Kdo zabil Snížka? Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Kdo zabil Snížka? Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Kdo zabil Snížka?


Když si Martina přála psa, netušila, že se Snížkem budou samé potíže. Z malého bílého štěněte vyrostl pes, kterého skoro nikdo ve vesnici nemá rád. Dokonce i její máma se ho bojí. A tak když Martina jednoho dne najde Snížka mrtvého, hned ji napadne, že nezemřel náhodou.
Opravdu Snížka někdo zabil?
Martina se spolu s kamarády Frantou, Kájou a Viktorem pustí do vyšetřování Snížkovy smrti a jejich dobrodružné pátrání přinese nečekaná odhalení.
Po knížce Bertík a čmuchadlo přichází úspěšná autorka knih pro dospělé Petra Soukupová s dalším neobyčejným příběhem pro děti, tentokrát s detektivní zápletkou.Kniha v českém jazyce!


Stažení Kdo zabil Snížka? zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Kdo zabil Snížka? (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Kdo zabil Snížka? zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Kdo zabil Snížka?.pdf (EUR-0.00)

  Kdo zabil Snížka?.epub (EUR-0.00)

  Kdo zabil Snížka?.doc (EUR-0.00)

  Kdo zabil Snížka?.txt (EUR-0.00)

  Kdo zabil Snížka?.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Kdo zabil Snížka?.PDF – (EUR 0.00);

  Kdo zabil Snížka?.MOBI – (EUR 0.00);

  Kdo zabil Snížka?.EPUB – (EUR 0.00);

  Kdo zabil Snížka?.DOC – (EUR 0.00);

  Kdo zabil Snížka?.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Literatura česká, Pro děti a mládež
  Vydáno: , Host
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (9)

  Přidat komentář

  Ivuska.09

  předevčírem

  Skvělé doplnění knihy Nejlepší pro všechny. Ačkoli nejsem dítě, bavila mě. Rozhodně doporučuji všem, kteří přečetli jedno z knih Kdo zabil Snížka či Nejlepší pro všechny, aby zkusili i tu druhou. Příběhy se pěkně doplňují a dále vyvíjí.

  Lotka

  17. ledna

  Soukupová nezklamala, jen si nejsem jistá, pro jako cílovou skupinu knihu napsala?!

  marca_m

  12. ledna

  Při čtení jsem vůbec neměla pocit, že se jedná o dětskou knihu, ale spíše o dětský příběh pro dospělé. Dětem bych ji asi opravdu nedoporučila. Ilustrace jsou nádherné.

  Terezita

  10. ledna

  Soukupová umí. A je jedno, jestli je to dětská knížka, nebo cokoliv jiného. Příběh Martiny a jejích kamarádů je kouzelný. Pro mě, jako pro milovníka psů, bylo smutné, když Snížek zemřel. I když to nebyl dobrý pes. Navíc se mi líbí zhodnocení jeho smrti na konci knihy. Asi bych to úplně nehodnotila jako detektivku, ale jako knížka pro starší děti super.

  kalinkacz

  06. ledna

  Petra Soukupová je pro mě paní spisovatelka, v české próze věřím jen pár vyvoleným a tato autorka je jednou z nich… Takže ano, i když jí vyšla dětská kniha, tak jsem ji musela ihned mít… Ty ilustrace, ta pravda, reálnost a nemilosrdnost… Není to sice nic pro malé děti, ale 9+ rozhodně tohle musí číst… Já už mám doma dospělou knihu, která by na tuto měla navazovat a já jsem natěšená!

  ilona8570

  05. ledna

  Doporučuji současně přečíst s knihou Nejlepší pro všechny, neboť jedna z důležitých událostí, kterou Viktor na venkově prožije, pak tvoří příběh souběžně s knihou Kdo zabil Snížka?

  elenai

  29.12.2017

  Moje první kniha od Soukupové. Dcera ji dostala k narozeninám a rozhodly jsme se udělat si společné čtení. Jsem za to ráda. Styl psaní autorky mi dokonale sedí. Je úsporný, ale přitom dokáže říci vše pár větami. Příběh rozdělený do kapitol skvěle graduje a vy máte chuť číst další a další kapitolu, abyste se konečně dozvěděli, jak to s tím Snížkem tedy bylo. Detektivní linka není příliš převratná, ačkoliv napětí se zde vyskytuje, a několikrát jsme se o hrdiny dokonce bály. Kdybych měla hodnotit z pohledu dcery, ocenila bych především zprostředkování dospěláckých problémů dětským pohledem.

  yaoiyuri

  15.12.2017

  Už pár let nejsem cílová skupina, ale spousta dětských knížek mě zaujala i v dospělosti. Tahle teda ne.
  Zaprvé, na to, že je to označené jako 9+, mi nepřijde nejšťastnější na druhou stranu na „plnou hubu“ napsat, že Ježíšek **existuje. Jako rodiče by mě asi dost naštvalo, kdyby se to dítě dozvědělo z nějaké knihy.
  Zadruhé fakt, že pes není hračka a zvířata nejsou vhodný dárek, což by se mělo tesat do kamene, je v knize vlastně řečeno jen tak mimochodem a hlavní hrdinka ani ostatní se z toho nijak nepoučí.
  Navíc bychom si měli ujasnit jednu věc – Snížek sám o sobě nebyl problémový pes (!), jen hluchý, a všichni odpovědní lidé okolo se zachovali jako neskuteční a nezodpovědní lemplové. Místo toho, aby kniha ukázala, že i s takovým zvířetem se dá pracovat (jen to dá o hodně víc práce), udělala z něj autorka postrach místního Zapadákova. Hlavní hrdinka se projevuje dost nevyspěle a její rodiče s typickou venkovskou mentalitou v tomhle taky oporou nejsou.
  Zatřetí, je opravdu v pohodě (v dnešní době všelijakých korektností a inkluzí) psát, že nepříliš bystrý spolužák je dement atd. a zcela otevřeně ho v knize ostrakizovat? Dospělý si to nějak přebere, ale děti 9+??? (!)

  Díky své umanutosti nakonec Martina „pravdu“ o Snížkově smrti odhalí, ale otázkou pro mě zůstává, jestli to za to fakt stálo. Navíc je evidentní, že nedokáže přijmout odpovědnosti za své činy – pes, zakousnuté slepice, vypuštěná zvířata, a ještě má pocit, že to, co s kamarády „vyvádí“ (regulérní vloupání) je vlastně v pořádku, protože „vyšetřuje vraždu“ svého psa – chápu, že je to myšleno jako jistý dobrodružný prvek, ale morálně je to dost hraně (spíš za). Musím se tedy ptát k čemu je (byl) Martině „vlastní“ pes a to, že ho má ráda, když se o něj nedokáže ani postarat a pak z jeho smrti obvinuje všechny kromě sebe? Pro „detektivní“ zápletku? A co si z toho dětský čtenář má vlastně odnést, když ty opravdu důležité myšlenky tam buď nejsou řečeny vůbec nebo jen tak mimochodem mezi řádky?

  knihamouder

  30.11.2017

  Pěkná dětská detektivka, která obsahuje přátelství, rodinné i vesnické vztahy a touhu po psím kamarádovi. Po získání psího mazlíčka nejde vše podle plánu. Dojde k záhadnému úmrtí psa a partě dětí nezbývá nic jiného, než odhalit pachatele.  TAGS:

  Online Kdo zabil Snížka? ebook, Kniha Kdo zabil Snížka? FB2, Download Kdo zabil Snížka? PDF , Download Kdo zabil Snížka? MOBI, Online Kdo zabil Snížka? kniha, Zdarma Stažení Kdo zabil Snížka? IPhone, Online kniha Kdo zabil Snížka? PDF, Zdarma Kdo zabil Snížka? DJVU, Zdarma Stažení Kdo zabil Snížka? TXT, Stažení Kdo zabil Snížka? RTF, Online Kdo zabil Snížka? FB2 , e-kniha Kdo zabil Snížka? stažení TXT, Zdarma Kdo zabil Snížka? stažení kniha, e-kniha Kdo zabil Snížka? download MOBI, Stažení Kdo zabil Snížka? IPad, Číst Kdo zabil Snížka? MOBI, Číst Kdo zabil Snížka? DOC, Zdarma Kdo zabil Snížka? AWZ, Download e-kniha Kdo zabil Snížka? iPad , Zdarma Kdo zabil Snížka? DJVU, Download Kdo zabil Snížka? e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Kdo zabil Snížka? DVD, Číst Kdo zabil Snížka? TXT, Book Kdo zabil Snížka? stažení DJVU, Kdo zabil Snížka? stažení kniha zdarma, Kdo zabil Snížka? stažení kniha pdf zdarma, Kdo zabil Snížka? pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Kdo zabil Snížka? pdf zdarma, Kdo zabil Snížka? stažení kniha epub zdarma, Kdo zabil Snížka? ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply