Kladivo ráje Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Kladivo ráje Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Kladivo ráje


Thriller britského autora zaznamenává průběh akce FBI, která má zachránit životy obyvatel Kalifornie, ohrožované skupinou ekoteroristů.
Již od roku 1969 žije v jednom odlehlém údolí na pronajatém pozemku komuna lidí, kteří se odvrátili od civilizace a konzumní společnosti. Vyznávají odlišné hodnoty, dobrovolně žijí v chudobě, jediné finanční prostředky jim poskytuje prodej vína, které si sami vyrábějí. Po téměř třiceti letech jim katastrální úřad sděluje, že nájemní smlouva končí, neboť pozemek musí ustoupit stavbě hydroelektrárny. S tímto rozhodnutím se však nechtějí smířit a jsou odhodláni použít i násilné prostředky, aby si zachovali svůj způsob života. Guvernérovi státu Kalifornie zašlou po Internetu výhrůžný dopis, ve kterém požadují okamžité zastavení výstavby všech elektráren, jinak jsou schopni uměle vyvolat zemětřesení pomocí odcizeného seismického vibrátoru. Případu se ujímá zkušená agentka FBI Judy Maddoxová, která se ve spolupráci s významným seismologem snaží skupinu odhalit a znemožnit jí uskutečnit hrozbu…Kniha v českém jazyce!


Stažení Kladivo ráje zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Kladivo ráje (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Kladivo ráje zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Kladivo ráje.pdf (EUR-0.00)

  Kladivo ráje.epub (EUR-0.00)

  Kladivo ráje.doc (EUR-0.00)

  Kladivo ráje.txt (EUR-0.00)

  Kladivo ráje.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Kladivo ráje.PDF – (EUR 0.00);

  Kladivo ráje.MOBI – (EUR 0.00);

  Kladivo ráje.EPUB – (EUR 0.00);

  Kladivo ráje.DOC – (EUR 0.00);

  Kladivo ráje.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  The Hammer of Eden (1998)

  Žánr:
  Literatura světová, Thrillery
  Vydáno: , Knižní klub
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (13)

  Přidat komentář

  Schamila

  19.11.2017

  Za mě SUPER, zase něco z jiného soudku, moc hezky se to čte a fakt samo, chcete co nejdřív vědět, jak to dopadne. Autor opět nezklamal a zase čtenáři přiblížil skutečnosti, které vyvolávají problém. Určitě doporučuji k přečtení, protože tento příběh vám z paměti jen tak nevymizí.

  DickBach

  14.08.2017

  Pěkná kniha. Aby byla výborná, tak by Kněz nesměl zabít. Zajímalo by mně, jak by to v tomto případě pan Follett zaonačil. Takhle bylo bohužel od začátku naprosto jasné, že hrdinové musí prohrát. Jen tahle "drobnost" mi přišla líto. Nicméně i tak plný počet.

  Kerberos

  26.06.2017

  Jedna ze slabších folletovek

  francouz

  09.05.2017

  Co Follet umí, to je výborné vykreslení postav, které opravdu nejsou ploché . Poté totiž nemáte problém se ztotožnit s problémy jednotlivých hrdinů a vtáhne Vás daleko jednodušeji do děje. Kniha opět měla perfektní spád, to nelze autorovi upřít, společně se smyslem pro detail. Nicméně mě osobně zde něco malinko chybělo, možná mě autor malinko rozmlsal.
  Na druhou stranu se ani chvilku nenudíte, a jen sledujete kam Vás až může dovést touha po zachování vašeho domova a v tu chvíli si člověk říká, kam by až došel on.

  Jack Bauer

  27.02.2016

  Ken Follett opět napsal velmi čtivý román, kdy se děj před očima odehrává jako film, knihu nelze odložit, vtáhne do děje a nepustí dokud ji nedočtete do vzrušujícího finále.

  tuldas

  07.10.2015

  Ctivy thriler,clovek si pripomenul obdobi hipisaku Deep purple aj super skupin teto doby na kterych jsme vyrustalilbilo se mi ze zext je jednoduchy zadne salodlouhe opisovani stavu veci davam 100 bodu

  CeP

  22.11.2014

  Nic mimořádného to není. Místy trošku naivní dialogy.
  Byla práce to dočíst a neodložit.

  Babo

  10.11.2014

  Tak jsem dočetla další Folletovu knihu a jsem spokojená.Je pravda,že při čtení Kladiva ráje jsem si nejdřív říkala,že chce být za každou cenu originální a že to ne vždy je plus,takže jsem to viděla tentokrát na tři hvězdičky.
  Jak jsem se ale blížila ke konci počet se zvyšoval a dávám čtyři.
  Je to skutečně aspoň pro mě něco nového.Nikdy jsem o ekoteroristech nečetla,vlastně o žádných teroristech, ale u Folleta je asi úplně jedno kde se děj odehrává.Ať už je to stavba katedrály ve středověku nebo problémy v bance na konci 19. století , vždycky jde především o lidské osudy .A to mě baví.

  astroweb

  01.10.2014

  Follett napsal i lepší věci, ale dočetl jsem a nelituji.

  Rozmarýna Rozm

  01.09.2013

  Opět skvělá kniha od Folleta. I v této knize je vidět, že jejímu napsání předcházela výborná příprava. Četla jsem ji jedním dechem.

  mysterygirl

  22.03.2013

  Opět Follett nezklamal..i když…četla jsem lepší..Ten konec byl už trochu zmatečný a nebavil mě..

  HannyC

  26.06.2012

  … nezbývá než říci BRAVO! Opět náš typický Follett … napětí vygradované do poslední stránky … držíte palci kladnému hrdinovi a proklínáte bídáka hrajícího s cinklými kartami … Follett je opravdu fenomenální … a až uvidíte homelessáka co luští křižovku bude vám naprosto jasné, že určitě není "v daný čas" na "pravém místě" 🙂

  manja

  15.04.2012

  taková jednohubka na dlouhé zimní večery  TAGS:

  Online Kladivo ráje ebook, Kniha Kladivo ráje FB2, Download Kladivo ráje PDF , Download Kladivo ráje MOBI, Online Kladivo ráje kniha, Zdarma Stažení Kladivo ráje IPhone, Online kniha Kladivo ráje PDF, Zdarma Kladivo ráje DJVU, Zdarma Stažení Kladivo ráje TXT, Stažení Kladivo ráje RTF, Online Kladivo ráje FB2 , e-kniha Kladivo ráje stažení TXT, Zdarma Kladivo ráje stažení kniha, e-kniha Kladivo ráje download MOBI, Stažení Kladivo ráje IPad, Číst Kladivo ráje MOBI, Číst Kladivo ráje DOC, Zdarma Kladivo ráje AWZ, Download e-kniha Kladivo ráje iPad , Zdarma Kladivo ráje DJVU, Download Kladivo ráje e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Kladivo ráje DVD, Číst Kladivo ráje TXT, Book Kladivo ráje stažení DJVU, Kladivo ráje stažení kniha zdarma, Kladivo ráje stažení kniha pdf zdarma, Kladivo ráje pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Kladivo ráje pdf zdarma, Kladivo ráje stažení kniha epub zdarma, Kladivo ráje ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply