Katy Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Katy Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Katy


Může člověk létat… když nemůže chodit?
Byl to tak nádherný pocit, zhoupnout se a letět vzduchem, volná jako pták.
Katy má pět mladších sourozenců. Vymýšlí pro ně skvělé hry, ale také ráda riskuje a pouští se do nejrůznějších dobrodružství. Miluje jízdu na skateboardu, leze na stromy a organizuje výpravy do tajné zahrady. Často se jí zdá, jak létá, a ráda vzpomíná na šťastné chvíle, kdy ji její máma jako malého caparta houpala v parku na houpačce. Po nešťastném úrazu to však vypadá, jako by o veškerou kuráž i chuť do života přišla. Bude se jí vůbec ještě někdy chtít létat?

„Knížka Co provedla Katy, která patří k dětské klasice, byla jednou z mých nejoblíbenějších. Ačkoli byla napsána v devatenáctém století, je to pořád krásný příběh – jen nám dnes připadá nerealistický. Trochu jsem ho tedy předělala: odehrává se v dnešní době, a ačkoli první polovina knihy odráží legrační příhody z původní předlohy, konec jsem předělala tak, aby byl mnohem realističtější. Doufám, že všechny skutečné Katy to ocení!“Kniha v českém jazyce!


Stažení Katy zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Katy (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Katy zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Katy.pdf (EUR-0.00)

  Katy.epub (EUR-0.00)

  Katy.doc (EUR-0.00)

  Katy.txt (EUR-0.00)

  Katy.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Katy.PDF – (EUR 0.00);

  Katy.MOBI – (EUR 0.00);

  Katy.EPUB – (EUR 0.00);

  Katy.DOC – (EUR 0.00);

  Katy.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Pro děti a mládež, Dívčí romány
  Vydáno: , BB art
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (9)

  Přidat komentář

  Pucka1755

  12.09.2017

  Tahle kniha je super.Moc se mi líbil ten příběh.

  Nikq04

  09.05.2017

  Moc hezká kniha 🙂 Určitě doporučuji

  Kačkaknihomol

  20.11.2016

  Je to krásná a dojemná knížka o životě na vozíčku.
  Málem jsem se rozbrečela. Proč mám u knih od Wilsonové tendenci brečet? No, možná proto že jsou naprosto skvělé!!!!!

  simi28

  20.11.2016

  Je to nádherná a dojemná kniha. Hodně jsem s Katy soucítila, i když se mi naštěstí nic takového nestalo. Moc jsem jí fandila aby to zvládla, sice byla na všechny hodně často naštvaná, ale v její situaci to bylo pochopilné. Je to opravdu krásná kniha a všem jí doporučuji, protože opravdu stojí za to.

  bookwoman

  16.10.2016

  Prvních asi třicet stran mě vůbec nebavily,ale potom mi to přišlo zajímavé a bavilo mě to až do konce.Tato kniha mě vůbec nezklamala . Zajímavý příběh jak se jedenáctileté holce změní z minuty na minutu život. Opravdu povedená knížka.☺

  Ema007

  04.09.2016

  Tohle je rozhodně skvělá knížka! Ze začátku mne to moc nebavilo, ale tak od třicáté strany to bylo opravdu super. Přesto že to skončilo špaťně, mi to tak nakonec ani moc nepřišlo. Rozhodně doporučuji! 🙂

  buchta_

  04.09.2016

  Chvíli jsem se smála a chvíli brečela…

  MirijamFrankl

  23.08.2016

  Přečteno za dva dny.Je to nádherná a extrémně dojemná knížka,naprosto jsem Katy chápala.
  Dokonce se mi o Katy zdálo.Vřele doporučuji dívkám tak od těch jedenácti.
  Text má velice dobrou úroveň a krásně se čte.
  ZA mě beze zbytku pět hvězd.

  julie-magnolie

  04.08.2016

  Jedna z nejlepších knih od J.W.. I když na tyto knihy už dávno nemám ten "správný" věk moc se mi líbila. Byla veselá i smutná zároveň tak, jak to zvládne podat je Wilsonová. Při čtení jsem se v jednom okamžiku smála a v jiném jsem si poplakala. Musím se opět rozplývat i nad obálkou, která se mi moc líbí. Bez ilustrací Nicka Sharratta by kniha byla jen polovičním požitkem. Určitě ji tedy doporučuji a těším se až J. W zase něco napíše. Sáhnout po jejich knihách je vždy jistota.
  A nakonec ještě musím napsat, že kniha krásně voní. Takže před čtením určitě zabořte nos mezi její voňavé stránky :))  TAGS:

  Online Katy ebook, Kniha Katy FB2, Download Katy PDF , Download Katy MOBI, Online Katy kniha, Zdarma Stažení Katy IPhone, Online kniha Katy PDF, Zdarma Katy DJVU, Zdarma Stažení Katy TXT, Stažení Katy RTF, Online Katy FB2 , e-kniha Katy stažení TXT, Zdarma Katy stažení kniha, e-kniha Katy download MOBI, Stažení Katy IPad, Číst Katy MOBI, Číst Katy DOC, Zdarma Katy AWZ, Download e-kniha Katy iPad , Zdarma Katy DJVU, Download Katy e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Katy DVD, Číst Katy TXT, Book Katy stažení DJVU, Katy stažení kniha zdarma, Katy stažení kniha pdf zdarma, Katy pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Katy pdf zdarma, Katy stažení kniha epub zdarma, Katy ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply