Kočičí zaklínání – Irské mýty a pověsti Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Kočičí zaklínání – Irské mýty a pověsti Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Kočičí zaklínání - Irské mýty a pověsti


Irské mýty a pověsti.
Příběhy o dávných bozích, elfech, skřítcích i lidech se dodnes vyprávějí především na irském venkově, kde tato tradice vyprávění lidových příběhů zůstává stále živá. Lidé věří, že existují magická místa, kudy lze vstoupit do země kouzelných bytostí a kudy občas tyto bytosti přicházejí do našeho světa. O setkáních s bytostmi Sidhe se vypráví nepřeberné množství příběhů a v této knize vám nabízíme alespoň malý zlomek z obrovské pokladnice pohádek a mýtů smaragdového ostrova.Kniha v českém jazyce!


Stažení Kočičí zaklínání – Irské mýty a pověsti zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Kočičí zaklínání – Irské mýty a pověsti (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Kočičí zaklínání – Irské mýty a pověsti zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Kočičí zaklínání – Irské mýty a pověsti.pdf (EUR-0.00)

  Kočičí zaklínání – Irské mýty a pověsti.epub (EUR-0.00)

  Kočičí zaklínání – Irské mýty a pověsti.doc (EUR-0.00)

  Kočičí zaklínání – Irské mýty a pověsti.txt (EUR-0.00)

  Kočičí zaklínání – Irské mýty a pověsti.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Kočičí zaklínání – Irské mýty a pověsti.PDF – (EUR 0.00);

  Kočičí zaklínání – Irské mýty a pověsti.MOBI – (EUR 0.00);

  Kočičí zaklínání – Irské mýty a pověsti.EPUB – (EUR 0.00);

  Kočičí zaklínání – Irské mýty a pověsti.DOC – (EUR 0.00);

  Kočičí zaklínání – Irské mýty a pověsti.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Irish Folk & Fairy Tales (1983)

  Žánr:
  Literatura světová, Mytologie, Pověsti
  Vydáno: , Argo
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (9)

  Přidat komentář

  bekule

  01. ledna

  Krásné pohlazení na duši pro všechny milovníky zeleného ostrova – jen ta poslední povídka mi nějak dějově do této sbírky nezapadala.

  Mirka.K

  21.09.2017

  Po přečtení prvního příběhu jsem měla z knihy trochu rozpačitý pocit. Tato pověst je nejslabší z celé sbírky a víc by jí to slušelo někde uprostřed knihy, ale pak už to bylo jenom lepší a lepší. Oceňuji hlavně fakt, že příběhy jsou lehce propojené a je tu určitý vývoj příběhu v pozadí (osud kouzelných bytostí). Některé příběhy měly až hororovou atmosféru, což je pro mě další plus.
  Ke knize bych se ráda ještě vrátila, probudila ve mně zájem o irské mýty.

  Yaromil

  03.07.2017

  Bohužel se nepřidám k pochvalným recenzím, přestože jsem se autorovým převyprávěním irských mýtů a pověstí snažil nechat vtáhnout sebevíce. Byly zde světlé výjimky, ale většinou na mě jednotlivé příběhy působily až příliš jednoduše, ploše, bez využití potenciálu mnohdy velmi zajímavého tématu. Mám rád mýty, legendy, fantasy, ale bohužel tato kniha mě příliš nenadchla. Na druhou stranu chválím krásné zpracování knihy, které mě snad před více jak deseti lety uhranulo v knihkupectví a od té doby jsem chtěl mít knihu v knihovně ;-).

  ModráLaboratoř

  20.03.2017

  Zelený ostrov je kouzelný sám o sobě a o magii se tam zakopává na každém rohu. Je všudypřítomná, hmatatelná a voní jako první jarní déšť. A zcela přirozenou a nezpochybnitelnou věcí je, že dýcháte stejný vzduch jako elfové, leprikóni a víly věštící smrt. Klidné zelené kopečky a nekonečné louky plné ovcí by mohly vyprávět příběhy, které tisíce let nikdo neslyšel. Kočičí zaklínání je plné příběhů barvy smaragdu, kouzel, zaklínadel a především úlomků, které jako celek tvořily Irsko až do současnosti. Kniha je opravdu skvost, člověk by si s chutí dal Guinnesse a v zašlé hospodě poslouchal mýty celé věky.

  Mayaku

  06.02.2017

  Název zní poměrně infantilně a dětinsky (trochu tak působí i obálka), avšak tím by se člověk neměl nechat odradit. Irské legendy jsou krásně kouzelné, lehce mrazivé a Michael Scott je zde předkládá v umně a čtivě zpracované podobě. Magické počtení.

  LadyCharlene

  28.04.2016

  Čekala jsem trochu víc. Bylo tom až příliš chmurných konců a zrovna Kočičí zaklínání, na které jsem se tolik těšila, byla pro mně tou nejhorší povídkou. Ale protože miluji irskou krajinu a představy o skřítcích a vílách, dávám tři hvězdičky. Tuto knihu nejspíše lze vystihnout jednou větou: Drsná země, drsná whisky, drsné mýty

  aachilovka

  11.11.2014

  Tato kniha mě velice bavila. Každý příběh byl naprosto super.

  Kate S.

  09.04.2014

  Vcelku příjemná kniha o nadpřirozených bytostech. Moc hezky se četla a příběhy, ač krátké, měly svůj bohatý děj a kouzlo.

  Dandulka

  22.07.2013

  Mám moc ráda mýty a legendy. Ty Irské jsou trochu zvláštní, plné víl a skřítků, ale malinko jinak než ty České. Přesto se tato kniha četla velmi dobře a jak se říká, četla se sama.  TAGS:

  Online Kočičí zaklínání – Irské mýty a pověsti ebook, Kniha Kočičí zaklínání – Irské mýty a pověsti FB2, Download Kočičí zaklínání – Irské mýty a pověsti PDF , Download Kočičí zaklínání – Irské mýty a pověsti MOBI, Online Kočičí zaklínání – Irské mýty a pověsti kniha, Zdarma Stažení Kočičí zaklínání – Irské mýty a pověsti IPhone, Online kniha Kočičí zaklínání – Irské mýty a pověsti PDF, Zdarma Kočičí zaklínání – Irské mýty a pověsti DJVU, Zdarma Stažení Kočičí zaklínání – Irské mýty a pověsti TXT, Stažení Kočičí zaklínání – Irské mýty a pověsti RTF, Online Kočičí zaklínání – Irské mýty a pověsti FB2 , e-kniha Kočičí zaklínání – Irské mýty a pověsti stažení TXT, Zdarma Kočičí zaklínání – Irské mýty a pověsti stažení kniha, e-kniha Kočičí zaklínání – Irské mýty a pověsti download MOBI, Stažení Kočičí zaklínání – Irské mýty a pověsti IPad, Číst Kočičí zaklínání – Irské mýty a pověsti MOBI, Číst Kočičí zaklínání – Irské mýty a pověsti DOC, Zdarma Kočičí zaklínání – Irské mýty a pověsti AWZ, Download e-kniha Kočičí zaklínání – Irské mýty a pověsti iPad , Zdarma Kočičí zaklínání – Irské mýty a pověsti DJVU, Download Kočičí zaklínání – Irské mýty a pověsti e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Kočičí zaklínání – Irské mýty a pověsti DVD, Číst Kočičí zaklínání – Irské mýty a pověsti TXT, Book Kočičí zaklínání – Irské mýty a pověsti stažení DJVU, Kočičí zaklínání – Irské mýty a pověsti stažení kniha zdarma, Kočičí zaklínání – Irské mýty a pověsti stažení kniha pdf zdarma, Kočičí zaklínání – Irské mýty a pověsti pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Kočičí zaklínání – Irské mýty a pověsti pdf zdarma, Kočičí zaklínání – Irské mýty a pověsti stažení kniha epub zdarma, Kočičí zaklínání – Irské mýty a pověsti ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply