Kdo dostane žolíka? Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Kdo dostane žolíka? Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Kdo dostane žolíka?


Tato kniha dějově navazuje na úspěšný román Eso v rukávu.
Helga Rolfeová má opět potíže! Manželka jednoho z nejbohatších mužů na světě letí ze Švýcarska na slunečné Bahamy za svým mužem, avšak její pobyt v tomto turistickém ráji má k idylce daleko. Už od svého příletu je sledována. Podezíravý manžel se chystá provést změny ve své poslední vůli a Helga se také kvůli své slabosti pro hezké mladé muže znovu stává obětí nelítostného vydírání, což pro ni může v důsledku znamenat i ztrátu šedesáti milionů dolarů, které má jednou po manželovi zdědit. Navíc se na Bahamách poprvé setkává s nebezpečným kultem voodoo, který prý praktikují někteří zdejší domorodci. Racionálně uvažující Helga odmítá brát magii, krvavé obřady a propichování figurek jehlou vážně, avšak ostatní lidé tomu zřejmě věří. Helga bude muset použít veškerou svou inteligenci a důvtip, aby se zachránila. Kdo v této nebezpečné hře dostane žolíka?Kniha v českém jazyce!


Stažení Kdo dostane žolíka? zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Kdo dostane žolíka? (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Kdo dostane žolíka? zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Kdo dostane žolíka?.pdf (EUR-0.00)

  Kdo dostane žolíka?.epub (EUR-0.00)

  Kdo dostane žolíka?.doc (EUR-0.00)

  Kdo dostane žolíka?.txt (EUR-0.00)

  Kdo dostane žolíka?.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Kdo dostane žolíka?.PDF – (EUR 0.00);

  Kdo dostane žolíka?.MOBI – (EUR 0.00);

  Kdo dostane žolíka?.EPUB – (EUR 0.00);

  Kdo dostane žolíka?.DOC – (EUR 0.00);

  Kdo dostane žolíka?.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Helga Rolfe (2.)

  Originální název:

  The Joker in the Pack (1975)

  Žánr:
  Literatura světová, Detektivky
  Vydáno: , Ametyst
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (4)

  Přidat komentář

  alnahu

  17.08.2017

  Další skvělý příběh s Evou Rolfeovou, tentokrát jde o to ,zda bude po manželovi dědit ,nebo bude -nedej bože, muset začít pracovat-pro ni hrozná představa. Eva ,která byla nejen atraktivní ,ale i velmi chytrá –nadarmo nestudovala práva, okouzlila starého Hermana natolik, že jí nabídl manželství , ale s podmínkou, že nesmí být v jejím životě žádný jiný muž, ani náznak nějaké aféry, pak se stane paní domu a převezme po manželovi bohaté Švýcarské konto. Herman nechá manželku sledovat soukromou detektivní agenturou, ta zjistí ,že Eva není tak svatá , přepracuje závěť a chce se sní rozvést -to ale nemůže Eva připustit. Jak to vše dopadne se dočtete v tomto napínavém příběhu.

  Macek58

  07.12.2015

  Výborný čtivý příběh, zase Chase nesklamal.

  astroweb

  27.08.2014

  Skvělý Chase, skvělý příběh, už dlouho jsem nebyl u knihy tak napnutý a zároveň si tak neodpočinul.

  vitavita

  18.03.2012

  Helga Rolfeová – opět je po krk v problémech ….  TAGS:

  Online Kdo dostane žolíka? ebook, Kniha Kdo dostane žolíka? FB2, Download Kdo dostane žolíka? PDF , Download Kdo dostane žolíka? MOBI, Online Kdo dostane žolíka? kniha, Zdarma Stažení Kdo dostane žolíka? IPhone, Online kniha Kdo dostane žolíka? PDF, Zdarma Kdo dostane žolíka? DJVU, Zdarma Stažení Kdo dostane žolíka? TXT, Stažení Kdo dostane žolíka? RTF, Online Kdo dostane žolíka? FB2 , e-kniha Kdo dostane žolíka? stažení TXT, Zdarma Kdo dostane žolíka? stažení kniha, e-kniha Kdo dostane žolíka? download MOBI, Stažení Kdo dostane žolíka? IPad, Číst Kdo dostane žolíka? MOBI, Číst Kdo dostane žolíka? DOC, Zdarma Kdo dostane žolíka? AWZ, Download e-kniha Kdo dostane žolíka? iPad , Zdarma Kdo dostane žolíka? DJVU, Download Kdo dostane žolíka? e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Kdo dostane žolíka? DVD, Číst Kdo dostane žolíka? TXT, Book Kdo dostane žolíka? stažení DJVU, Kdo dostane žolíka? stažení kniha zdarma, Kdo dostane žolíka? stažení kniha pdf zdarma, Kdo dostane žolíka? pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Kdo dostane žolíka? pdf zdarma, Kdo dostane žolíka? stažení kniha epub zdarma, Kdo dostane žolíka? ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply