Knihovna na Černohůrce Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Knihovna na Černohůrce Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Knihovna na Černohůrce


Román Knihovna na Černohůrce je zároveň hrůzostrašný i k popukání: přetéká zástupem nezapomenutelných postav, vypráví příběh, který vás šokuje v tom nejlepším slova smyslu. Kniha působí dojmem, jako by byla z jiného světa, je však dojemně lidská, psaná s neskutečnou dávkou představivosti a snílkovství, svébytná a vzrušující. To vše naznačuje příchod nového, významného hlasu současné fantasy literatury.
První vydání.

— zdroj: www.legie.info —Kniha v českém jazyce!


Stažení Knihovna na Černohůrce zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Knihovna na Černohůrce (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Knihovna na Černohůrce zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Knihovna na Černohůrce.pdf (EUR-0.00)

  Knihovna na Černohůrce.epub (EUR-0.00)

  Knihovna na Černohůrce.doc (EUR-0.00)

  Knihovna na Černohůrce.txt (EUR-0.00)

  Knihovna na Černohůrce.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Knihovna na Černohůrce.PDF – (EUR 0.00);

  Knihovna na Černohůrce.MOBI – (EUR 0.00);

  Knihovna na Černohůrce.EPUB – (EUR 0.00);

  Knihovna na Černohůrce.DOC – (EUR 0.00);

  Knihovna na Černohůrce.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  The Library at Mount Char (2015)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Fantasy
  Vydáno: , Talpress
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (7)

  Přidat komentář

  haaabi

  13.08.2017

  Začátek mě vůůůůbec nebavil… a 463 stran? To jsem myslela, že to nedám. Ale panebože bylo to výborné! Nepamatuju se, že by mě někdy nějaká kniha takto bavila a ještě k tomu takový krvák. 😀 Takže tomu dejte šanci a nevzdávejte to hned na začátku. A Scotte Hawkinsi, prosím si další díl!

  Lafix

  04.08.2017

  Ze začátku mě tato kniha moc nenadchla. Mátlo mě přeskakování z přítomnosti do minulosti. Ale po třech kapitolách jsem se začetla a nemohla odtrhnout. Bohužel konec přišel moc rychle.

  hanpari

  19.07.2017

  Pravděpodobně nejlepší kniha, jaká byla v poslední době napsaná, pokud budete s to ji pochopit.

  elenai

  06.04.2017

  Fakt divná kniha. Nevěděla jsem, jestli se mám smát, bát se anebo se třást odporem. Nápad s knihovnou a katalogy mi ale naprosto učaroval, škoda, že to nebylo víc o nich. Nelíbila se mi dynamika a tempo příběhu. Začátek i konec se odbyly rychle, ale prostřední část (Steve v městečku se lvy a dál) je popisována až příliš detailně a rozvláčně. A Erwin je naprosto boží! 😀

  LimedkaMikki

  02.04.2017

  Knížka je zvláštní. Nedá se říct, jestli v tom dobrém, nebo ve špatném smyslu. Prostě zvláštní. Svá. Četla se pěkně, jen ten konec byl takový, celou dobu jsem měla dojem, že jsem asi někde přeskočila kapitolu, nebo několik stránek. Tohle je typický příklad nespolehlivého vypravěče (pokud to někomu něco říká), kdy si nastaví nějaká pravidla, někam směřuje, ale vzápětí je to úplně jinak. Je tam několik překvapivých okamžiků a asi nic pro slabé povahy, neboť se to tam mrtvolami a jejími různými částmi jen hemží.
  Celkově ji ale musím hodnotit kladně.

  To: Knihomlok2015 – hádám, že mělo jít o ten kontrast brutálního válečníka a růžové baletní sukýnky, což je něco pro křehké dívenky a rozhodně něco, co by si žádný chlap na sebe dobrovolně nevzal.

  Knihomlok2015

  18.09.2016

  Já nevím, bylo tam plno dobrých nápadů, pár ještě lepších postav (Erwin, Steve a Michael mi opravdu přirostli k srdci) , o trochu méně skvostných okamžiků, ale tak nějak to alespoň pro mě nefungovalo dohromady, celou dobu jsem tomu tak úplně nevěřila a ten konec byl vůbec hodně divnej. (né to se Stevem, to jsem tak trochu čekala, ale všechno to ostatní, včetně toho, jak se to vlastně všechno událo)
  PS: a tu baletní sukýnku jsem asi hodně nepochopila, protože ta mi přišla nejtrapnější ze všeho.

  Dani3

  02.08.2016

  Knihovna na Černohůrce je hodně zvláštní čtení, něco tak „ujetého“ člověk zrovna nečte každý den.

  Popravdě po přečtení anotace jsem čekala něco jiného, něco méně šíleného. Musím uznat, že hrůzostrašných věcí tam bylo dost, ale to, že bych se u toho zrovna bavila k popukání (což slibuje anotace), to zrovna ne. I když kombinace baletní sukýnky a izraelské neprůstřelné vesty jistě měla něco do sebe.

  Autor nešetří brutalitou, chladnokrevností, strachem ani municí. Mrtvolami a kusy lidských těl se to hemží doslova na každé stránce. Slabším povahám bych čtení moc nedoporučovala, když totiž zemřete kulkou ze zbraně a mrtví zůstanete, tak budete vlastně rádi.  TAGS:

  Online Knihovna na Černohůrce ebook, Kniha Knihovna na Černohůrce FB2, Download Knihovna na Černohůrce PDF , Download Knihovna na Černohůrce MOBI, Online Knihovna na Černohůrce kniha, Zdarma Stažení Knihovna na Černohůrce IPhone, Online kniha Knihovna na Černohůrce PDF, Zdarma Knihovna na Černohůrce DJVU, Zdarma Stažení Knihovna na Černohůrce TXT, Stažení Knihovna na Černohůrce RTF, Online Knihovna na Černohůrce FB2 , e-kniha Knihovna na Černohůrce stažení TXT, Zdarma Knihovna na Černohůrce stažení kniha, e-kniha Knihovna na Černohůrce download MOBI, Stažení Knihovna na Černohůrce IPad, Číst Knihovna na Černohůrce MOBI, Číst Knihovna na Černohůrce DOC, Zdarma Knihovna na Černohůrce AWZ, Download e-kniha Knihovna na Černohůrce iPad , Zdarma Knihovna na Černohůrce DJVU, Download Knihovna na Černohůrce e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Knihovna na Černohůrce DVD, Číst Knihovna na Černohůrce TXT, Book Knihovna na Černohůrce stažení DJVU, Knihovna na Černohůrce stažení kniha zdarma, Knihovna na Černohůrce stažení kniha pdf zdarma, Knihovna na Černohůrce pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Knihovna na Černohůrce pdf zdarma, Knihovna na Černohůrce stažení kniha epub zdarma, Knihovna na Černohůrce ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply