Když jsme byli sirotci Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Když jsme byli sirotci Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Když jsme byli sirotci


Román britského prozaika japonského původu Kazua Ishigura Když jsme byli sirotci před čtenářem otevírá „svět podle Christophera Bankse“. Christopherovi se podaří splnit si sen z dětství: na počátku třicátých let minulého století se stane uznávaným detektivem, který dokáže vyřešit i ty nejnáročnější případy a zároveň je vítaným hostem v každé společnosti. Zbývá mu však vyřešit záhadu vlastního života – zmizení rodičů v době jeho dětství. Aby to dokázal, musí se ponořit do vzpomínek zasutých hluboko v paměti a posléze se vrátit do města svého dětství, do Šanghaje, kde se jeho osobní osud spojuje s osudem celé civilizace.
Český čtenář Ishigura zná z románů Soumrak dne (Remains of the Day). Román Soumrak dne se též stal předlohou filmu Jamese Ivoryho s Anthonym Hopkinsem v hlavní roli.Kniha v českém jazyce!


Stažení Když jsme byli sirotci zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Když jsme byli sirotci (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Když jsme byli sirotci zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Když jsme byli sirotci.pdf (EUR-0.00)

  Když jsme byli sirotci.epub (EUR-0.00)

  Když jsme byli sirotci.doc (EUR-0.00)

  Když jsme byli sirotci.txt (EUR-0.00)

  Když jsme byli sirotci.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Když jsme byli sirotci.PDF – (EUR 0.00);

  Když jsme byli sirotci.MOBI – (EUR 0.00);

  Když jsme byli sirotci.EPUB – (EUR 0.00);

  Když jsme byli sirotci.DOC – (EUR 0.00);

  Když jsme byli sirotci.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  When We Were Orphans (2000)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány
  Vydáno: , Barrister & Principal
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (6)

  Přidat komentář

  Lost Soul

  29.11.2017

  Nuda neskutečná. Dvě hvězdy uděleny jen kvůli poslední m dvěma kapitolám, kde se čtenář konečně něco dozvědel.

  stumpy

  25.10.2017

  Upřímně kniha mne ze začátku i bavila, ale ten konec byl děs.

  katerina-b

  05.05.2014

  Moje první kniha od tohoto autora a musím říct, že jsem měla trochu problém se začíst a zorientovat v ději. Nakonec mě bavilo až nějakých posledních 80 stran. Na můj vkus tam bylo až moc popisu, ale jako taková popisuje velice zajímavou část čínské historie.

  soukroma

  07.04.2014

  Velice zmateně podaný příběh sahající do dětství a rodinné historie vypravěče, odehrávající se v Londýně a Šanghaji. Časové úseky nenavazují a neladí ani s označením částí knihy, vzpomínky se podivně objevují a míchají, styl je nezáživný, přestože se jednalo o velice dramatické období Číny (1937) a rozuzlení je přinejmenším podivné. Nelíbilo se mi to.

  cessy

  02.06.2013

  Tento Ishigurov román ma miestami bavil o niečo viac než jeho známejší a čitateľsky obľúbenejší Neopouštěj mě. Podobne ako v Neopouštěj mě, čitateľ je spočiatku plný neistoty a pochybností čo tvorí jadro príbehu a kam to celé smeruje, čo asi bude typický rys všetkých, resp. väčšiny jeho kníh. Román je rozdelený na niekoľko častí, datovaných rokmi, väčšinu textu však navzdory datovaniu tvorí retrospektívny pohľad do minulosti. Nitky príbehu sa postupne rozpletajú, avšak často krát len v náznakoch, nepatrne, prostredníctvom šikovne umiestnených zdanlivo nenápadných a banálnych viet, takže Ishigurovi sa pomerne dlho darí udržiavať napätie. Navyše, okolo všetkých postáv, či už ide o Christophera, jeho rodičov, Akiru, Sarah, Jeniffer, alebo Philipa sa vznáša príchuť niečoho tajomného. Christopherove výlety do minulosti sú však miestami trochu zdĺhavé, niektoré pasáže pôsobia nadbytočne. Ishigurovi trvá celých sto strán, kým sa aspoň okrajovo dostane k podstate príbehu, čo je na ledva 280 stranovú knihu pomerne dosť. Nemilým prekvapením pre mňa bolo rozuzlenie príbehu. Toľké napínanie mi prišlo neúmerné relatívne jednoduchej zápletke. Jednou vetou: skvelý začiatok, slabší záver.

  Mel

  29.05.2012

  Ke knize jsem se dostala spíše náhodou (chtěla jsem si přečíst jinou knihu tohoto autora) a mám z ní trochu rozporuplné pocity.
  Je psána pěkným, srozumitelným jazykem (i když by mě zajímalo, jak velkou roli v tom sehrál překlad), děj je napínavý, avšak konec přinesl zvláštní, až přehnané zvraty – na ty já moc nejsem.  TAGS:

  Online Když jsme byli sirotci ebook, Kniha Když jsme byli sirotci FB2, Download Když jsme byli sirotci PDF , Download Když jsme byli sirotci MOBI, Online Když jsme byli sirotci kniha, Zdarma Stažení Když jsme byli sirotci IPhone, Online kniha Když jsme byli sirotci PDF, Zdarma Když jsme byli sirotci DJVU, Zdarma Stažení Když jsme byli sirotci TXT, Stažení Když jsme byli sirotci RTF, Online Když jsme byli sirotci FB2 , e-kniha Když jsme byli sirotci stažení TXT, Zdarma Když jsme byli sirotci stažení kniha, e-kniha Když jsme byli sirotci download MOBI, Stažení Když jsme byli sirotci IPad, Číst Když jsme byli sirotci MOBI, Číst Když jsme byli sirotci DOC, Zdarma Když jsme byli sirotci AWZ, Download e-kniha Když jsme byli sirotci iPad , Zdarma Když jsme byli sirotci DJVU, Download Když jsme byli sirotci e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Když jsme byli sirotci DVD, Číst Když jsme byli sirotci TXT, Book Když jsme byli sirotci stažení DJVU, Když jsme byli sirotci stažení kniha zdarma, Když jsme byli sirotci stažení kniha pdf zdarma, Když jsme byli sirotci pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Když jsme byli sirotci pdf zdarma, Když jsme byli sirotci stažení kniha epub zdarma, Když jsme byli sirotci ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply