Kecy mýho fotra Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Kecy mýho fotra Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Kecy mýho fotra


Co udělat, když se na vás v osmadvaceti vykašle holka? Justin Halpern, autor amerického bestselleru Kecy mýho fotra, se v tom okamžiku nastěhoval zpátky ke svým rodičům a začal na twitterovém účtu zveřejňovat hlášky svého otce, svérázného lékaře Sama Halperna, který svoji rodinu miluje nade vše, ale pro ostré slovo nikdy nejde daleko. Za necelý měsíc měl statisíce čtenářů a spoustu nabídek. Kniha Kecy mýho fotra nepřináší jenom vzpomínky syna na zrod těch nejlepších hlášek jeho otce, muže, který je „jako Sokrates, jen vzteklejší a s méně vlasy“, ale je především zábavným a dojemným dokumentem o jednom synovsko-otcovském vztahu.Kniha v českém jazyce!


Stažení Kecy mýho fotra zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Kecy mýho fotra (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Kecy mýho fotra zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Kecy mýho fotra.pdf (EUR-0.00)

  Kecy mýho fotra.epub (EUR-0.00)

  Kecy mýho fotra.doc (EUR-0.00)

  Kecy mýho fotra.txt (EUR-0.00)

  Kecy mýho fotra.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Kecy mýho fotra.PDF – (EUR 0.00);

  Kecy mýho fotra.MOBI – (EUR 0.00);

  Kecy mýho fotra.EPUB – (EUR 0.00);

  Kecy mýho fotra.DOC – (EUR 0.00);

  Kecy mýho fotra.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Sh*t My Dad Says (2010)

  Žánr:
  Literatura naučná, Biografie a memoáry
  Vydáno: , Plus
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (14)

  Přidat komentář

  janarzk

  22.02.2016

  U knihy jsem se perfektně bavila. Smála jsem se víc, než u některé rádoby humorné literatury. Kromě toho má tato kniha i hloubku. Závěr úžasný.

  SmallLucia

  24.07.2015

  Někdy jsem se zasmála, jindy zase ne. Možná, že to nebyl zrovna můj šálek kávy, přesto se mi poslední kapitola opravdu líbila.

  smejkalova.m

  21.07.2014

  Skvela knizka, muzu jen doporucit. Clovek se u toho pobavi =))

  THERISA

  16.04.2014

  Tak tohle je hodně dobrý materiál, smála jsem se, až jsem se za břicho popadala. 🙂 Primární účel téhle knihy je bavit a ten splňuje na jedničku s hvězdičkou. Taťka je prostě frajer, chodící zásobárna hlubokomyslných „prdelních mouder“, které se Vám rozhodně po pár stránkách neomrzí. Já bych takovýho „fotra“ rozhodně brala i s jeho „kecama“.

  Mlha

  17.01.2014

  Výborný. Už když jsem si to nesl z knihovny, tak jsem se smál na ulici za chůze, a to jsem v ní jen listoval. Odzbrojující "lidovost" Halpernova otce je spíš pro chlapy, ale pokud nejste dámy moc úzkoprsý, tak se pobavíte taky. Nevím, jestli bych takovýho otce chtěl mít, ale rozhodně bych ho chtěl znát.

  danuska

  18.07.2013

  Perfektná kniha, je zábavná a zároveň aj plná múdrych myšlienok.

  Chriss

  31.01.2013

  Jedna z nejvtipnějších knih, co jsem četla. Přímost, upřímnost a "nebrání si servítek" s rodinou, přáteli, okolím a se životem obecně je jedna z nejlepších forem "drsné lásky" autorova otce.

  wally

  06.01.2013

  Americké, jednoduché, sem tam nevkusné, ale přesto v rozumné míře zábavné….

  Kortexo

  01.08.2012

  Psané z láskou.Ukrutně zabavné.

  hobelka

  21.10.2011

  Občas jsem se jen pousmála a občas jsem se válela smíchy. Myslím že kniha splnila svůj účel.

  bookcase

  26.08.2011

  Dobré, kurva, no ni? 🙂

  odejana

  14.07.2011

  Já jsem se tedy královsky pobavila a dávám 5 hvězdiček. Po přečtení jsem si ihned u Amazonů objednala americký originál na Kindle a četla znova anglicky. Asi bych to jinak překládala. Justinův otec sice nejde pro sprosté slovo daleko, ale je to takové to české "doprdelování" a "krucinálování" spíš než "kurva" a tak. Ale o to zas tak moc nejde. Profesí Justinova otce je jaderná medicína, ale na své děti doma nedá dopustit. Syn ve svých 29 letech popisuje úžasnou dobu výchovy, kdy tatínek synkovi vybojovával místo na slunci, svérázně ho informoval o životě a že jsou jeho hlášky skutečně hodné zaznamenání a vzpomínání. Jde o drsnou chlapskou lásku otce, který se vypracoval z chudého chlapce přes Vietnam a smrt první manželky a dospěl k nádherné životní filosofii, kterou dokázal vtěsnat do úsporných, jadrných a hluboce lidských pravd.

  Boboking

  01.06.2011

  Čekal jsem to horší, ale tak srašné to nebylo. Smíchy jsem sice z postele nespadl, a zasmál jsem se. Ty "kurva" hlášky jsou jen minimum obsahuje knihy. V2tšinou jsou to příběhy z dospívání.

  Adriana.82

  28.04.2011

  Myslela jsem,jak se "pobavim" a ono ejhle – nic moc :/ buď to nechápu,že nejsem američan nebo zkátka a to je pravděpodobnější,mě slovo "kurva" a "kurevský" v každý druhý větě nepřijde jako sranda k pupukaní …  TAGS:

  Online Kecy mýho fotra ebook, Kniha Kecy mýho fotra FB2, Download Kecy mýho fotra PDF , Download Kecy mýho fotra MOBI, Online Kecy mýho fotra kniha, Zdarma Stažení Kecy mýho fotra IPhone, Online kniha Kecy mýho fotra PDF, Zdarma Kecy mýho fotra DJVU, Zdarma Stažení Kecy mýho fotra TXT, Stažení Kecy mýho fotra RTF, Online Kecy mýho fotra FB2 , e-kniha Kecy mýho fotra stažení TXT, Zdarma Kecy mýho fotra stažení kniha, e-kniha Kecy mýho fotra download MOBI, Stažení Kecy mýho fotra IPad, Číst Kecy mýho fotra MOBI, Číst Kecy mýho fotra DOC, Zdarma Kecy mýho fotra AWZ, Download e-kniha Kecy mýho fotra iPad , Zdarma Kecy mýho fotra DJVU, Download Kecy mýho fotra e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Kecy mýho fotra DVD, Číst Kecy mýho fotra TXT, Book Kecy mýho fotra stažení DJVU, Kecy mýho fotra stažení kniha zdarma, Kecy mýho fotra stažení kniha pdf zdarma, Kecy mýho fotra pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Kecy mýho fotra pdf zdarma, Kecy mýho fotra stažení kniha epub zdarma, Kecy mýho fotra ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply