Knihy krve I-III Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Knihy krve I-III Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Knihy krve I-III


Knihy krve nejsou pro citlivé nátury. Jestli už máte dost příběhů na dobrou noc, které jen čerpají z o mnoho kvalitnějších autorů, tak potom vás zajisté potěší, že jste objevili mistra hororu Cliva Barkera, který se v posledních letech ukázal jako autor v tom nejlepším slova smyslu šokující. Kdo však okusí jeho bizarní světy, pro toho už není návratu…Kniha v českém jazyce!


Stažení Knihy krve I-III zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Knihy krve I-III (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Knihy krve I-III zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Knihy krve I-III.pdf (EUR-0.00)

  Knihy krve I-III.epub (EUR-0.00)

  Knihy krve I-III.doc (EUR-0.00)

  Knihy krve I-III.txt (EUR-0.00)

  Knihy krve I-III.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Knihy krve I-III.PDF – (EUR 0.00);

  Knihy krve I-III.MOBI – (EUR 0.00);

  Knihy krve I-III.EPUB – (EUR 0.00);

  Knihy krve I-III.DOC – (EUR 0.00);

  Knihy krve I-III.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Knihy krve

  Originální název:

  Books of Blood, Volumes 1-3 (1984)

  Žánr:
  Literatura světová, Horory, Povídky
  Vydáno: , Beta-Dobrovský
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (9)

  Přidat komentář

  danny_21

  30.11.2017

  Jednotlivé první tři díly jsem hodnotil samostatně, tento trojsvazek mi vychází jako celek s odřenýma ušima jako čistý průměr – 50 %

  kazatell

  27.01.2016

  Velice zajímavé příběhy. Nemohu říct že by horory byly uplně děsivé, ale byly velice zajímavé. Vlastně se uplně vymykali všemu co jsem doposud četl

  krisstus1961

  17.07.2015

  Dobré počteníčko,zvláště na mé osamocené temné chaloupce…až se mi tají dech

  jardadr

  05.03.2015

  Jako milovník žánru jsem nakonec musel zabrousit i k Barkerovi, ačkoliv moderní horor zas až tolik neobdivuji, hlavně pro jeho odlidštění a účinku stavícími mnohdy pouze na brutalitě. Jenže Knihy krve jsou už svým způsobem klasikou žánru, takže jsem je chtěl poznat. Přečetl jsen první dva svazky a celou dobu přemýšlel, odkud se vzala ta místy až zvrácená fantazie. A pak se mi propojila jedna asociace a čím více o ní přemýšlímm, tím jsem si jistější, že odtamtud bral Barker svoji inspiraci. Vzpoměl jsem si na obrazy svého oblíbeného Hyeronyma Bosche. A myslím, že tam to všechno je: zástupy mrtvých putujících pouští, zničenou krajinou pekla, jezdec na svini, těla složená z množství jiných těl, podivné bytosti a tvorové požírající v podzemí lidské maso, neřest lidského chtíče, prapodivné potvůrky, démoni, jejich celé zástupy. Barker nemusel nic moc vymýšlet, stačilo vybrat si výjev a napsat k němu příběh.
  Musím přiznat, že občas byly v knize brutální a krvavé scény až zbytečně natahované, a to přestávalo bavit a znechucovalo. Ale občas v povídkách zablesklo něco jako hlubší myšlenka – třeba sympatie a víra v ženu, jako té lpeší části lidstva, což bych u autora jeho formátu ani nečekal :-). Nebo třeba myšlenky narážející na fašismus v povídce Města v horách. Ostatně tento příběh je krutá fantazie puštěná z řetězu. Kdo by si ji mohl přečíst a pak na ni zapomenout?

  Kortexo

  19.12.2014

  Patří to mezi jeho rannou tvorbu, ale rozhodně se zde dájí najít originální myšlenky.
  Rozhodně stojí za přečtení…

  KriKri

  22.06.2014

  Přečetla jsem První knihu krve, některé povídky se mi docela líbily, ale dál se nějak nemůžu prokousat, vůbec mě neláká číst dál, proto to vzdávám. Snad příště…

  doktorking

  16.01.2013

  Barker,Simmons,King,Matheson,-co mají všichni společné?Jsou mistři v psaní povídek.Barkerovi knihy krve jako by autora samy charakterizovali,jsou temné,brutální až sadistické,plné krve a sexu.Jasně najde se mezi nimi i slabší ale to u každého autora,jako celek výborné.

  X3ON

  02.01.2013

  Super hororove podivky, na nektere si vzpomenu i dnes 😉

  sedw

  16.01.2011

  Jeden z nejlepších povídkových souborů v hororovém žánru. Ne všechny povídky jsou ale bezchybné, proto "jen" 4 hvězdičky. Nicméně hlavně povídka Města v horách je jedna z nejoriginálnějších a nejlepších povídek, co jsem kdy četl a nikdo by si ji neměl nechat ujít.  TAGS:

  Online Knihy krve I-III ebook, Kniha Knihy krve I-III FB2, Download Knihy krve I-III PDF , Download Knihy krve I-III MOBI, Online Knihy krve I-III kniha, Zdarma Stažení Knihy krve I-III IPhone, Online kniha Knihy krve I-III PDF, Zdarma Knihy krve I-III DJVU, Zdarma Stažení Knihy krve I-III TXT, Stažení Knihy krve I-III RTF, Online Knihy krve I-III FB2 , e-kniha Knihy krve I-III stažení TXT, Zdarma Knihy krve I-III stažení kniha, e-kniha Knihy krve I-III download MOBI, Stažení Knihy krve I-III IPad, Číst Knihy krve I-III MOBI, Číst Knihy krve I-III DOC, Zdarma Knihy krve I-III AWZ, Download e-kniha Knihy krve I-III iPad , Zdarma Knihy krve I-III DJVU, Download Knihy krve I-III e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Knihy krve I-III DVD, Číst Knihy krve I-III TXT, Book Knihy krve I-III stažení DJVU, Knihy krve I-III stažení kniha zdarma, Knihy krve I-III stažení kniha pdf zdarma, Knihy krve I-III pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Knihy krve I-III pdf zdarma, Knihy krve I-III stažení kniha epub zdarma, Knihy krve I-III ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply