Kola hrůzy Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Kola hrůzy Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Kola hrůzy


Válečný román o osudech malé skupiny německých vojáků na německo-ruské frontě i v Německu během 2. světové války.
Příslušníci německého 27. (trestního) tankového pluku mají při neúprosných ústupových bojích v Rusku již jen jedinou touhu: přežít. Přežít krutou zimu, neustálý hlad, naprosté vyčerpání a uniknout nelidským podmínkám v zajetí.Kniha v českém jazyce!


Stažení Kola hrůzy zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Kola hrůzy (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Kola hrůzy zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Kola hrůzy.pdf (EUR-0.00)

  Kola hrůzy.epub (EUR-0.00)

  Kola hrůzy.doc (EUR-0.00)

  Kola hrůzy.txt (EUR-0.00)

  Kola hrůzy.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Kola hrůzy.PDF – (EUR 0.00);

  Kola hrůzy.MOBI – (EUR 0.00);

  Kola hrůzy.EPUB – (EUR 0.00);

  Kola hrůzy.DOC – (EUR 0.00);

  Kola hrůzy.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Wheels of terror (1975)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Válečné
  Vydáno: , Baronet
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (5)

  Přidat komentář

  kars

  05.12.2017

  Engineere, také jsem měl problém si Portu s cylindrem představit. Ale docela to snad vystihli ve filmu The Misfit Brigade (Kola hrůzy, Wheels of Terror) z roku 1987; dá se dohledat na netu.

  TheEngineer

  01.07.2017

  Abych pravdu řekl, kniha pro mě byla zklamáním a příliš mi nesedla. Nebo spíše styl, jakým je psaná. Nejedná se o jeden souvislý příběh, ale o mnoho krátkých povídek se stejnými postavami, které na sebe navazují jen chronologicky a několikrát vás kniha postaví doprostřed děje a chvíli trvá než zjistíte "která vlastně bije".

  A když už se bavíme o postavách, ty mi přišly velmi nezajímavé, až na pár výjimek. Z těch sedmi hlavních postav si pamatuju 3, ostatní jsou prostě nezajímavé a těžko zapamatovatelné. Ačkoliv je kniha psaná z pohledu vojáka Svena, zmínky o něm se k dění vyskytují jen velmi zřídka.

  A celkový příběh mi přijde až moc fantastický a nepříliš autentický, jakoby popisoval dění amerického válečného filmu, nebo počítačovou hru Call of Duty, namísto opravdového válečného konfliktu z východní fronty. (Opravdu, účastnit se tajné průzkumné akce k ruským pozicím s otrhaným cylindrem na hlavě. Ne, prostě ne.) Osobně mi dělalo velké potíže si představit prostředí, ve kterém se postavy nachází a to kvůli ne-příliš detailním popisem scén.

  Nicméně abych nekončil negativně, knížce dám 3 hvězdy. I přes všechny výtky se kniha čte rychle a velmi snadno. Je místy vtipná a autor nešetří popisováním hrůz a bídy, které k východní frontě patří. Ale to je asi to jediné, co popisuje do detailů.

  kalinka99

  01.04.2017

  Tohle je moje druhá kniha od tohoto autora a musím říct, že tenhle výtisk byl mnohem poutavější a drsnější. Rozhodně nelituju a doporučuju rozhodně dále ke čtení.

  pazdy15

  01.11.2016

  Kniha se četla jedním dechem!! a tento spisovatel splnil má očekávání kvalitní knihy. Jen škoda, že už se jeho díla skoro neseženou v knihkupectvích.

  RuZZy

  19.02.2015

  Opravdu zajímavý, skutečný a hodně upřímný román z hnusné východní fronty. Čte se to samo už jen kvůli tomu že se jedná o příběh z německé strany. Má první kniha od autora a už v půlce jsem věděl že není zdaleka ani poslední! Povinná četba pro všechny, kteří se zajímají o příběhy z druhé světové války.  TAGS:

  Online Kola hrůzy ebook, Kniha Kola hrůzy FB2, Download Kola hrůzy PDF , Download Kola hrůzy MOBI, Online Kola hrůzy kniha, Zdarma Stažení Kola hrůzy IPhone, Online kniha Kola hrůzy PDF, Zdarma Kola hrůzy DJVU, Zdarma Stažení Kola hrůzy TXT, Stažení Kola hrůzy RTF, Online Kola hrůzy FB2 , e-kniha Kola hrůzy stažení TXT, Zdarma Kola hrůzy stažení kniha, e-kniha Kola hrůzy download MOBI, Stažení Kola hrůzy IPad, Číst Kola hrůzy MOBI, Číst Kola hrůzy DOC, Zdarma Kola hrůzy AWZ, Download e-kniha Kola hrůzy iPad , Zdarma Kola hrůzy DJVU, Download Kola hrůzy e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Kola hrůzy DVD, Číst Kola hrůzy TXT, Book Kola hrůzy stažení DJVU, Kola hrůzy stažení kniha zdarma, Kola hrůzy stažení kniha pdf zdarma, Kola hrůzy pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Kola hrůzy pdf zdarma, Kola hrůzy stažení kniha epub zdarma, Kola hrůzy ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply