politiků nebo také spisovatelů jako je Jeffery Deaver. Jeho psaní je sugestivní, v každé jeho knize o něco jde, mnoho se dozvíme o příčinách svého jednání, dodá nám sílu pro další den a tak jako hypnotizovaní čteme a čteme dokud příběh nepřelouskáme. Proto se rád nechávám zmanipulovat a další jeho knihu mám rozečtenou.

  DriftBooks

  15.04.2016

  Že já se vždycky nechám nachytat… Poslední dobou často cestuji vlakem – dlouhé cesty. A to je dobrý čas na odpočinek a zábavu v podobě nenáročné knihy. A tak jsem opět sáhl do nitra své čtečky a vykutal Deavera… Mno…

  Jeden můj kamarád se živí jako bavič. Entertainer… má napsáno na vizitce. Tu a tam se objeví v televizi, jeden čas měl dokonce svůj pořad. Ale základem jeho obživy je – bavení. Objíždí republiku s jedním kufrem plným převleků a jedním CD diskem s hudebním podkladem. Během večera imituje zpěváky a je při tom vtipný – bez ironie. Dělá to od dětství – vyrůstali jsme v jednom paneláku, tak vím, o čem mluvím. Nedávno zavítal do naší vesničky střediskové a tak jsem se samozřejmě na něj zaběhl podívat. Skvělý, bezchybný hlas. Humor není bez nápadu. Prostě – entertainer, profesionál. Zasmějete se, ale za hodinu nevíte, kdo to byl a co dělal. Nedávno vydal CD se svojí tvorbou. Bez humoru. Bez imitace. Jenomže člověk od něj tak nějak podvědomě čeká, kdy začne blekotat jako Sobota, nebo kdy předvede Elvise. Sám o sobě nefunguje…

  A přesně takovým entertainerem je Deaver. Profesionál v béčkové sféře. Jeho knihy jakoby imitují skvělé thrillery. Nesmíte u nich ale moc přemýšlet. Tu a tam přeskočíte nudnou část – protože autor se rád kochá dlouhými zbytečnými dialogy. Věci se dějí na hraně logiky. A především – všichni jsou geniální. Ať kladní či záporní hrdinové. Kdysi běžel v televizi seriál MacGyver. Chlápek, co všude byl, všechno znal a všechno uměl. Ferda Mravenec křížený broukem Pytlíkem. Náramně jsem se tím seriálem bavil… Masochisticky… Asi jako Ignácius Reilly, když navštěvoval kino. Pokud nevíte o čem je řeč, doporučuji Pulitzerovou cenou oceněný, dnes již kultovní, román Spolčení hlupců od Johna Kennedy Toola… 🙂

  Nunynka

  01.01.2016

  Na Deavera žádné velké jeho překvápka a konec tak nějak rychle utekl. Děj to mělo,ale pořád jsem čekala a čekala a najednou byl konec a kde nic tu nic.

  Zkama

  17.12.2015

  Lehce nereálné, větší lehkost a nenucenost by dílku prospěla. Holywoodsky scenář na trhriller prostě

  raffi

  03.11.2015

  Najslabšia kniha od dobrého autora. Od začiatku viete, čo sa bude diať, len nečakáte, že všetko bude tak prehnané.

  Nelly

  31.10.2015

  Skvělé! Trochu jsem se obávala nečekaných zvratů , kterými je autor proslulý, ale ne – příběh si jede narýsovanou cestičkou tak, jak milovníci napínavých knížek očekávají – na Deavera možná netypické, ale mně se to fakticky líbilo!

  zd0981

  07.08.2015

  Divní lidé divně jednají v divném příběhu

  soukroma

  08.04.2015

  Pro mne to byla zcela jistě ne katedrála, ale celé peklo hrůzy…Po dvou moderních thrillerech oblíbených dam tohoto žánru (Slaughter – Nic nebude jako dřív a Jackson – Smrtelný hřích), které mě dost zklamaly, jsem sáhla po špičce oboru – a byla jsem tak otrávená a zklamaná, že jsem musela knihu v polovině odložit. Tak divná zápletka, příšerně divní hrdinové, nerealisticky podivné chování, rozhovory a názory, to vše podáno podezřele divným způsobem (jako když to místo autora psal nějaký spisovatelský neumětel, ne-li stroj, a zcela jistě vše ještě prošlo strojovým překladem). Prostě nečtivé a ubohé.

  Flowtec

  11.12.2014

  Velmi, velmi nudné…bohužel. Naštěstí nemá kniha mnoho stránek.

  Ennie

  27.06.2014

  Překvapilo mě, že tu hodně lidí píše, jak je Deaver nezklamal. Já se přikláním spíše k těm prvním komentářům. Ze začátku jsem si říkala, že to snad není ani Deaver. Ano, občas se tam objevil :D. A některé části byly zajímavé, ale pro mě zatím jeho nejnudnější knížka. Dvě hvězdičky možná jen proto, že je to Deaver a čekala jsem víc. Kdyby to bylo od někoho jiného, tak bych možná dala tři. Přece jen jsem to měla přečtené za tři dny (také to má méně stránek). Jentak na okraj: Deaver je jeden z mých nejoblíbenějších autorů, takže už mám taky několik jeho knížek přečteno…

  Mr.Pajek

  20.05.2014

  Prostě Deaver, opět nezklamal. Linie děje je jednodušší než obvykle, ale přehledná..Super

  KKK

  28.04.2014

  Moc pěkné,napínavé,ke konci se mi ani nechtěla knížka odložit,když jsem musela.

  astroweb

  30.12.2013

  Trochu jiné, než ostatní autorovy knihy, víc psychologie, ovšem nikoli na úkor napětí a finále naprosto famózní. Celkový dojem – vynikající.

  lanusinka

  09.12.2013

  Pěkné čtení. Sice v něm nebylo tolik zvratů a překvapení, na kolik jsem u Deavera zvyklá, ale nějak mi to nevadilo…

  Petr K.

  09.07.2013

  Podle prvnich (spise zapornych) komentu jsem knihu nechtel moc cist. Ale opet se pootvrdilo, ze co ctenar, to nazor. Rozhodne tato kniha nepatri k nejslabsim a nejnudnejsim. Prave naopak, je to parada a perfektne napinave (a ja mam Deavera precteneho skoro komplet, takze mohu posuzovat s ostatnim jeho dilem) Asi ma ,,martinkaLLL,, trochu pravdu s nudnou pasazi s rodicema a jejich zivotem, ale v ktere knize neni nudnejsi pasaz, ze? Nevim jestli to mam psat, abych neprozradil, ale z uvodniho textu se to neda poznat, tak chci napsat, ze jde vlastne o unos divky a jeji hledani a zachranu. Z textu jsem puvodne myslel, ze pujde o neco jineho a tak pro me byla kniha velke prekvapeni (ale mile prekvapeni) Podle me to docela slape a mistama, kdyz se vzijete do role, to bylo hodne mrazive 🙂 Take souhlasim s ,,Alinore,, ze mi ten konec prisel, takovej upajcnutej, ale jinak dobry. Ja rozhodne doporucuji nedat na komenty a precist si to. podle me, pokud jste na napinave ctivo, tak se vam to musi libit, ale uvidite sami.

  Vlasta610

  01.05.2013

  Po celou dobu čtení mě kniha nadchla, četla jsem ji jedním dechem. Doporučuji si ji přečíst.
  TAGS:

  Online Katedrála hrůzy ebook, Kniha Katedrála hrůzy FB2, Download Katedrála hrůzy PDF , Download Katedrála hrůzy MOBI, Online Katedrála hrůzy kniha, Zdarma Stažení Katedrála hrůzy IPhone, Online kniha Katedrála hrůzy PDF, Zdarma Katedrála hrůzy DJVU, Zdarma Stažení Katedrála hrůzy TXT, Stažení Katedrála hrůzy RTF, Online Katedrála hrůzy FB2 , e-kniha Katedrála hrůzy stažení TXT, Zdarma Katedrála hrůzy stažení kniha, e-kniha Katedrála hrůzy download MOBI, Stažení Katedrála hrůzy IPad, Číst Katedrála hrůzy MOBI, Číst Katedrála hrůzy DOC, Zdarma Katedrála hrůzy AWZ, Download e-kniha Katedrála hrůzy iPad , Zdarma Katedrála hrůzy DJVU, Download Katedrála hrůzy e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Katedrála hrůzy DVD, Číst Katedrála hrůzy TXT, Book Katedrála hrůzy stažení DJVU, Katedrála hrůzy stažení kniha zdarma, Katedrála hrůzy stažení kniha pdf zdarma, Katedrála hrůzy pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Katedrála hrůzy pdf zdarma, Katedrála hrůzy stažení kniha epub zdarma, Katedrála hrůzy ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply